021 - 72974000

خرید پریز یونگ آلمان | راهنمای کامل پریزهای یونگ آلمان

پریز آلمانی یونگ با بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی ساخته شده است. این پریز از مواد باکیفیتی ساخته شده و به گونه ای طراحی شده است که دوام و عمر بالایی داشته باشد. خرید پریز یونگ آلمان مزایای بی شماری دارد  و با برچسب “Safety Plus” خطر برق گرفتگی را کاهش می دهد.

این پریزها مجهز به حفاظت در برابر ولتاژ اضافی هستند و از آسیب به دستگاه های الکتریکی جلوگیری می کنند. یک پریز با شارژر USB را می توان به روش های مختلف در خانه، اداره و ساختمان های عمومی برای شارژ دستگاه های هوشمند استفاده کرد. پریز های یونگ در آلمان تولید شده و برای کیفیت 100 درصدی آزمایش شده اند و همیشه بهترین نتایج را به همراه ایمنی ارائه خواهند داد.

پریز های JUNG SCHUKO® برای فضاهای داخلی

برای اینکه بتوانید با خیال راحت از برق استفاده کنید، خرید پریز یونگ آلمان  با برچسب  SCHUKO® را توصیه می کنیم. فنرهای تماسی با کیفیت بالا در داخل این پریز ها ایمنی شما را در استفاده تضمین می کنند. این فنرها به طور قابل اعتماد دوشاخه SCHUKO®  را محصور می کنند و اطمینان حاصل می کنید که ارتینگ محافظ قبل از عبور جریان، تأثیر خود را می گذارد.

ایمنی تست شده

هر پریز در طول فرایند تولید چندین بار از نظر عملکرد و کیفیت آزمایش می شود.  پریز های SCHUKO® با برچسب “Safety Plus” برای افزایش ایمنی به یک کرکره یکپارچه نیز مجهز شده اند.

 

پریز های Safety Plus  SCHUKO® با شاتر

این پریز ها با محافظت تماسی (شاتر) افزایش یافته ایمنی بیشتری را ارائه می دهند. مکانیزم قفل داخلی، شاتر و خطر تماس با قطعات رسانا را کاهش می دهد. کرکره یک قسمت ثابت پریز است و نمی توان آن را جدا کرد. به طور طبیعی، تمام پریز‌های JUNG SCHUKO® با برچسب «Safety Plus» تست شده‌اند.

پریز SCHUKO® با    RCD

در حمام، در آشپزخانه یا در استخرهای سرپوشیده پریز SCHUKO® با RCD از شما محافظت می کند. قطع کننده مدار جریان یکپارچه جریان های به اصطلاح خطای زمین را تشخیص می دهد و مدار نظارت شده را از بقیه سیستم منبع تغذیه در چند میلی ثانیه قطع می کند.

خرید پریز یونگ آلمان تحت عنوان پریز‌های SCHUKO® با RCD برای مقاوم‌سازی در ساختمان‌های قدیمی‌ ایده‌آل هستند . به ویژه در جاهایی که امکان مداخله در توزیع فرعی وجود ندارد.

پریز SCHUKO®  ،45  درجه

پریز های 45 درجه برای ترکیب پریز های متعدد و استفاده در سیستم های کف مناسب هستند. چرخش 45 درجه ای اتصال دستگاه هایی با دوشاخه های زاویه دار یا منابع تغذیه، مانند مواردی که در چاپگرها یا لپ تاپ ها وجود دارد، را آسان تر می کند.

پریز SCHUKO® با علامت “Nur für EDV”

مدارهای ایمن یا محافظ برای پردازش داده ها از منبع تغذیه عمومی جدا می شوند. پریز های SCHUKO® با علامت “Nur für EDV” برای شناسایی دائمی این اتصالات در دسترس هستند.

