021 - 72974000

روند هوشمند سازی

روند هوشمند سازی و کار با متخصصین

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه کرد، یافتن متخصصین با تجربه و کار آزموده است. این کار نه تنها از هدر رفت هزینه‌ و زمان جلوگیری می‌کند، بلکه تنش‌ها و اختلاف نظر‌ها را در روند کار به حداقل می‌رساند.

برای شروع، شما باید تحقیقات خوبی در زمینه‌ی تکنسین‌ها، متخصصین و شرکت‌های پیمان‌کاری در زمینه‌ی خانه‌های هوشمند انجام دهید. برای این کار بهترین راه این است که با مراجعه به سایت‌های مرجع مختلف، نظرات خوب و بد را با هم مطالعه کرده و از بین گزینه‌های موجود، با توجه به رزومه و نظرات کارفرمایان قبلی، بهترین را انتخاب کنید.

زمانی که انتخاب‌ها محدود‌تر شدند به شرکت مورد نظرتان مراجعه کرده و با مسئولین آن مذاکره کنید. این روند را تا آنجا ادامه دهید که شخصی را پیدا کنید که از سپردن پروژه‌ی خود به دست آن احساس راحتی می‌کنید.

 

روند

پروسه‌ی هوشمند سازی خانه‌ معمولا با مذاکرات متعدد پیمان‌کار و کارفرما شروع می‌شود. پیمان‌کار سعی می‌کند که با بررسی خانه و شرایط آن، همچنین شما و شیوه‌ی زندگی کردنتان، بهترین ایده‌ها را ارائه دهد. در این زمان شما باید لیستی از نیاز‌‌ها، انتظارات و ایده‌های خود را در اختیار پیمان‌کار قرار دهید.

بود‌جه‌ی پروژه و میزان هزینه بری خواسته‌های شما در این مرحله مشخص خواهد شد. پیمان‌کار ابعاد پروژه را سنجیده و مبلغی حدودی را به شما اعلام می‌‌کند که شما با توجه به آن باید تصمیم بگیرید که پروژه را یک‌جا انجام دهید یا آن را به چند فاز مختلف تقسیم کنید.

زمانی که در مورد این مسائل با پیمان‌کار خود صحبت کردید، او بحث را وارد جزئیات خواهد کرد. پیمان‌‌کار محصولات مختلف را با در نظر گرفتن نیاز‌ها و بودجه‌ی شما پیشنهاد خواهد کرد و جزئیات برنامه‌ی زمانی و روند اجرا را با شما در میان خواهد گذاشت.

مطمئن باشید که در این زمان تمام نیاز‌‌های خود و ایده‌های مد نظرتان را بیان می‌کنید. عملیات هوشمند‌سازی خانه‌ها در ابعاد گسترده قابل شخصی سازی است.

زمانی که تصمیمات نهایی شدند، شما با یک لیست بلند از محصولات مورد نیاز مواجه خواهید بود که برای انجام پروژه مورد نیاز‌ هستند. این لیست باید شامل جزئیاتی مثل قیمت، نحوه‌ی عملکرد و شیوه‌ی هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف برای دستیابی به نیاز‌های شما باشد.

مرحله‌ی بعدی تعیین یک زمان برای شرکت پیمان‌کار است تا سیستم‌های مورد نظر را نصب کند. زمانی که نصب تجهیزات به پایان رسید، تکنسین نحوه‌ی کار دستگاه‌ها و توانایی‌های آن‌ها را به شما آموزش خواهد داد. اطمینان حاصل کنید که تمامی ابهامات را بر طرف کرده‌اید و به خوبی شیوه‌ی کار با سیستم‌های مختلف را یاد گرفته‌اید.

اکنون می‌توانید لذت زندگی در یک خانه‌ی مدرن و هوشمند و مزایای استفاده از ویژگی‌های منحصر به فرد این فناوری پیشرفته و به روز را بچشید.

 

 

تگ های پست

اخبار و مقالات مرتبط

خانه‌ی خود را هوشمند کنید

خانه‌ی خود را هوشمند کنید چگونه فناوری‌های به روز را به خانه‌های جدید یا پیش ساخته بیاوریم. زمانی که صحبت از خانه‌های هوشمند به میان می‌آید، شاید ذهن شما به سمت خانه‌ای با روشنایی خودکار یا مجهز به دستیار صوتی برود. جالب است بدانید که خانه‌ی هوشمند تنها به این موارد محدود نمی‌شود. باید گفت…

شهر هوشمند

شهر هوشمند یا همان شهر پایدار انتظار میرود تا سال ۲۰۵۰، ۸۵ درصد جمعیت جهان در شهرها زندگی کنند. این بدین معناست که در سالهای پیش رو با مشکلاتی نظیر تامین انرژی، نشر co2، مشکلات ترافیک، تدارک کالا و مواد خام، به دلیل تراکم بالای جمعیت مواجه خواهیم بود. یکی از راهکارها راه اندازی ارتباطات…

سیستم Irisys True Occupancy

سیستم تشخیص اشغال فضای اداری Irisys True Occupancy نحوه کارکردن در فضای اداری به طور چشمگیری در ۱۸ ماه اخیر عوض شده است. با وجود روند رو به رشد دورکاری قبل از شیوع کووید۱۹، همه گیری این بیماری در تسریع این روند و تمایل بیشتر به دورکاری مزید بر علت شده است. کارایی یکی از…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.