021 - 72974000

راهکار هتل هوشمند

 

 مطمئناً یک تخت راحت و دوش آب گرم می‌تواند احساس آرامش به شما بدهد، اما یک هتل می‌تواند چیزی فراتر از یک محل استراحت برای شما باشد. هتل‌هاُ باتجربه‌های قابل‌تأمل برای مهمانان که تأثیر ماندگارتری را ایجاد می‌کنند به روش‌های جدیدی در حال هوشمند شدن هستند، یکی از راهکارها این است که مهمانان بدون نیاز به تنظیم دستگاه‌ها به‌صورت دستی، برای تنظیم دما، تهویه مطبوع یا روشنایی، کنترل کاملی بر نحوه اداره اتاق خود داشته باشند.

 در همین راستا، یک هتل هوشمند می­تواند استفاده از وسایل سرگرمی با کنترل صدا را ارائه دهد، یا امکان استفاده از خدمات اتاق را بدون نیاز به همراهی شخص دیگری، فراهم کند. این موارد است که به‌طورکلی احساس راحتی و میزان لذت‌بردن مهمانان از اقامت آنها را افزایش می‌دهد، خاطرات فراموش‌نشدنی را در ذهن آنها به یادگار می­گذارد و احتمال بازگشت آنها در آینده را بیشتر می‌کند. با استفاده از سیستم‌های مجموعه بزرگ یوتک، مهمانان احساس راحتی کرده و برای حفاظت از سلامتشان به هتل اعتماد می‌کنند. با استفاده از این سیستم خلاقانه، از مهمانان خود مراقبت کنید. اگرچه ممکن است سرمایه‌گذاری در هتل‌های هوشمند کمی زمان‌بر باشد، اما در نهایت می‌توانید با یک هتل هوشمند سود بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشید. در ادامه با راهکارهای هتل هوشمند بیشتر آشنا می‌شویم.

 

کنترل اتاق هوشمند

  1. احساس راحتی هنگام ورود و خروج از اتاق با ارتباط مؤثر بین مهمان و کارکنان هتل
  2. آب‌وهوای مطلوب با امکان تنظیم جداگانه سرما و گرمای اتاق‌ها
  3. دسترسی سریع با استفاده از بهترین سیستم WLAN و ارتباطی قابل‌اعتماد بین مهمان‌ها و کارکنان
  4. ایجاد آرامش در فضای حمام…
  5.  ایجاد شرایط مطلوب در اتاق با استفاده از فعالیت مداوم دستگاه‌ها

 افزودن کنترل اتاق‌های شخصی یکی از روش‌های متداول برای هوشمندسازی اتاق‌های هتل است. به‌عنوان مثال، چراغ‌های اتاق هتل، تهویه مطبوع، گرمایش و پرده‌ها را می‌توان از طریق تلفن هوشمند، تبلت، بلندگوی هوشمند، هاب هوشمند و از هر مکان متمرکز کنترل کرد. بعضی از هتل‌ها به مهمانان اجازه می‌دهند از طریق تلفن خود ترموستات اتاق را نیز کنترل کنند و دمای اتاق به طور خودکار توسط دستگاه تنظیم می‌شود. همچنین دستگاه‌هایی مانند نورپردازی با کنترل صدا در حال گسترش است.

 

قسمت‌های عمومی

 یک اقامت بدون نقص را با توجه به جزئیات مختلف و استفاده از سیستم‌های خلاقانه و راه‌حل‌های مجموعه بزرگ یوتک تجربه خواهید کرد.

  1. روشنایی مداوم مسیرها با استفاده مناسب از سیستم‌های روشنایی
  2.  ایجاد شرایط ایده‌آل با استفاده از تجهیزات موردنیاز در سالن‌های اجتماعات و کنفرانس
  3. زیبایی‌شناسی منحصربه‌فرد
  4. طراحی به‌روز
  5. دسترسی کنترل شده برای محل ورودی هتل

 

سرگرمی با کنترل صدا

 هاب‌ها و بلندگوهای هوشمند را می‌توان به وسایل سرگرمی در اتاق هتل متصل کرد. به‌عنوان مثال، مهمانان می‌توانند از دستورات صوتی برای روشن یا خاموش‌کردن تلویزیون و حتی تغییر کانال‌های تلویزیونی از هر نقطه در اتاق استفاده کنند. با این حال، این مفهوم می‌تواند پیشرفته‌تر هم باشد تا جایی که مهمانان بتوانند از کنترل صوتی برای پخش لیست موسیقی از طریق بلندگوهای هوشمند یا نمایش فیلم موردعلاقه خود استفاده کنند. در نهایت، این دستگاه به احساس راحتی مهمان کمک می‌کند، زیرا دستگاه‌ها را می‌توان در هر نقطه از اتاق کنترل کرد.

 

 خدمات سریع به مهمان‌ها

در یک هتل هوشمند توانایی اتصال دستگاه‌ها به خدمات هتل فراهم است. به طور عمده، این خدمات می‌تواند خدمات اتاق، خدمات غذا یا نوشیدنی، رزرو کلاس ورزشی در باشگاه بدنسازی هتل، جلسات ماساژ و سایر خدمات مهمانان هتل باشد. به این ترتیب که مهمانان هنگام سفارش خدمات اتاق از دستورات صوتی استفاده کرده یا فقط روی صفحه لمسی کلیک می‌کنند.

 

 دوستدار محیط‌زیست

بسیاری از مشتریان مفهوم حفاظت از محیط‌زیست را دوست دارند و آماده هستند تا بیشتر از هتل‌های سازگار با محیط‌زیست استفاده کنند. این هتل‌ها با صرفه‌جویی در انرژی می‌توانند ضمن پرداخت هزینه کمتر، درآمد بیشتری کسب کنند. چراکه هوشمندسازی، این امکان را از طریق صرفه‌جویی خودکار در انرژی فراهم می‌کند. به‌عنوان مثال، یک اتاق به طور خودکار سطح نور را با کاهش یا افزایش روشنایی لامپ دیگر تنظیم می‌کند تا در مصرف انرژی بیشتر صرفه‌جویی شود و به نوبه خود در میزان هزینه نیز صرفه‌جویی شود.

 

 

 رفتن به مسیر هتل‌های هوشمند، راهی عالی برای استفاده هتل‌ها از مزایای این فناوری فراهم می‌کند. در زمانی که صنعت مهمان‌نوازی به‌شدت تحت تاثیر اعتماد عمومی است، هتل‌ها باید راه‌حل‌های ابتکاری ارائه دهند که ایمنی مهمانان را تضمین می‌کند و آنها را تشویق می‌کند تا به نام‌های تجاری اعتماد کنند و تجربه‌ای را برای آنها فراهم می‌کنند که هرگز فراموش نخواهند کرد. علاوه بر این، این راه‌حل‌ها زندگی کارکنان را آسان‌تر می‌کند!

 با کمک متخصصان هوشمندسازی مجموعه بزرگ یوتک، می‌توانید کسب‌وکار هتل خود را با موفقیت راه‌اندازی کنید. متخصصان مجموعه بزرگ یوتک در زمینه راهکار هوشمند هتل دقیقاً می‌دانند که شما چه می‌خواهید.

 

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.