021 - 72974000

برای بازدهی بهتر دستگاه Google Nest را در این نقاط قرار دهید

5 راهکار برای امنیت بهتر خانه‌های هوشمند

از Google Home اصلی گرفته تا لیست در حال گسترش دستگاه‌های Nest، گوگل یک اکوسیستم کامل از محصولات خانه هوشمند ایجاد کرده است. اما گرم کردن خانه خود با Google Nest Minis و Google Nest Hubs و Google Home Max آغازگر این سوال است: همه این دستگاه ها را کجا قرار می‌دهید؟

برخی از نقاط خانه شما مکان‌های خوبی برای  Google Home یا دستگاه Nest هستند. آشپزخانه (برای تایمر)، تختخواب (برای زنگ هشدار) و اتاق نشیمن به عنوان گزینه‌های عالی انتخاب می‌شوند.

شاید تعجب کنید که چرا من این همه بلندگوی هوشمند را در یک خانه شهری دو خوابه می‌خواهم؟ برای مثال، Google Home در هر کجا که آن را قرار دهید مفید است.

 

در حمام گوگل هوم برای من سرگرم‌کننده‌تر است

زمانی که یک هفته تمام راه‌های مختلف  نصب Google Home Mini را کشف کردم، برای اولین بار لذت داشتن Google Home در حمام را کشف کردم. این قطعا موقعیتی است که در آن شما می‌خواهید وسایل الکترونیکی را از منطقه پاشش دور نگه دارید، بنابراین من به شدت توصیه می‌کنم. هر بلندگوی هوشمندی را روی دیوار یا قفسه دور از سینک، حمام یا دوش قرار دهید.

در اینجا برخی از مزایای داشتن یک دستگاه Google Home در حمام شما آورده شده است:

هنگام آماده شدن در آغاز یا پایان روز، می‌توانید موسیقی پخش کنید، گزارش آب و هوا را دریافت کنید، اخبار را بشنوید یا به پادکست‌ها گوش دهید.

با استفاده از قابلیت Broadcast با سایر اعضای خانواده خود صحبت کنید. بگویید: OK, Google Broadcast و سپس اعلان شما منتشر می‌شود و هر بلندگوی خانه شما پیام را پخش می‌کند. با این حال، پاسخ‌ها فقط به بلندگویی ارسال می‌شوند که از آن پخش می‌کنید.

 

Google Home را در جایی که ماشین خود را پارک می‌کنید پارک کنید

حتی اگر من گاهی اوقات تنها حدود چهار دقیقه در روز را در گاراژ خود می‌گذرانم، معمولا در این چهار دقیقه اتفاقات زیادی می‌افتد. چه می‌آیم چه می‌روم، داشتن یک بلندگوی Google Home در گاراژ برای انجام کارهای لحظه آخری قبل از خروج خوب است. به عنوان مثال، با یک بلندگوی Google Home در گاراژ می‌توانید:

 

لامپ های هوشمند یا سایر دستگاه‌های خانه هوشمند متصل را قبل از خروج و هنگامی که به خانه می‌رسید روشن کنید یا خاموش  کنید.

یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های Google Home من، Nest Hub است. که روی میز خود در خانه، درست در کنار نمایشگر رایانه‌ام نگه می‌دارم. شاید عجیب باشد اما اصلا اینطور نیست و دلیلش اینه:

من می‌توانم موسیقی پخش کنم، به پادکست گوش دهم یا خانه هوشمند خود را کنترل کنم بدون اینکه از کاری که در رایانه انجام می‌دهم دور شوم.

با موسیقی و پادکست‌ها، می‌توانم صدا را جداگانه از رایانه‌ام کنترل کنم، بنابراین اعلان‌هایم من را ناشنوا نمی کند.

یک بلندگوی Google Home به طور کل مفید است تا  زمانی که کسی زنگ در  Nestسیمی شما را می‌زند، صدایی پخش کند اما بهترین چیز در مورد داشتن یک اسپیکر هوشمند در ورودی خانه این است که در نکته بعدی چه کاری می توانید با آن انجام دهید.

Google Home  را در فضای باز دریافت کنید

Google Home در سرسرای شما به معنای بلندگوی درست در نزدیکی ایوان جلویی شماست، جایی که می‌توانید آن را در تعطیلات آخر هفته، تعطیلات، گردهمایی‌ها و رویدادهای ویژه جابه‌جا کنید. مثلا:

در حالی که مشغول کار در باغچه حیاطتان هستید به موسیقی یا پادکست گوش دهید.

موسیقی آرام و آرام‌بخش را برای عابران پیاده ای که از کنار خانه شما عبور می‌کنند پخش کنید.

در مهمانی‌هایتان و جشن‌ها موسیقی برای مهمانان پخش کنید.

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.