021 - 72974000

برج شستشوی ال جی، هوشمندتر از همیشه

برج شستشوی ال جی، هوشمندتر از همیشه

ال جی در نمایشگاه ces 2022 امسال یک جفت ماشین لباسشویی-خشک کن را به نمایش گذاشت به نام WashTower که این دستگاه به هوش مصنوعی مجهز شده که به سبب این قابلیت بسیاری از امکانات شستشوی لباس را به ما می‌دهد که به نوعی سرگرم کننده است WashTower دارای یک ماشین لباسشویی در پایین و یک خشک کن در بالا است، ماشین لباسشویی که می تواند وزن لباس‌ها، نوع پارچه و میزان کثیف بودن لباس ها را تشخیص دهد، و به طور خودکار مقدار مناسب مواد شوینده را انتخاب کرده و چرخه را بر اساس آن تنظیم ‌کند.

 

ماشین لباسشویی همچنین دارای فناوری بخار است، در حالی که ویژگی جفت هوشمند، به صورت خودکار اطلاعات را از ماشین لباسشویی به خشک کن ارسال می کند و چرخه خشک کردن بهینه تر را توصیه می‌کند.

این خشک کن اولین دستگاه از این شرکت است که فناوری AI DD خود را ارائه می دهد، کنترل حرکت دقیق‌تر را اضافه می‌کند و به طور خودکار بهترین تنظیمات را برای مراقبت از پارچه و زمان خشک شدن سریع تر را انتخاب می‌کند. فناوری هوش مصنوعی، روتین لباسشویی شما را یاد می گیرد، این در حالیست که یک حسگر مادون قرمز دمای لباس را در خشک‌کن اندازه می‌گیرد و تنظیمات را برای اطمینان از خشک شدن یکنواخت تنظیم می‌کند.

برج شستشوی ال‌جی طراحی بدون کانال برای صرفه‌جویی در فضا و نیاز به فاصله کمتری با دیوار پشتی دارد و دارای درهای شیشه‌ای رنگی مشکی، عناصر کرومی تزئینی و روکش فولادی مشکی است. یک صفحه کنترل مرکزی مدرن و مینیمال روی آن وجود دارد و خشک کن از فناوری پمپ حرارتی دوگانه برای صرفه جویی در مصرف انرژی استفاده می‌کند.

 

ال‌جی هنوز قیمت دقیق یا در دسترس بودن این محصول را اعلام نکرده است، اما مطمئنا این یکی از راه‌هایی است که می‌تواند لباس شستن را کمتر خسته‌کننده کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.