021 - 72974000

بهترین فرمان‌های گوگل‌هوم در سال 2021

بهترین فرمان‌های گوگل‌هوم

اگر گوگل‌هوم یا دستگاه Nest هوشمند مشابهی در خانه خود دارید، دستیار گوگل فقط یک فرمان صوتی سریع و آسان برای شماست و با اینکه برخی از دستورات صوتی واضح هستند، مانند پرسیدن در مورد آب و هوا یا یک یادآوری برای روز بعدتان، دستورات عالی و مفید دیگری وجود دارد که بسیاری از کاربران از آنها اطلاعی ندارند. اینجا ما قصد داریم با این لیست به روز شده از بهترین دستورات برای یک دستگاه گوگل هوم یا Nest به شما کمک کنیم چیزهایی که در مورد ابزار هوشمندتان نمی دانستید را یاد بگیرید، و اینکه متوجه شوید چرا آنها انقدر منعطف هستند!

 

1-«Hey Google، به علی زنگ بزن و آن را روی بلندگو قرار بده»

این فرمان باعث استفاده عالی از عملکردهای بلندگوی هوشمند در یک دستگاه Home یا Nest می‌شود، بنابراین مجبور نیستید برای مکالمه فوری با کسی تلفن خود را از کیفتان بیرون بیاورید. این صرفه جویی در زمان شما کمک می کند و اگر مشغول انجام همزمان کار دیگری هستید، برایتان بسیار مفید است.

 

2-«Hey Google، در رستوران(…) یک میز برایم رزرو کن»

رستوران‌ها اخیراً شلوغ شده‌اند و ممکن است پیدا کردن میز در یکی از مکان‌های مورد علاقه‌تان برای شما سخت‌تر شود. دستیار گوگل می تواند با رستوران ارتباط برقرار کند و به شما کمک کند. تنها با چند فرمان صوتی ساده میز خود را رزرو کنید. تنها چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بدانید کدام رستوران‌ها از این قابلیت پشتیبانی می کنند و با بررسی و آزمون و خطا، پس از مدتی متوجه آن خواهید شد.

 

3-«Hey Google، وقت انجام تکالیف است»

این دستور گوگل را در حالت آماده برای انجام تکیلف‌های شما  قرار می دهد که در آن «دستیار» آماده کمک به شما برای یافتن پاسخ سوالات درسی شما است.

 

4-«Hey Google، به من درباره روزم بگو»

این یک دستور بومی سازی شده توسط دستیار گوگل است که رویدادها، یادآوری‌ها و فعالیت‌هایی را که برای آن روز ثبت کرده‌اید برای شما به طور خلاصه بیان می‌کند. اگر از دستیار گوگل برای ایجاد یادآوری‌های روزمره خود استفاده می کنید، ایده خوبی است که این دستور را صبح هنگام آماده شدن برای روزتان انجام دهید و دیگر هیچ چیزی در ادامه روز شما را غافلگیر نخواهد کرد.

 

5-«Hey Google، با دستیار خرید من صحبت کن»

Help Shopper یا دستیار خرید ، نام مرکزی برای خرید غذا است. برای ایجاد یک لیست سریع مواد غذایی، با قابلیت ایجاد دسته‌های مختلف (رژیمی، بدون گلوتن، گیاه خواری و …) استفاده کنید. همچنین می توانید برای کمک به صرفه جویی در هزینه، کارت های تخفیف یا کوپن های فروشگاه ها را پیدا کنید. اگر غذایی دارید که در یخچال است و از نحوه نگهداری یا مدت زمان ماندگاری آن بدون فاسد شدنش اطمینان ندارید، می‌توانید با پرسیدن از دستیار خریدتان از طریق فرمان‌های گوگل، خیال خود را راحت کنید.

این فرمان‌ها، تنها قطره‌ای از اقیانوس وسیع فرمان‌هایی هستند که شما می توانید به گوگل‌هوم خود بدهید و از این فناوری به‌روز برای پیشبرد و آسان‌تر شدن زندگی روزمره خود بهره ببرید، حتی بدون آنکه نیاز باشد از جای خود بلند شوید تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید، صدایی است که با آن گوگل را صدا می کنید.

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.