021 - 72974000

چگونه یک سیستم نمایش خانگی به کمک آمازون Echo و Fire TV بسازیم؟

چگونه یک سیستم نمایش خانگی به کمک آمازون Echo و Fire TV بسازیم؟

سیستم نمایش خانگی

آمازون به شما این امکان را می‌دهد که بلندگوهای اکو را برای صدای چندکاناله همگام سازی کنید و می‌توانید از بلندگوی اکو برای کنترل Fire TV استفاده کنید. اکنون، می‌توانید بلندگوهای Echo و Fire TV را برای خروجی صدای بی‌سیم هم زمان متصل کنید. به عبارت دیگر، اکنون می‌توانید به یک تجربه سینمای خانگی دست پیدا کنید.

زیرا آمازون یک ویژگی جدید اپلیکیشن الکسا به نام سینمای خانگی الکسا را اعلام کرده است که با تعدادی بلندگوی اکو و دستگاه‌های Fire TV کار می‌کند. اما شما فقط می‌توانید حداکثر دو بلندگو و یک Echo Sub اختیاری را وصل کنید.

 

حال این سوال ممکن است طرح شود که اصلا سینمای خانگی الکسا چیست؟

آمازون سینمای خانگی الکسا را اینگونه ​​توصیف کرده است: این قابلیت به شما امکان آنرا می‌دهد که انواع تنظیمات بلندگوی بی‌سیم و همه جانبه را برای چیدمان اتاق نشیمن خود بسازید، از جمله تنظیمات 1.0 و 2.0 و همچنین برای دارندگان Echo Sub، تنظیمات 1.1 و 2.1. این بدان معناست که می‌توانید صدای Dolby را به صورت بی‌سیم پخش کنید، در حالی که آنهایی که Echo Studio دارند می‌توانند صدایی با کیفیت Dolby Atmos را پخش کنند.

سیستم سینمای خانگی الکسا فقط با محتوای پخش شده از یک دستگاه Fire TV متصل به تلویزیون شما کار می‌کند. بنابراین، اگر در حال تماشای تلویزیون یا فیلمی با دستگاه دیگری از تلویزیون خود هستید، تنظیمات بلندگوی بی‌سیم Echo شما کار نخواهد کرد.

 

نحوه راه اندازی سینمای خانگی الکسا:

Fire TV و Echo خود را از طریق یک حساب آمازون به شبکه متصل کنید.

آخرین نسخه اپلیکیشن الکسا را باز کنید.

دردستگاه تلفن همراه شما در برنامه الکسا، روی Devices و سپس نماد  +  ضربه بزنید.

از پنجره بازشده گزینه Combine speaker را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی روی سینمای خانگی ضربه بزنید.

دستگاه Fire TV خود را انتخاب کنید و  روی Next ضربه بزنید تا سیستم سینمای خانگی شما همگام شود.

بلندگوهای اکو را که می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید در منوی تنظیمات انتخاب کنید.

و در پایان از دستورالعمل‌های روی صفحه پیروی کنید.

 

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.