021 - 72974000

همکاری با ما

کار کردن در محیطی که علاوه بر امنیت، شکوفایی و بالندگی را برای شما به همراه داشته باشد، می‌تواند رؤیای هر کارمندی در شغل موردعلاقه‌اش باشد.

ما در UTECH با همراهی ده‌ها نفر از همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط فراهم آورده‌ایم که برای تمامی علاقه‌مندان به کار در صنعت هوشمندسازی یک محیط ایده‌آل به شمار می‌رود.

بی‌تردید موفقیت‌های شرکت UTECH نتیجه عزم همگانی ما برای ایجاد محیطی دوست‌داشتنی و پرنشاط بوده است.

 

چرا شرکت فناوری‌های نوین را انتخاب کنیم

فضای حاکم بر فعالیت‌های شرکت فناوری‌های نوین، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. پایبندی به ارزش‌های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های شرکت فناوری‌های نوین را مشخص می‌کند.

صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، شرکت در فعالیت‌های جمعی و هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقادپذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز فضای حاکم بر فعالیت‌های شرکت فناوری‌های نوین است.

برای حضور در شرکت فناوری‌های نوین باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دستیابی به موفقیت یاری کنید.

 

جایگاه مشتری

هر یک از اعضای خانواده شرکت فناوری‌های نوین هم‌زمان با ورود به سازمان می‌آموزند که مشتری مهم‌ترین و ارزشمندترین عنصر سازمان است و ارزشمند دانستن او، ارزشمند دانستن بقای کسب‌وکار است. فرهنگ مشتری‌مداری در بخش‌های مختلف سازمان ریشه دوانده است و کارکنان می‌دانند که ادامه فعالیت هر یک از آن‌ها بستگی به جایگاه مشتری و میزان رضایت او از خدمات سازمان دارد و هر یک با تمام توان خود باید در برآورده ساختن خواست و نیاز او تا حد ممکن بکوشند.

 

صمیمیت، شفافیت و دوستی

کارکنان و اعضای شرکت فناوری‌های نوین با گرد هم آمدن در جمع‌ها و تشکل‌های غیر رسمی می‌کوشند تا با محکم ساختن پایه‌های ارتباطات خود در راه دستیابی به استحکام و یکپارچگی سازمانی گام بردارند. این تلاش در تشکیل جمع‌هایی مانند مهمانی‌ها و جشن‌های غیر رسمی، پاسداشت فعالیت‌ها و زحمات هر یک از بخش‌ها در صورت کسب موفقیتی خاص، گرامیداشت روزهای تولد کارکنان، تشکیل تیم‌های ورزشی و گروه‌هایی از این دست، نمود یافته.

 

فرصتی برای نیروهای زبده برای پیشرفت هرچه بیشتر

شرکت UTECH تقریباً در تمام استان‌های کشور خدمات را خود را به بهترین شیوه ارائه می‌کند و در بسیاری از این استان‌ها در ردیف بزرگ‌ترین ارائه‌کنندگان خدمات صنعت خود قرار دارد.

مشاوران زبده روان‌شناسی و منابع انسانی در انتخاب و هدایت نیروی انسانی مدیران منابع انسانی، این شرکت را یاری می‌کنند.

لطفا رزومه خود را جهت بررسی آپلود و ارسال نمایید.

 

  • فایل‌ها را اینجا بکشید و رها کنید

     

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.