پریز SCHUKO® با چراغ راهنما

پریز‌های SCHUKO® با چراغ راهنما در هر جایی که پریز‌ها با یک کلید جداگانه روشن و خاموش می‌شوند، ضروری هستند. LED سبز نشان می دهد که آیا ولتاژ متصل است و می توان آن را برای تعمیر و نگهداری بدون قطع منبع تغذیه تعویض کرد.

پریز SCHUKO® با محافظ در برابر ولتاژ بالا

این پریز به خوبی در برابر افزایش ولتاژ محافظت می شود. پریز های با محافظ ولتاژ بالا از دستگاه های الکترونیکی در برابر ولتاژ اضافی ناشی از اتصال و خطا در شبکه برق محافظت می کنند. خرید پریز یونگ آلمان با عنوان پریز‌های  SCHUKO®  علاوه بر محافظت در برابر نوسان برق یک جزء مؤثر برای حفاظت دقیق سه مرحله‌ای ساختمان‌ها هستند.

پریز SCHUKO® با درب لولایی

این پریز در اجاق گاز، روی میز کار یا سقف با دارا بودن درب لولایی از گرد و غبار و کثیفی محافظت می کند و در عین حال به طور محتاطانه پریز را قابل استفاده می کند. درب های لولایی با قفل ایمنی مزیت های بیشتری دارند. آنها هنگام استفاده از برق ایمنی بیشتری را تضمین می کنند و از استفاده غیرمجاز جلوگیری می کنند.

پریز SCHUKO® با محافظ  IP44

اگر می‌خواهید یک سوئیچ ثابت در سرتاسر خانه داشته باشید، می‌توانید از محافظ IP44 قابل نصب استفاده کنید. با یک واشر آب بندی جداگانه ، می توانید از آن برابر پاشش آب، باد و آب و هوا استفاده کنید.

جزئیات فنی پریز های SCHUKO®

نصب بهینه و ایمنی از ویژگی های اصلی پریز های JUNG SCHUKO® هستند. این ویژگی ها از نشت جریان برق، انتقال ولتاژ و غیره جلوگیری می کند و در نتیجه ایمنی بیشتری را برای نصاب در هنگام نصب ایجاد می کند. علاوه بر این، دنده های موجود در پایه اجازه می دهد تا جریان به راحتی هدایت شود و از آسیب به کابل در حین نصب توسط محفظه پنجه ای جلوگیری شود.

 قاب نگهدارنده پریز از آلیاژ روی-منیزیم تشکیل شده است که دارای محافظت در برابر خوردگی بالا است. البته همه پریز‌های SCHUKO دارای گواهینامه VDE هستند و بنابراین کاملاً ایمن هستند. علاوه بر این، پریزهای یونگ استاندارد سختگیرانه TNO هلند را نیز برآورده می کنند.

 • شکاف های مورب برای نصب تکی به خصوص در جعبه های دیواری سوئیسی
 • پیچ های پنجه ای PZI برای تنظیم دقیق در حین نصب
 • علامت گذاری متقاطع و بریدگی در قاب ، برای تراز دقیق
 • اهرم آزاد کننده بزرگ با نیروی کم فشار برای برداشتن آسان مواد کابل
 • ریل ارتینگ قاب نگهدارنده، برای ادغام پنجه ها، براکت ارتینگ و پیچ های پنجه ای در حفاظ زمین
 • محفظه پنجه ها برای جلوگیری از آسیب دیدن کابل
 • قرار دادن آسان کابل ها در گیره با نگه داشتن همزمان
 • دنده های راهنمای تعبیه شده در پایه برای هدایت مطمئن کابل

WG 800 | WG 600 | AP 600

خرید پریز یونگ آلمان تحن عنوان زیر مجموعه‌های WG 800 و WG 600 برای استفاده در انبارها و گاراژها، اتاق‌های زیر شیروانی و تراس‌ها در نظر گرفته شده‌اند. محفظه پلاستیکی مقاوم این پریزها، استاندارد IP44 را برآورده می کند، عملکرد محافظتی خود را حتی در دماهای پایین حفظ می کند و برای استفاده در مناطق محافظت شده در فضای باز تعیین شده است. مجموعه  AP 600 برای نصب و مقاوم سازی در فضای داخلی خشک ایده آل است.

