021 - 72974000

با قفل هوشمند امنیت خانه خود را کامل کنید

قفل هوشمند

قفل هوشمند یک وسیله الکترونیکی است که برای مراقبت از درب ورودی ساختمان استفاده می‌شود. اگر بخواهید از امکانات سیستم هوشمند استفاده کنید، قفل اولین گزینه‌ای است که شما به آن احتیاج دارید. چراکه درب مکانی است که ما مراجعه‌کنندگانمان را می‌بینیم، نامه‌هایمان را دریافت می‌کنیم و خودمان با هر بار ورود و خروج با آن سروکار داریم. در ادامه این مقاله به بررسی امکانات و ویژگی‌های قفل‌های هوشمند خواهیم‌پرداخت.

کاربرد قفل هوشمند

یک قفل هوشمند به شما امکان دسترسی به درب منزلتان بدون کلید را می‌دهد. می‌توانید این دسترسی را از طریق صفحه‌کلید عددی و یا تلفن همراه هوشمند خودکنترل کنید. همچنین یک قفل هوشمند می‌تواند تمام هشدارهای مربوط به درب ورودی شمارا به تلفن همراهتان انتقال دهد. حتی به‌طور خودکار سایر دستگاه‌های هوشمند مانند چراغ‌ها و سیستم امنیتی را فعال کند.

به همین دلیل، یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های این دسته از قفل‌ها این است که شما می‌توانید آن را از هرجایی که می‌خواهید مدیریت کنید و نسبت به باز و بسته کردن آن اقدام نمایید. این کار می‌تواند از محل کارتان و حتی از ماشین و روی مبلی که نشسته‌اید انجام شود.

فواید

خب، همان‌طوری که گفته شد شما می‌توانید درب خود را از طریق تلفن هوشمند و یا صفحه‌کلید، باز و بسته نمایید. یا در بعضی موارد فقط با نزدیک شدن به درب این کارکردها را انجام دهید؛ بنابراین نیازی به جستجوی کلید هنگام مواجهه با آن نخواهید داشت. از دیگر مزایای قفل هوشمند این است که شما می‌توانید افرادی که به خانه شما ورود یا خروج می‌کنند را ردیابی کنید. حتی می‌توانید برای تسهیل رفت‌وآمد، برای کسانی که مراجعه مکرر به خانه و یا محل کارتان دارند، کد موقت تعریف کنید.

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.