021 - 72974000

الکسا می‌تواند تماس هم بگیرد

الکسا می‌تواند تماس هم بگیرد

الکسا چند کاربری است و می‌تواند انواع ترفندهای سرگرم کننده مرتبط با موسیقی را انجام دهد، به  دستورات زیادی پاسخ دهد  و حتی تلفن ثابت شما را هم منسوخ کند. اگر آمازونEcho Show 10، Echo Dot، Echo Flex یا آخرین Echo Show 15 دارید، می‌توانید خط ثابت خود را کنار بگذارید و از الکسا برای برقراری تماس و ارسال پیام استفاده کنید.

نه تنها می‌توانید از الکسا برای برقراری تماس‌های آمازون اکو به اکو استفاده کنید، بلکه می‌توانید از دستگاه اکو خود برای تماس با تلفن همراه یا تلفن ثابت دیگران و استفاده از Echo Show خود برای برقراری تماس‌های ویدیویی استفاده کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که بگویید الکسا، با مامان تماس بگیر یا الکسا، تماس بگیر با (نام شخص مورد نظرتان) و می‌توانید تماس صوتی یا تصویری خود را شروع کنید.

 

با این 5 مرحله آسان، تماس های Echo-to-Echo را تنظیم کنید

1. یک دستگاه آمازون اکو دریافت کنید

ناگفته نماند، اگر می‌خواهید در ارتباط اکو به اکو شرکت کنید، به یک دستگاه اکو نیاز دارید. از نظر فنی نیز می‌توانید از اپلیکیشن الکسا استفاده کنید.

 

2.اپلیکیشن الکسا را ​​دانلود کنید و مطمئن شوید که به روز است.

باید مطمئن شوید که به جدیدترین نسخه، که دارای طراحی جدید و مهمتر از همه، پشتیبانی از ویژگی چت صوتی است، به روز رسانی کرده اید.

برای انجام این کار، کافی است به App Store در دستگاه‌های iOS یا Google Play Store در دستگاه‌های Android بروید و مطمئن شوید که جدیدترین نسخه برنامه را دانلود و نصب کرده‌اید.

 

3.برنامه الکسا را ​​برای آماده شدن برای تماس های Echo-to-Echo تنظیم کنید

هنگامی که برنامه شما به‌روز شد، در اولین راه‌اندازی به‌طور خودکار فرآیند راه‌اندازی پیام‌رسانی را به شما راهنمایی می‌کند. شما فقط باید چند دستورالعمل سریع را دنبال کنید، از جمله تأیید نام و شماره تلفن خود و همچنین فعال کردن دسترسی به لیست مخاطبین.

 

4.مطمئن شوید که مخاطبین شما در اپلیکیشن الکسا صحیح هستند

ویژگی پیام‌رسانی اکو از مخاطبین شما برای تطبیق شماره تلفن با هر نامی که به الکسا می‌گویید برای ارتباط با آن استفاده می‌کند. سپس از آن شماره برای شناسایی کاربر الکسا که می‌خواهید به آن دسترسی پیدا کنید استفاده می‌کند. به همین دلیل است که باید در حین راه‌اندازی شماره تلفن خود را به آمازون بگویید.

اگر مخاطبین شما به روز نباشند، این ویژگی کار نمی کند. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید به Echo Dot مادرتان پیامی ارسال کنید، باید یک ورودی برای «مامان» در مخاطبین تلفن خود داشته باشید، با همان شماره تلفنی که او با حساب الکسای خود مرتبط کرده است.

 

نحوه برقراری تماس تصویری با استفاده از Echo Show

چه Echo Show 5  داشته باشید، چهEcho Show 8 ، نسل سوم Show 10 یا جدیدترین   Echo Show 15، می‌توانید با استفاده از نمایشگر هوشمند با دوستان و خانواده خود تماس ویدیویی برقرار کنید.

با این حال، قبل از اینکه بتوانید تماس برقرار کنید، ابتدا باید مطمئن شوید که شخصی که می‌خواهید با او تماس تصویری داشته باشید، برنامه الکسا را ​​روی تلفن همراه خود راه‌اندازی کرده است یا دارای Echo Show است.

 

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.