LS CUBE

LS CUBE  نسخه کلاسیک LS 990 است. محدوده مکعبی شکل برای نصب در اتاق های دور از رطوبت که امکان نصب روی کار را برای کاربردهای معمولی و مبتنی بر KNX می دهد. به عنوان یک عنصر شیک در طراحی صنعتی، LS CUBE  یک پریز چشم نواز قابل توجه است . مناسب برای اتاق هایی با زیربنا، روی چوب، بتن اکسپوز، آجر یا دیوارهای سنگ طبیعی.

پریز های SCHUKO® با درگاه های USB

پریز‌های JUNG SCHUKO® با درگاه‌های USB، هر باتری را به سرعت شارژ می‌کنند. این پریز های USB با دستگاه های تایپ A و تایپ C سازگار هستند. مانند سایر پریز‌های SCHUKO®، این پریز‌ها نیز «ساخت آلمان» هستند و توسط VDE تأیید شده‌اند.

پریز‌های SCHUKO® با درگاه‌های USB ، امکان صرفه‌جویی در فضا را فراهم می‌کنند و گزینه‌های مختلفی را برای شارژ دستگاه‌های مختلف ارائه می‌دهند.

اگر چندین دستگاه متصل باشند، جریان شارژ 3 آمپر (15 وات) به طور مساوی به 1.5 آمپر در هر پریز USB تقسیم می شود . نسخه دارای شارژ سریع JUNG توان الکتریکی 18 وات را فراهم می کند و دستگاه های تلفن همراه را در کمترین زمان ممکن شارژ می کند.

JUNG Quick Charge®

خرید پریز یونگ آلمان با فناوری فست شارژ ایده آل برای جایی که به شارژ سریع برای تلفن هوشمند یا تبلت نیاز دارید. پریز فست شارژ یونگ دارای یک درگاه USB-A یا USB-C است. بسته به دستگاه تلفن همراه متصل، JUNG Quick Charge®  سطح ولتاژ را تا 9 ولت افزایش می دهد.

 پریز‌های JUNG SCHUKO® با پورت USB از استانداردهای زیر پشتیبانی می‌کنند:

 • اپل 2.4 A
 • فست شارژ تطبیقی ​​سامسونگ
 • Qualcomm Quick Charge 3.0
 • شارژ باتری USB و تحویل برق USB
 • پریز های بین المللی با پورت USB

ظرفیت شارژ بیشتر با شارژر  USB

شارژرهای USB با درگاه های نوع A و نوع C ،گوشی های هوشمند و تبلت ها را با توان الکتریکی 15 وات شارژ می کنند.هدفون بلوتوثی و ساعت هوشمند نیز شامل این ویژگی می شوند. پریزهای USB دقیقاً همان انعطاف‌پذیری شارژر را ارائه می‌دهند.

پریز های بین المللی

اتصالات مطابق با استانداردهای خاص کشورها

کشورهای دیگر، انواع پریزهای دیگری را استفاده می کنند. یونگ پریز های استانداردی را برای دوشاخه ها و منابع تغذیه خاص کشورها ارائه می دهد. به لطف سیستم مدولار یونگ، حالت های اتصال بین المللی متعددی در دسترس است. هر پریز جداگانه نیازهای منطقه ای مربوطه را در نظر می گیرد. پریز‌های بین‌المللی یونگ را می‌توان تقریباً در تمام محدوده‌های طراحی پیاده‌سازی کرد . همچنین می‌توان آنها را در چندین فریم ترکیب کرد.

