021 - 72974000

مقدمه

مشتری / کاربر عزیز لطفا جهت استفاده بهتر از خدمات مجموعه یوتک،‌ بخش شرایط و قوانین را به دقت ملاحظه فرمایید. توجه داشته باشید که ورود کاربر به وب سایت یوتک و استفاده از بخش­ های آن، به مفهوم پذیرش بندهای شرایط و قوانین شرکت و آگاهی از آن است. یوتک همواره متعهد به ارائه بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات، با رعایت کامل اصول مشتری مداری است و هدف از درج بخش شرایط و قوانین آگاهی بیشتر و ارتباط آسان تر کاربران با این مجموعه است.

 

قوانین عمومی

تمامی اصول و رویه­ های این وب­سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده است. به صورت متقابل،‌ کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در شرایطی که هر یک از بندهای ذکر شده از اعتبار ساقط شود، غیر قانونی بوده و لازم است طرفین نسبت به انفصال آن اقدام کنند.

 

ضوابط استفاده از وب سایت

مشتری باید زمان انتخاب محصولات و خدمات، اطلاعات مندرج در بخش­های مربوطه را به دقت و به صورت کامل مطالعه و سپس نسبت به سفارش اقدام کند. مسئولیت هرگونه اشتباه در این خصوص بر عهده مشتری است.

همه محتواهای بارگذاری شده در وب­سایت اعم از: متن ها، تصاویر، لوگو، فایل های قابل دانلود، کاتالوگ ها و … متعلق به شرکت یوتک است و هرگونه استفاده بدون اخذ موافقت این مجموعه، پیگرد قانونی دارد.

همه محصولات درج شده در وب سایت یوتک دارای گارانتی بوده و تنها زمانی امکان استفاده از آن برای مشتری مقدور است که ضمانت نامه غیر مخدوش محصول را ( منوط به داشتن تاریخ اعتبار) به شرکت ارائه کند.

شرکت یوتک عهده دار تامین سلامت کالا تا رسیدن به مقصد مشخص شده مشتری (داخل کشور) است. یوتک مسولیتی در قبال آسیب محصول به واسطه نصب توسط افراد غیر و یا نگهداری نامناسب و .. ندارد.

عقد قرارداد برای فروش محصولات و ارائه خدمات، تنها مطابق مفاد تعیین شده در صورت­های قراردادی این شرکت امکان پذیر خواهد بود.

 

ضمانت نامه

تمام محصولات تامین شده بین 24 تا 48 ماه دارای ضمانت توسط مجموعه یوتک هستند. برای اطلاع از مدت زمان گارانتی هر محصول می توانید در ساعات کاری با مشاوران ما در یوتک تماس بگیرید.

 

تعهدات شرکت

شرکت متعهد است محصولات را در زمان مشخص شده، برای مشتری ارسال کند. این بند در خصوص اجرای پروژه ها در زمان مقرر نیز صادق است.

کیفیت و اصل بودن تمام محصولات در تعهد شرکت است.

شرکت تمام اطلاعات لازم اعم از متن و تصویر و کاتالوگ به شکل الکترونیکی جهت تبلیغ محصول را در اختیار مشتری قرار می دهد.

تمام محصولات موضوع قرارداد به تعداد و بر اساس مشخصات فنی سفارش شده برای مشتری ارسال میشود.

 

تغییرات سند

بنا به شرایط و سیاست­ های شرکت ممکن است مفاد شرایط و قوانین پیش رو دچار تغییر شوند. لذا نیاز است قبل از درخواست و یا ثبت سفارش، مجدد مطالعه شود.

 

همراهی یوتک

لازم به ذکر است جهت طیب خاطر شما مشتریان عزیز، ‌مشاوران یوتک در توضیح تمام موارد فوق و ابهامات احتمالی، با شماره تماس های مندرج در وب سایت در کنار شما خواهند بود.

 

 

Finding college-level essay writers to hire can help you save time as well as enable you to focus on more important matters. Students from other countries can get essay writing help. They will not only receive better grades, but they also have the ability improve their school performance. International students will be allowed to take advantage of more free space and time to unwind through delegating a portion tasks. Students’ essays will distinguish themselves from https://www.we-heart.com/2022/06/07/top-7-decent-essay-writing-services-to-use-in-2022/ other students because essayists are experts at their job. Connect with college essayists!

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.