021 - 72974000

امکانات خانه هوشمند برای کسانی که حیوان خانگی دارند

امکانات خانه هوشمند

طبق آمار، ۴۴ درصد از خانوارهای آمریکایی دارای سگ و ۳۵ درصد حداقل یک گربه دارند. این آمار البته هنوز شمار میلیون ها پرنده، پستانداران کوچک، خزندگان و ماهی هایی که در خانه نگاه داشته میشوند را حساب نکرده اند. این حیوانات اکنون جزئی از خانواده و زندگی انسان ها در سراسر دنیا شده اند. این آمار‌ها لزوم ایجاد خانه هوشمند با امکانات مناسب برای حیوانات را نشان می‌دهند.

زندگی راحت برای حیوانات خانگی

فناوری های امروزی و جدید به نوعی به دنبال فراهم آوردن زندگی راحت تر برای حیوانات خانگی هستند. در این مقاله با امکانات خانه هوشمند برای حیوانات خانگی یا همان پت ها آشنا خواهید شد. در واقع بحث اصلی این مقاله بررسی خانه هوشمند،حیوانات خانگی و امکانات هوشمند در نظر گرفته شده برای آن ها است.

نظارت از راه دور بر حیوان خانگی در یک خانه هوشمند

حیوانات خانگی خود را از هر مکانی با دوربین های فیلمبرداری هوشمند نظارت کنید. با کمک دوربین های تعیبیه شده در داخل خانه که به سیستم مرکزی هوشمند متصل هستند میتوانید در هر کجای دنیا که هستید تمام حرکات حیوان خانگی خود را تحت نظر داشته باشید.

غیرفعال کردن حرکات حیوانات خانگی برای دیتکتورها و سنسورهای حرکتی هوشمند

می توانید از فناوری سنسور حرکتی هوشمند برای نظارت بر حیوانات خانگی در حالی که دور از خانه هستید استفاده کنید تا همیشه بدانید حیوان خانگی شما در کجای خانه میچرخد. اما اگر با شما صادق باشیم سنسورهایی که برای تشخصی حرکت حیوان خانگی بکار میروند مدام صدای آلارمشان در حال پخش شدن است. شما میتوانید این آلارم ها را قطع کنید و کاری کنید که آلارم نسبت به سگ بی اثر باشد و حرکات او را به صورت آلارم به صدا در نیارود.

تگ های پست

اخبار و مقالات مرتبط

دوربین مداربسته هوشمند

دوربین مداربسته هوشمند

بهترین سیستم افزایش امنیت و آرامش با به وجود آمدن و پیشرفت سیستم‌های امنیتی مانند دوربین مداربسته کمتر مغازه، فروشگاه و ساختمان تجاری پیدا می‌شود که دوربین مداربسته نداشته باشد. البته کاربرد دوربین مداربسته تنها به این موارد محدود نمی‌شود بلکه از این دوربین‌ها برای کنترل ترافیک نیز استفاده می‌شود. همانطور که می‌دانید عملکرد دوربین…

هوشمند سازی اتاق کودک

هوشمند سازی اتاق کودک

هوشمند سازی اتاق کودک مطابق با فن آوری روز امروزه دنیای فناوری، سبک و سیاق طراحی و ساخت خانه ها را به سمتی پیش می برد که فضا های مختلف آن به صورت هوشمند طراحی شوند. هوشمند سازی خانه فرایندی است که به دنبال آن، بخش های مختلف خانه با استفاده از فناوری های روز،…

سیستم کنترل دمای هوشمند

اوج کاهش مصرف انرژی با سیستم کنترل دمای هوشمند

شاید شما هم فراموش کاری‌هایی از این قبیل داشته باشید که بدون خاموش کردن اسپلیت خانه را ترک کنید و در نیمه‌های مسیر تازه به یاد آورید که اسپیلت را خاموش نکرده‌اید. اکثر اوقات در چنین شرایطی به دلیل تنگی وقت نمی‌توانیم بازگردیم و وسایلی که روشن رها کرده‌ایم را خاموش کنیم. به همین دلیل…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.