021 - 72974000

الکسا می‌تواند در انجام کارهای دشوار به فرزندانتان کمک کند

الکسا می‌تواند در انجام کارهای دشوار به فرزندانتان کمک کند

اگر خانواده شما هم مانند من دنبال نظافت هستند، مدام بحث و جدل وجود دارد که نوبت چه کسی‌است که زباله‌ها را بیرون ببرد، ظرف ها را بشوید یا جاروبرقی بکشد. راه حل من؟ الکسا را ​​بیاورید.

با استفاده از طرح‌های مهارت الکسا، می‌توانید یک نمودار کارهای سخت ایجاد کنید و از الکسا بخواهید که استدلال‌ها را مرتب کند.

 

نحوه تنظیم نمودار کارهای الکسا

طرح‌های مهارت الکسا به شما این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های الکسای شخصی‌شده خود را بدون نیاز به دانستن اصطلاحات فنی یا کدنویسی انجام دهید. برای تنظیم نمودار کارهای منزل خود، به تنظیمات بروید و روی  Make Your Own در بالا سمت چپ کلیک کنید. در مرحله بعد، نام اعضای خانواده یا هم اتاقی خود را در بخش اعضای خانواده اضافه کنید. بخش بعدی در صفحه یک لیست از پیش ساخته شده از کارهایی است که می توانید استفاده کنید. می‌توانید با فشار دادن نماد X در کنار آنها از شر کارهای ناخواسته خلاص شوید یا با کلیک بر روی دکمه افزودن در پایین صفحه، کارهای بیشتری را اضافه کنید.

 

وقتی کارتان تمام شد، به بالا بروید و روی دکمه Next: Assign در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

در صفحه بعدی که ظاهر می‌شود، یکی از اعضای خانواده خود را از لیست انتخاب کنید و از لیست کارها به او یک کار اختصاص دهید. سپس روزها و زمان‌هایی را که آنها برای انجام کارهای روزمره لازم هستند تعیین کنید. در پایین صفحه می‌توانید یادآور‌ها را تنظیم کنید تا الکسا کارهای منزل را اعلام کند و بگوید نوبت چه کسی است. روی Add a Person در پایین صفحه کلیک کنید تا فرد دیگری را با یک کار دشوار مطابقت دهید. روی Next کلیک کنید و وقتی که کارتان تمام شد لذت ببرید.

در صفحه کاربری، می‌توانید نحوه تعامل الکسا و تشویق کاربران را هنگام استفاده از نمودار کارهای روزمره انتخاب کنید. می‌توانید از پاسخ‌های از پیش ساخته استفاده کنید یا پاسخ‌های خود را اضافه کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از او بخواهید که وقتی یک کار انجام می شود، بگوید: خوب است، تو قهرمان شدی

وقتی کارتان تمام شد، روی Next: Name در بالای صفحه کلیک کنید. بعد از اینکه نمودار خود را نامگذاری کردید، روی Next: Create Skill کلیک کنید تا به پایان برسد.

 

نحوه استفاده از نمودار کارهای الکسا

پس از اینکه نمودار کارهای روزمره خود را ایجاد کردید، به صفحه ورود به سیستم هدایت می‌شوید تا مهارت جدید را با دستگاه الکسای خود متصل کنید. پس از اتمام، می‌توانید مهارت را با گفتن الکسا، باز کن (فایل نمودار کار) باز کند.

برای استفاده از نمودار، به الکسا بگویید که از لیست کارهای روزمره آن‌ها را بخواند. وقتی یک کار انجام شد، بگویید: الکسا، از (نام انجام‌دهنده کار) بخواه تا کارش را ثبت کند.

همچنین می‌توانید با پرسیدن الکسا، از (نام انجام‌دهنده کار) امتیاز کار را بپرسید، بحث درباره این که چه کسی کارهای بیشتری انجام داده است را حل کنید. یک کار مساوی است با یک امتیاز و سیستم امتیازدهی هر هفته دوباره از نو شروع می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.