پریز  G + I

پریز G + I دوشاخه انگلیسی نوع G را با دوشاخه نوع I ترکیب می کند که در استرالیا، چین و آرژانتین و سایر کشورها استفاده می شود. بنابراین این پریز بیش از یک سوم از کل کشورهای جهان را پوشش می دهد. در ترکیب با پریز  SCHUKO، پوشش دهی آن بیش از 75 درصد است. بزرگترین شرکت تست آلمان( DEKRA) ایمنی بهینه را برای پریز G + I تایید کرده است.  همچنین استانداردهای: IEC60884-1: 2002 + A1: 2006 + A2: 2013 و BS1363-2: 1995 + A4: 2012. در این پریز آزمایش شده اند.

اگر صاحب یک هتل هستید، مهمانان و مسافران از کشورهای مختلف می توانند دستگاه ها و شارژرهای خود را با ترکیب پریز G + I و SCHUKO®  در یک قاب دو باند متصل کنند. هر چند استفاده از پریز‌های SCHUKO® با درگاه‌های USB  انعطاف‌پذیری بیشتری را امکان‌پذیر می‌کند .

پریز فرانسوی/بلژیکی

خرید پریز یونگ آلمان با پین ارت نر برای دستگاه هایی با دوشاخه نوع E مناسب است.

-دارای”Safety Plus”

– دارای پایانه های پیچ برای هسته های تا 2.5 میلی متر مربع مطابق  NFC 61-314

– در طراحی محدوده های  A، CD، LS و SL

– پلاگین نوع E

پریز بریتانیا

انواع دوشاخه یونگ انگلیسی برای جریان های الکتریکی 5 آمپر، 13 آمپر و 15 آمپر وجود دارد.

– پریز 13 A 250 V ~

–  پین + E، با “Safety Plus”

– استاندارد بریتانیا 1363:1995

– دارای پایانه های پیچی برای هسته های تا 4 میلی متر مربع طبق  BS 1363-1

– موجود در محدوده طراحی A و LS

– پلاگین نوع G

پریز بدون ارت

– پریز 16 A 250 ولت ~

– با پایانه های پیچ برای هسته های تا 2.5 میلی متر مربع مطابق با    CEE 7

– دوشاخه نوع C

استاندارد چینی

– با “Safety Plus”

– با پایانه های پیچ برای هسته های سفت و انعطاف پذیر تا 4 میلی متر مربع

–  طراحی محدوده A و LS

– دوشاخه نوع A و I

استاندارد هند

– 16 A / 250 V ~

– برای شاخه های BS 546 5A نوع D و BS 546 15A نوع M

– با “Safety Plus”

– با پایانه های پیچ برای هسته های سفت و انعطاف پذیر تا 4 میلی متر

–  طراحی محدوده A و LS

استاندارد سوئیس نوع 13

– با پایانه های بدون پیچ برای هسته های تا 2.5 میلی متر مربع مطابق با  SEV 1011-1998/IEC 884-1

– برای نصب در پریز مطابق با DIN 49 073

– خرید پریز یونگ آلمان مناسب برای نصب در کلاهک های سطحی

– طراحی محدوده LS

– پلاگ نوع J

پریز های مخصوص

پریز ریش تراش

طراحی شیک هتل را می توان با پریز های ماشین اصلاح مطابق با محدوده سوئیچ یونگ به دست آورد.  این پریزها به طور استاندارد به “Safety Plus” مجهز هستند.

پریز های SCHUKO® برای مدارهای خاص

یونگ پریز‌های SCHUKO® با کد رنگی را با نور پیلوت اضافی برای شناسایی واضح اتصالات در مدارهای خاص فراهم می‌کند.

در پریز های یونگ با برچسب “Safety Plus”، شاتر ایمنی بیشتری فراهم می شود. یک پوشش محافظ وجود دارد که بخشی از پوشش پریز است و تا زمانی که دوشاخه ای برای استفاده وارد نشود، بسته می ماند. به این ترتیب می توان از استفاده نادرست یا اشتباه مانند قرار دادن چیزهایی غیر از دوشاخه جلوگیری کرد. در نتیجه حفاظت را به بهترین نحو ممکن فراهم می‌کند و خطر برق گرفتگی افرادی که وسایل رسانا دارند را کاهش می‌دهد.
همه پریزهای با برچسب “Safety Plus” به یک دریچه یکپارچه مجهز شده اند و با طراحی بهتر، الزامات ایمنی بیشتر و پیشرفته و استاندارد DIN VDE 0620:2021-02 را برآورده می کنند. این بدان معنی است که همه استانداردهای تکنولوژیکی فعلی را برآورده می کنند.

