021 - 72974000

مقدمه

مشتری / کاربر عزیز لطفاً جهت استفاده بهتر از خدمات مجموعه یوتک، بخش شرایط و قوانین را به‌دقت ملاحظه فرمایید. توجه داشته باشید که ورود کاربر به وب‌سایت یوتک و استفاده از بخش‌های آن، به مفهوم پذیرش بندهای شرایط و قوانین شرکت و آگاهی از آن است. یوتک همواره متعهد به ارائه بهترین خدمات و باکیفیت‌ترین محصولات، با رعایت کامل اصول مشتری‌مداری است و هدف از درج بخش شرایط و قوانین آگاهی بیشتر و ارتباط آسان‌تر کاربران با این مجموعه است.

 

قوانین عمومی

تمامی اصول و رویه‌های این وب‌سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. به‌صورت متقابل، کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در شرایطی که هر یک از بندهای ذکر شده از اعتبار ساقط شود، غیرقانونی بوده و لازم است طرفین نسبت به انفصال آن اقدام کنند.

 

ضوابط استفاده از وب‌سایت

مشتری باید زمان انتخاب محصولات و خدمات، اطلاعات مندرج در بخش­های مربوطه را به‌دقت و به‌صورت کامل مطالعه و سپس نسبت به سفارش اقدام کند. مسئولیت هرگونه اشتباه در این خصوص بر عهده مشتری است.

همه محتواهای بارگذاری شده در وب‌سایت اعم از: متن‌ها، تصاویر، لوگو، فایل‌های قابل دانلود، کاتالوگ‌ها و… متعلق به شرکت یوتک است و هرگونه استفاده بدون اخذ موافقت این مجموعه، پیگرد قانونی دارد.

همه محصولات درج شده در وب‌سایت یوتک دارای گارانتی بوده و تنها زمانی امکان استفاده از آن برای مشتری مقدور است که ضمانت‌نامه غیر مخدوش محصول را (منوط به داشتن تاریخ اعتبار) به شرکت ارائه کند.

شرکت یوتک عهده‌دار تأمین سلامت کالا تا رسیدن به مقصد مشخص شده مشتری (داخل کشور) است. یوتک مسئولیتی در قبال آسیب محصول به واسطه نصب توسط افراد غیر و یا نگهداری نامناسب و… ندارد.

عقد قرارداد برای فروش محصولات و ارائه خدمات، تنها مطابق مفاد تعیین شده در صورت­های قراردادی این شرکت امکان‌پذیر خواهد بود.

 

ضمانت‌نامه

ضمانت‌نامه تمام محصولات تضمین شده بین 24 تا 48 ماه دارای ضمانت توسط مجموعه یوتک هستند. برای اطلاع از مدت‌زمان گارانتی هر محصول می‌توانید در ساعات کاری با مشاوران ما در یوتک تماس بگیرید.

 

تعهدات شرکت

شرکت متعهد است محصولات را در زمان مشخص شده، برای مشتری ارسال کند. این بند در خصوص اجرای پروژه‌ها در زمان مقرر نیز صادق است.

کیفیت و اصل بودن تمام محصولات در تعهد شرکت است.

شرکت تمام اطلاعات لازم اعم از متن و تصویر و کاتالوگ به شکل الکترونیکی جهت تبلیغ محصول را در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

تمام محصولات موضوع قرارداد به تعداد و بر اساس مشخصات فنی سفارش شده برای مشتری ارسال می‌شود.

 

تغییرات سند

بنا به شرایط و سیاست‌های شرکت ممکن است مفاد شرایط و قوانین پیش رو دچار تغییر شوند؛ لذا نیاز است قبل از درخواست و یا ثبت سفارش، مجدد مطالعه شود.

 

همراهی یوتک

لازم به ذکر است جهت طیب خاطر شما مشتریان عزیز، مشاوران یوتک در توضیح تمام موارد فوق و ابهامات احتمالی، با شماره تماس‌های مندرج در وب‌سایت در کنار شما خواهند بود.

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.