021 - 72974000

چگونه هوشمند سازی ساختمان باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود؟

ساختمان هوشمند دارای  تاسيسات ارتباطى است که در آن مصرف بهينه از منابع انرژى انجام مى گيرد. بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان هوشمند از طريق سيستم هاى كنترل كننده اتوماتیک، نظیر سيستم هاى گرمايشى و سرمايشى، تهويه مطبوع، اطفاءحريق، سيستم امنيتى و مديريت انرژى و روشنايى تامين مى شود. سیستم های هوشمند قابل برنامه ریزی هستند و در صورت تغييرآب و هواي محیط خارج از ساختمان، نظير تغييردما، رطوبت، سطح روشنايي و … می­توانند به طور اتومات دستور برنامه ریزی شده را اجرا کنند و یا می توانید آن ها از راه دور توسط تلفن همراه و یا سیستم کامپیوتر خود کنترل کنید.

سوالات متداول مرتبط

با توجه به اینکه کلید و پریزهای یونگ از عملکردهای چندگانه پشتبانی می­کنند شما می‌توانید با نصب تعداد محدودی از کلید و پریزها مخصوصا کلید و پریزهای سوکت‌دار یونگ در استفاده از فضای داخلی خود صرفه‌جویی کنید و هزینه‌ها را نیز کاهش دهید.

در بخش خدمات ما مجموعه بزرگ یوتک، می توانید با خدمات مجموعه بزرگ یوتک بیشتر آشنا شوید.

شما می توانید تمام انتقادات و پیشنهادات خود را در فرم تماس با ما، ارسال کنید.

در قسمت پروژه های سایت می­توانید تمام پروژه های داخلی مجموعه بزرگ یوتک و پروژه های جهانی شرکت یونگ را بررسی کنید.

درقسمت توضیحات محصولات سایت می توانید کاتالوگ های مربوط به هر سری محصولات را دریافت نمایید.

شما می توانید با مراجعه به محصولات سایت و انتخاب سری طراحی مورد نظر خود اطلاعات کاملی از کلید و پریز ها به دست آورید. همچین سایت یونگ نیز مرجع کاملتری از کلیه محصولات ارائه می دهد.

تجهیزات ارائه شده توسط مجموعه بزرگ یوتک دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

تمام تجهیزات ارائه شده از طرف این مجموعه دارای 2 سال گارانتی (خدمات آموزشی و فنی بصورت کاملاً رایگان) و 10 سال خدمات پس از فروش هستند.

بله. اما برای دریافت پاسخ هر چه سریعتر بهتر است با شماره تماس های قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.