021 - 72974000

این جاروی هوشمند شما را متقاعد به داشتنش می‌کند

این جاروی هوشمند شما را متقاعد به داشتنش می‌کند

جاروی هوشمند

هر کسی که از جاروکردن خانه خود خسته می شود، ممکن است زمانی به فکر داشتن جاروی هوشمند افتاده باشد. با این حال، بسیاری از جاروبرقی‌های هوشمند برای افراد عادی بسیار گران هستند، به همین دلیل است که ممکن است.به دنبال یک جاروی هوشمند اقتصادی باشید. yeedi vac در حال حاضر یکی از معقول‌ترین جاروبرقی‌های موجود در بازار است. حال نگاهی به مزایای آن می‌اندازیم.

 

نقشه برداری عالی

پیدا کردن راه خود در اطراف خانه در حین تمیز کردن برای اطمینان از انجام کار ممکن است سخت باشد. بنابراین تعجبی ندارد که برخی از جاروبرقی‌های هوشمند با چیدمان و نقشه برداری مشکل دارند. این مشکلی نیست که شما با yeedi vac داشته باشید که تنظیم نقشه خانه و ویرایش آن را برای شما بسیار آسان می‌کند. برنامه همراهی که استفاده می‌کنید به‌راحتی طراحی شده است و کنترل آن آسان است، بنابراین اگر نمی‌خواهید اتاقی را به عنوان منطقه ممنوعه علامت‌گذاری کنید، نظافت کامل خانه شما ، بسیار آسان است و شما به زودی فراموش خواهید کرد که تمیز کردن برای خودتان چگونه بود.

 

مکش عالی

بخشی از چیزی که وکیوم yeedi را بسیار قابل اعتماد می‌کند این است که در یک سطح مکش بسیار شدید، با فشار عظیم 3000پاسکال سطحی که با نمونه جاروهای هوشمند گران قیمت یکسان است برابری می‌کند.

به این معنی است که شن یا کثیفی را در پشت خود باقی نمی‌گذارد. می‌تواند حتی تکه‌های قابل مشاهده گرد و غبار و ریزه‌ها را جمع‌آوری کند. به هر حال، اگر یک جاروی هوشمند خاک از خود به جای بگذارد، استفاده از آن بی‌فایده است.

 

فرش های شما را تشخیص می‌دهد

با این حال، yeedi vac  فقط اینگونه نیست که بداند چگونه در خانه شما به طور موثر حرکت کند. بلکه می‌داند که قسمت های مختلف به نظافت متفاوتی نیاز دارند. به طور خاص، دارای یک ویژگی هوشمند است که به آن امکان می‌دهد به طور خودکار زمان حرکت بین کف‌های سخت و مناطق فرش شده را تشخیص دهد. به طوری که می‌توان قدرت مکش اعمال شده متناسب با آن را تنظیم کند. این بدان معناست که فرش‌های شما نیاز به مکش فوق‌العاده سختی دارند تا مطمئن شوید همه چیز از بین الیافشان بیرون کشیده می‌شود، در حالی که کف‌پوش سخت می‌تواند تنظیمات کمتری داشته باشد که باعث صرفه‌جویی در باتری بیشتر می‌شود و اجازه می‌دهد جاروبرقی برای مدت طولانی‌تری تمیز بماند.

 

ناوبری قابل اعتماد

حرکت در اطراف نقشه یک چیز است، اما جاروبرقی ها همچنین باید بتوانند به موانعی که در دنیای واقعی در مقابل آنها قرار دارند. نیز واکنش نشان دهند، زیرا بعید است که کف شما هرگز 100٪ صاف باشد. فقط به همین دلیل است که yeedi vac چنین حسگرهای پیشرفته ای روی خود دارد  تا مطمئن شود که به چیزی برخورد نمی‌کند یا چیزی را خراب نمی‌کند. در عوض، پس از شناسایی موانع، به آرامی در اطراف آنها حرکت می‌کند و اطمینان پیدا می‌کنید که لازم نیست قبل از تمیز کردن ، خانه خود را مرتب کنید.

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.