Safety Plus   افزایش ایمنی با استفاده از شاتر

با یک شاتر یکپارچه، خرید پریز یونگ آلمان ایمنی بیشتری پیدا می کند شاتر خطر تماس مستقیم با قطعات برقی را کاهش می دهد. علاوه بر این، درگاه‌های USB نیازمندی‌های مرتبط با ایمنی استاندارد DIN VDE 0620:2021-02 را برآورده می‌کنند .

VDE با بالاترین استانداردهای ایمنی تست شده است

پریز‌های JUNG SCHUKO® با پورت USB دارای گواهی VDE آلمان (Verband der Elektrotechnik Elektronik) انجمن فناوری‌های برق، الکترونیک و اطلاعات هستند. تاییدیه VDE کیفیت محصول را در آخرین وضعیت تکنولوژی و استفاده ایمن مطابق با معیارهای جدید VDE تایید می کند.

نتیجه گیری

پریز‌های آلمانی یونگ نشان‌دهنده یک رویکرد منحصر به فرد و نوآورانه در مهندسی برق است که بیش از یک قرن بر صنعت تأثیر گذاشته است. تعهد این شرکت به کیفیت و نوآوری منجر به توسعه طیف وسیعی از کلید و پریزهای الکتریکی شده است که در عین حفظ ارزش‌های سنتی قابلیت اطمینان، نیازهای فناوری مدرن را برآورده می‌کنند.

خرید پریز یونگ آلمان طراحی، دوام و کارایی با کیفیت بالا دارند که آنها را به گزینه‌ای محبوب برای کاربردهای تجاری و مسکونی تبدیل کرده است. همچنین تعهد این شرکت به پایداری و مسئولیت های زیست محیطی، به شهرت آنها به عنوان یک رهبر در صنعت کمک کرده است. به طور کلی، کلید و پریز‌های آلمانی یونگ نشان‌دهنده قدرت نوآوری و کیفیت ساخت هستند و نقش مهمی در زمینه مهندسی برق ایفا می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

تگ های پست

اخبار و مقالات مرتبط

اعلام حریق هانیول

اعلام حریق هانیول | انواع سیستم های حریق هانیول

آتش سوزی می تواند خسارات جانی و مالی بی حد و حصری را به همراه داشته باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که تجهیزات ایمنی آتش نشانی مناسبی در دست داشته باشید. سیستم اعلام حریق هانیول چندین دهه است که راه‌حل‌های ایمنی نوآورانه ای را برای شرایط اضطراری مهندسی کرده است. Honeywell یک شرکت جهانی…

سیستم هوشمند خانگی control4

همه چیز درباره سیستم هوشمند خانگی control4

سیستم هوشمند خانگی control4 یک سیستم اتوماسیون خانگی است که به شما این امکان را می دهد که دستگاه ها و سیستم های مختلف خانه خود را با استفاده از یک رابط مرکزی کنترل و مدیریت کنید. این سیستم برای ادغام فناوری‌ها و دستگاه‌های مختلف در یک سیستم یکپارچه با کاربری آسان طراحی شده که…

کلید و پریزهای یونگ آلمان | ویژگی ها و کاربردهای کلید پریز یونگ

Jung (یونگ) یک شرکت آلمانی است که تولید کلید و پریز یونگ در مصارف مسکونی و تجاری را از سال ها پیش انجام می دهد. این شرکت در سال 1912 توسط آلبرشت یونگ در Schalksmühle، شهری در منطقه Sauerland آلمان تاسیس شد. امروزه یونگ یکی از تولیدکنندگان پیشرو کلید و پریز برق در آلمان است و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.