021 - 72974000

این جاروبرقی هوشمند همواره منزل شما را تمیز نگه می‌دارد

این جاروبرقی هوشمند همواره منزل شما را تمیز نگه می‌دارد

جاروبرقی هوشمند

بازار جاروبرقی‌های هوشمند در حال تبدیل شدن به یک مکان بسیار رقابتی است، بنابراین اگر دستگاه عالی‌ای دارید که می‌تواند به مردم کمک کند خانه‌هایشان را بدون هیچ تلاشی تمیز نگه دارند. واقعا باید سخت تلاش کنید تا متمایز باشید. این کاری است که برند ناروال انجام می‌دهد و جاروبرقی T10 آن یک گزینه واقعا فوق‌العاده است. اگر به دنبال ارتقای نحوه تمیز ماندن وسایل در خانه خود هستید. ما تعدادی از بزرگترین دلایل را برای انتخاب یک Narwal T10 گردآوری کرده ایم، بنابراین برای دانستن همه چیز در مورد این دستگاه تمیز کننده فوق العاده به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

قدرت فوق العاده

برای ما بزرگترین بخش موفقیت هر جاروی هوشمند بسیار ساده است ؛ میزان قدرتی که می‌تواند در حین حرکت در خانه شما از آن استفاده کند. این چیزی است که تعیین می‌کند چقدر خوب تمیز می‌کند و آیا گرد و غبار یا کثیفی باقی می‌ماند یا خیر. به همین دلیل است که Narwal T10 با فشار 1800 پاسکال بسیار چشمگیر می باشد و می‌تواند طبقات شما را به خوبی نظافت کند. به این معناست که حتی ریزترین گرد و خاک جمع‌آوری می‌شود و طبقات باقی مانده در پشت T10 درخشان و تمیز خواهند بود. ویژگی‌های ناوبری عالی کمک می‌کنند که به راحتی و به سرعت موانع موجود در مسیر T10 ارزیابی شود و بدون گیر کردن یا برخورد به اشیا، به حرکت خود ادامه دهد.

 

پاک کردن عالی

با این حال، Narwal T10  فقط یک جاروبرقی نیست، بلکه یک پاک کننده قدرتمند است و این یکی دیگر از دلایلی است که باید در انتخاب جاروی هوشمند در نظر گرفت. Narwal T10 یک پاک کننده عالی است، با یک مخزن بزرگ آب 1.3 گالنی که در ایستگاه اتصال آن تعبیه شده است. تا آب تمیز کافی برای تمیز کردن 3000 فوت مربع از کفپوش را قبل از تکمیل مجدد فراهم کند. خود جارو دارای یک سیستم پاک‌کن دوگانه با دو برس است که می‌تواند تا 180 دور در دقیقه بچرخد تا پتانسیل شستشوی عظیم را داشته باشد. به طرز ماهرانه‌ای به شکل مثلثی طراحی شده‌ زیرا نباید هیچ کثیفی ای را پشت سر بگذارند ؛ سراسر خانه شما را باید تمیز کنند. به لطف واحدهای مغناطیسی هوشمندانه‌ای که می‌توانید جایگزین کنید، تعویض بین حالت پاک کردن و جاروکشیدن نیز بسیار آسان است.

 

طراحی بدون درز

این سهولت جابجایی بین حالت‌ها نشان می‌دهد که ناروال چقدر هوشمندانه T10 را از ابتدا طراحی کرده است، با ظاهری مدرن که با سهولت استفاده می‌شود. به طور مشابه، جاروبرقی می‌تواند به خوبی و بی‌صدا عمل کند.

 

کنترل های آسان

این فقط طراحی نیست که استفاده از Narwal T10 را آسان می کند بلکه دارای یک برنامه عالی است که به وضوح طراحی شده است. تنظیمات مفید زیادی دارد، از جمله توانایی ترسیم آسان خانه برای جاروبرقی شما، بدون تنظیم کردن به مناطق مختلف منزل بروید و از آن بخواهید که شروع به تمیز کردن مناطق خاص یا کل نقشه منزل کند. می‌توانید تمیز کردن‌های معمولی را نیز برنامه‌ریزی کنید، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار T10 را به‌طور خودکار دریافت کنید و تنظیمات تمیز کردن و جاروبرقی را برای نواحی خاص تنظیم کنید تا انجام دادن کارها را دقیقا همان طور که دوست دارید بسیار ساده کند.

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.