021 - 72974000

این جاروی هوشمند شما را متقاعد به داشتنش می‌کند

این جاروی هوشمند شما را متقاعد به داشتنش می‌کند

جاروی هوشمند

هر کسی که از جاروکردن خانه خود خسته می‌شود، ممکن است زمانی به فکر داشتن جاروی هوشمند افتاده باشد. با این حال، بسیاری از جاروبرقی‌های هوشمند برای افراد عادی بسیار گران هستند، به همین دلیل است که ممکن است، به دنبال یک جاروی هوشمند اقتصادی باشید. yeedi vac در حال حاضر یکی از معقول‌ترین جاروبرقی‌های موجود در بازار است. حال نگاهی به مزایای آن می‌اندازیم.

 

نقشه‌برداری عالی

پیدا کردن راه خود در اطراف خانه برای اطمینان از انجام کار در حین تمیز کردن خانه ممکن است سخت باشد؛ بنابراین تعجبی ندارد که برخی از جاروبرقی‌های هوشمند با چیدمان و نقشه‌برداری مشکل دارند. این مشکلی نیست که شما با yeedi vac داشته باشید. yeedi vac تنظیم نقشه خانه و ویرایش آن را برای شما بسیار آسان می‌کند. برنامه موبایلی که با آن از yeedi vac استفاده می‌کنید به‌راحتی طراحی شده است و کنترل آن آسان است، بنابراین اگر نمی‌خواهید اتاقی را به‌عنوان منطقه ممنوعه علامت‌گذاری کنید، نظافت کامل خانه شما، بسیار آسان است. شما به‌زودی فراموش خواهید کرد که تمیز کردن منزل چگونه انجام می‌شد.

 

مکش عالی

بخشی از چیزی که وکیوم yeedi را بسیار قابل اعتماد می‌کند این است که در یک سطح مکش بسیار شدید، با فشار عظیم 3000 پاسکال که با نمونه جاروهای هوشمند گران‌قیمت یکسان است برابری می‌کند.

به این معنی است که می‌تواند حتی تکه‌های قابل مشاهده گردوغبار و ریزه‌ها را جمع‌آوری کند و شن یا کثیفی را باقی نمی‌گذارد. به هر حال، اگر یک جاروی هوشمند خاک از خود به جای بگذارد، استفاده از آن بی‌فایده است.

 

فرش‌های شما را تشخیص می‌دهد

با این حال، yeedi vac  فقط این‌گونه نیست که بداند چگونه در خانه شما به طور موثر حرکت کند. بلکه می‌داند که قسمت های مختلف به نظافت متفاوتی نیاز دارند. به طور خاص، دارای یک ویژگی هوشمند است که به آن امکان می‌دهد به طور خودکار زمان حرکت بین کف‌های سخت و مناطق فرش شده را تشخیص دهد. به طوری که می‌توان قدرت مکش اعمال شده متناسب با آن را تنظیم کند. این بدان معناست که فرش‌های شما نیاز به مکش فوق‌العاده سختی دارند تا مطمئن شوید همه چیز از بین الیافشان بیرون کشیده می‌شود، در حالی که کف‌پوش سخت می‌تواند تنظیماتی داشته باشد که باعث صرفه‌جویی بیشتر در باتری می‌شود و اجازه می‌دهد جاروبرقی برای مدت طولانی‌تری تمیز بماند.

 

ناوبری قابل اعتماد

حرکت در اطراف نقشه مبحث دیگری است، اما جاروبرقی‌ها همچنین باید بتوانند به موانعی که در دنیای واقعی در مقابل آنها قرار دارند نیز واکنش نشان دهند، زیرا بعید است که کف شما 100٪ صاف باشد. فقط به همین دلیل است که yeedi vac حسگرهای پیشرفته‌ای را روی خود دارد تا مطمئن شود که به چیزی برخورد نمی‌کند یا چیزی را خراب نمی‌کند. در عوض، پس از شناسایی موانع، به آرامی در اطراف آنها حرکت می‌کند و اطمینان پیدا می‌کنید که لازم نیست قبل از تمیز کردن، خانه خود را مرتب کنید.

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.