021 - 72974000

آیا ساختمان شما پر هزینه است؟

آیا ساختمان شما پر هزینه است؟

آیا ساختمان تجاری شما در قرن بیستم مانده است؟ تکنولوژی ساختمان هوشمند روش فکر کردن سازمان های مدرن درباره مدیریت فضای اداری را تغییر داده است و کارکنان سازمان تا حد زیادی انتظار دارند فضای اداری مطابق نیازهای آنان تنظیم شده باشد. هزینه های فضای اداری در مرتبه دوم هزینه های یک سازمان قرار دارد و تحقیقات نشان میدهد تا ۴۰ درصد موارد،  این فضا خالی است. علاوه بر این نیمی از نیروی شهرهای بزرگ میتوانند دورکار باشند.

 

نبود تکنولوژی مدیریت ساختمان هوشمند چه اثراتی میتواند بر کار داشته باشد؟

در ادامه تعدادی از مشکلات بالقوه در نبود تکنولوژی مدیریت ساختمان برشمرده شده است.

 

کارمندان ناخشنود

کارمندان مدرن اکنون انتظار بیشتری از تجربه دفتر کار خود دارند. آنها میخواهند باهوش تر، کارآمدتر و در فضایی کار کنند که در آن لذت ببرند و به آن احساس غرور و افتخار کنند. این موضوع برای سازمان ها که در رقابت برای استخدام کارکنان با استعداد هستند اهمیت بالایی دارد. آگاهی افزایش یافته درباره رفاه و تندرستی فیزیکی و ذهنی در محل کار هم در اینجا فاکتور مهمی محسوب می شود.

 

استفاده ناکارآمد از فضا

آیا شما از فضای خود استفاده حداکثری را دارید. آیا اتاق جلسات به تناوب و بدون توجه به نحوه استفاده از آنها اشغال میشوند؟ اغلب سازمانها هزینه بیشتری را نسبت به فضای مورد نیاز خود پرداخت می کنند زیرا از نحوه استفاده از آن فضا و یا اشغال ساختمان آگاهی ندارند. سیستم TrueOccupancy by Irisys میتواند دید و بینش شما را در تمام جنبه های ساختمان افزایش دهد. از داده های اشغال و استفاده از فضا گرفته تا مدیریت انرژی و تهویه مطبوع، فناوری ساختمان هوشمند می تواند تجربه کاری کارکنان شما را متحول کرده و هزینه های جاری را بهینه کند.

 

بهبود رضایت کارکنان

شما میتوانید رضایت کارکنان را بهبود ببخشید و مطمئن شوید که آنها در محل کار راحت و خوشحال هستند. دانستن اینکه کارفرمای آنها به تندرستی و رفاه آنها اهمیت میدهد ، این اطمینان را به آنها میدهد که احساس ارزشمند بودن کنند.

نظارت بر امکانات ساختمان مانند اتاق جلسات و غذاخوری ها نیز به کارکنان کمک می کند تا برنامه خود را در شلوغ ترین فضاها برنامه ریزی کنند.

 

فقط هزینه فضایی را که استفاده می کنید بپردازید

میتواند به شما این اطمینان را بدهد که استفاده بهتری از فضای کاری خود داشته باشید. در برخی موارد، میتوانید صرفه جویی­های بسیاری در هزینه های جاری ساختمان داشته باشید. به عنوان مثال، ممکن است متوجه شوید که فقط باید یک طبقه را به جای دو طبقه اجاره کنید.

مدیریت ساده امکانات ساده

فن آوری ساختمان هوشمند امکان مشاهده همه این سیستم ها را فراهم می کند، مسائل را زودتر مشخص می کند و همچنین کارایی آنها را آسان تر می کند. این فناوری حتی امکان نظارت بر استفاده از سرویس بهداشتی را نیز ارائه می دهد، بنابراین تیم های نظافتی فقط باید پس از سطح استفاده مشخص، آنها را بررسی کنند.

 

 

تگ های پست

اخبار و مقالات مرتبط

روند هوشمند سازی

روند هوشمند سازی و کار با متخصصین یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه کرد، یافتن متخصصین با تجربه و کار آزموده است. این کار نه تنها از هدر رفت هزینه‌ و زمان جلوگیری می‌کند، بلکه تنش‌ها و اختلاف نظر‌ها را در روند کار به حداقل می‌رساند. برای شروع، شما باید تحقیقات خوبی…

خانه‌ی خود را هوشمند کنید

خانه‌ی خود را هوشمند کنید چگونه فناوری‌های به روز را به خانه‌های جدید یا پیش ساخته بیاوریم. زمانی که صحبت از خانه‌های هوشمند به میان می‌آید، شاید ذهن شما به سمت خانه‌ای با روشنایی خودکار یا مجهز به دستیار صوتی برود. جالب است بدانید که خانه‌ی هوشمند تنها به این موارد محدود نمی‌شود. باید گفت…

شهر هوشمند

شهر هوشمند یا همان شهر پایدار انتظار میرود تا سال ۲۰۵۰، ۸۵ درصد جمعیت جهان در شهرها زندگی کنند. این بدین معناست که در سالهای پیش رو با مشکلاتی نظیر تامین انرژی، نشر co2، مشکلات ترافیک، تدارک کالا و مواد خام، به دلیل تراکم بالای جمعیت مواجه خواهیم بود. یکی از راهکارها راه اندازی ارتباطات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.