021 - 72974000

خاموشی 3G چه تاثیری بر زندگی ما می‌گذارد؟

خاموشی 3G چه تاثیری بر زندگی ما می‌گذارد؟

خاموشی 3G

از 22 فوریه اپراتورهای تلفن همراه روند خاموش کردن خدمات 3G خود را به نفع استفاده از LTE آغاز کردند.

اپراتورهایی چون AT&T و Verizon پشتیبانی از دستگاه های 3G را متوقف کرده‌اند. این فرآیند در 22 فوریه با خاموش شدن کامل شبکه نسل سوم آغاز شد که انتظار می‌رود تا پایان سال تکمیل شود.

در حالی که بعید است این تصمیم روی تلفن‌های همراهی که روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنید تاثیر بگذارد. مگر اینکه هنوز از آیفون 4 استفاده می‌کنید، اما این تصمیم ممکن است برروی برخی دستگاه‌های خانه هوشمندتان تاثیر بگذارد. بسیاری از سیستم‌های امنیتی خانه مدت‌هاست که از اتصال 3G  در دستگاه استفاده می‌کنند تا بی‌صدا با پایگاه ارتباط برقرار کنند تا اطمینان حاصل کنند که به‌روزرسانی‌های دائمی در مورد وضعیت دستگاه و دارایی شما وجود دارد.

 

آیا لازم است پلیس را از نفوذ به داخل باخبر کنم؟ آیا باید به کسی در مورد نقص هشدار دهم؟ آیا آشکارساز دود آتش را تشخیص داده است؟

اینها تنها برخی از پیام‌ها و سؤالات رایجی هستند که بین سیستم خانه شما و سیستم‌های نظارتی ارسال می‌شوند. بدون اینکه نگران نحوه برقراری ارتباط باشید.

اما بدون اتصال 3G، این سرویس قطع می‌شود. به این معنی که نمی‌توانید همان آرامشی را که در حال حاضر با سیستم Resideo خود انجام می‌دهید. به دست آورید.

همان طور که انتظار داشتید، چندین راه حل وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که خدمات امنیتی شما بدون استرس یا نگرانی انجام می‌شود.

یک راه حل این است. که به سادگی ماژول 3G  را در سیستم امنیتی فعلی خود با یک ماژول LTE تعویض کنید که به آن اجازه می‌دهد به جای آن به سیگنال نسل چهارم متصل شود. خبر خوب این است که هیچ برنامه‌ای برای خاموشی LTE وجود ندارد، زیرا هنوز به طور گسترده در صنعت دستگاه‌های تجاری و مصرفی از جمله جدیدترین گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شود.

 

نصب یک دستگاه ثانویه به نام Cellbounce گزینه دیگری است. دستگاهی که به راحتی می‌توان آن را به پریز برق وصل کرد. به عنوان پلی بین سیستم امنیتی 3G  فعال و شبکه LTE عمل می‌کند و به سرویس اجازه می‌دهد تا به گونه ای ادامه یابد که گویی هیچ چیز تغییر نکرده است. این یک راه سریع و آسان برای ادامه کار است و شما را مجبور به لمس سیستم اصلی نمی‌کند، که ممکن است برای سرویس دهی دشوار باشد.

همچنین می‌توانید از این زمان برای بررسی اینکه آیا سیستم شما نیاز به ارتقاء دارد یا خیر استفاده کنید. اگر از سیستمی استفاده می‌کنید که با Resideo از طریق 3G در ارتباط است، به احتمال زیاد مدتی از آن استفاده کرده‌اید و در حالی که سیستم‌های امنیتی شرکت‌ها برای دوام ساخته شده اند، فناوری‌ها و نیازهای شما دائما تغییر می کنند. ممکن است از زمانی که سیستم خود را نصب کرده‌اید. چندین ویژگی جدید توسط فناوری‌های Resideo  اضافه شود که می‌تواند به بهبود ایمنی و امنیت زندگی شما کمک کند. ارتقا آن می‌تواند سرمایه‌گذاری موثرتر و بهتری باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.