021 - 72974000

روند هوشمند سازی

روند هوشمند سازی و کار با متخصصین

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه کرد، یافتن متخصصین با تجربه و کار آزموده است. این کار نه تنها از هدر رفت هزینه‌ و زمان جلوگیری می‌کند، بلکه تنش‌ها و اختلاف نظر‌ها را در روند کار به حداقل می‌رساند.

برای شروع، شما باید تحقیقات خوبی در زمینه‌ی تکنسین‌ها، متخصصین و شرکت‌های پیمان‌کاری در زمینه‌ی خانه‌های هوشمند انجام دهید. برای این کار بهترین راه این است که با مراجعه به سایت‌های مرجع مختلف، نظرات خوب و بد را با هم مطالعه کرده و از بین گزینه‌های موجود، با توجه به رزومه و نظرات کارفرمایان قبلی، بهترین را انتخاب کنید.

زمانی که انتخاب‌ها محدود‌تر شدند به شرکت مورد نظرتان مراجعه کرده و با مسئولین آن مذاکره کنید. این روند را تا آنجا ادامه دهید که شخصی را پیدا کنید که از سپردن پروژه‌ی خود به دست آن احساس راحتی می‌کنید.

 

روند

پروسه‌ی هوشمند سازی خانه‌ معمولا با مذاکرات متعدد پیمان‌کار و کارفرما شروع می‌شود. پیمان‌کار سعی می‌کند که با بررسی خانه و شرایط آن، همچنین شما و شیوه‌ی زندگی کردنتان، بهترین ایده‌ها را ارائه دهد. در این زمان شما باید لیستی از نیاز‌‌ها، انتظارات و ایده‌های خود را در اختیار پیمان‌کار قرار دهید.

بود‌جه‌ی پروژه و میزان هزینه بری خواسته‌های شما در این مرحله مشخص خواهد شد. پیمان‌کار ابعاد پروژه را سنجیده و مبلغی حدودی را به شما اعلام می‌‌کند که شما با توجه به آن باید تصمیم بگیرید که پروژه را یک‌جا انجام دهید یا آن را به چند فاز مختلف تقسیم کنید.

زمانی که در مورد این مسائل با پیمان‌کار خود صحبت کردید، او بحث را وارد جزئیات خواهد کرد. پیمان‌‌کار محصولات مختلف را با در نظر گرفتن نیاز‌ها و بودجه‌ی شما پیشنهاد خواهد کرد و جزئیات برنامه‌ی زمانی و روند اجرا را با شما در میان خواهد گذاشت.

مطمئن باشید که در این زمان تمام نیاز‌‌های خود و ایده‌های مد نظرتان را بیان می‌کنید. عملیات هوشمند‌سازی خانه‌ها در ابعاد گسترده قابل شخصی سازی است.

زمانی که تصمیمات نهایی شدند، شما با یک لیست بلند از محصولات مورد نیاز مواجه خواهید بود که برای انجام پروژه مورد نیاز‌ هستند. این لیست باید شامل جزئیاتی مثل قیمت، نحوه‌ی عملکرد و شیوه‌ی هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف برای دستیابی به نیاز‌های شما باشد.

مرحله‌ی بعدی تعیین یک زمان برای شرکت پیمان‌کار است تا سیستم‌های مورد نظر را نصب کند. زمانی که نصب تجهیزات به پایان رسید، تکنسین نحوه‌ی کار دستگاه‌ها و توانایی‌های آن‌ها را به شما آموزش خواهد داد. اطمینان حاصل کنید که تمامی ابهامات را بر طرف کرده‌اید و به خوبی شیوه‌ی کار با سیستم‌های مختلف را یاد گرفته‌اید.

اکنون می‌توانید لذت زندگی در یک خانه‌ی مدرن و هوشمند و مزایای استفاده از ویژگی‌های منحصر به فرد این فناوری پیشرفته و به روز را بچشید.

 

 

تگ های پست

اخبار و مقالات مرتبط

اعلام حریق هانیول

اعلام حریق هانیول | انواع سیستم های حریق هانیول

آتش سوزی می تواند خسارات جانی و مالی بی حد و حصری را به همراه داشته باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که تجهیزات ایمنی آتش نشانی مناسبی در دست داشته باشید. سیستم اعلام حریق هانیول چندین دهه است که راه‌حل‌های ایمنی نوآورانه ای را برای شرایط اضطراری مهندسی کرده است. Honeywell یک شرکت جهانی…

سیستم هوشمند خانگی control4

همه چیز درباره سیستم هوشمند خانگی control4

سیستم هوشمند خانگی control4 یک سیستم اتوماسیون خانگی است که به شما این امکان را می دهد که دستگاه ها و سیستم های مختلف خانه خود را با استفاده از یک رابط مرکزی کنترل و مدیریت کنید. این سیستم برای ادغام فناوری‌ها و دستگاه‌های مختلف در یک سیستم یکپارچه با کاربری آسان طراحی شده که…

خرید پریز یونگ آلمان | راهنمای کامل پریزهای یونگ آلمان

پریز آلمانی یونگ با بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی ساخته شده است. این پریز از مواد باکیفیتی ساخته شده و به گونه ای طراحی شده است که دوام و عمر بالایی داشته باشد. خرید پریز یونگ آلمان مزایای بی شماری دارد  و با برچسب “Safety Plus” خطر برق گرفتگی را کاهش می دهد. این پریزها مجهز…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.