021 - 72974000

اعلام حریق هانیول | انواع سیستم های حریق هانیول

اعلام حریق هانیول

آتش سوزی می تواند خسارات جانی و مالی بی حد و حصری را به همراه داشته باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که تجهیزات ایمنی آتش نشانی مناسبی در دست داشته باشید. سیستم اعلام حریق هانیول چندین دهه است که راه‌حل‌های ایمنی نوآورانه ای را برای شرایط اضطراری مهندسی کرده است.

Honeywell یک شرکت جهانی است که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات از جمله سیستم های اعلام حریق برای ساختمان های تجاری و مسکونی را ارائه می دهد. سیستم های اعلام حریق هانیول به گونه ای طراحی شده اند که ساکنان ساختمان را از وجود دود یا آتش آگاه کرده و به آنها اجازه می دهد تا با خیال راحت و سریع تخلیه شوند.

سیستم های اعلام حریق Honeywell به دلیل قابلیت اطمینان و ویژگی های پیشرفته خود مانند پانل های کنترل اعلام حریق آدرس پذیر ، سیستم های تخلیه صوتی و سیستم های اعلام حریق بی سیم شناخته شده اند. همچنین طیف وسیعی از لوازم جانبی و قطعات را برای پشتیبانی از سیستم های اعلام حریق ارائه می دهند، از جمله آشکارسازهای دود، آشکارسازهای حرارتی و …

سیستم های اعلام حریق هانیول برای پاسخگویی به نیازهای خاص طیف وسیعی از ساختمان ها، از دفاتر کوچک تا تاسیسات صنعتی بزرگ طراحی شده اند. سیستم های آنها با استانداردها و کدهای آتش نشانی محلی و بین المللی مطابقت دارند و تضمین می کنند که بالاترین استانداردهای ایمنی و عملکرد را برآورده می کنند.

به طور کلی، این سیستم ها یک انتخاب محبوب برای صاحبان ساختمان ها و اپراتورهایی است که می خواهند سیستم های اعلام حریق قابل اعتماد، پیشرفته و قابل تنظیم را برای محافظت از ساختمان و ساکنان خود داشته باشند.

بطور کلی 3 نوع سیستم ایمنی آتش نشانی در محصولات هانیول وجود دارد:

سیستم اعلام حریق

محصولات اعلام حریق از پانل های کنترل اعلام حریق و آشکارسازهای آتش و دود گرفته تا نقاط تماس دستی و موارد دیگر را شامل می شود. این سیستم ها حفاظت بی وقفه در برابر آتش را ارائه می دهند. هشدارها سریع‌تر از آتش‌سوزی اعلام می‌شوند و امکان شناسایی و تخلیه سریع را  فراهم می کنند.

تشخیص زودهنگام زمانی که آتش هنوز کم است برای اطمینان از تخلیه ایمن افراد حیاتی است. دارایی های گرانبهای خود اعم از افراد و اموال را از همان ابتدا با راه حل های تشخیص حریق و هشدار هانیول از اثرات مخرب آتش سوزی در امان نگه دارید.

اعلام حریق هانیول

محصولات اعلام حریق هانیول

NOTIFIER

طیف کاملی از سیستم های تشخیص و کنترل اعلام حریق برای حفاظت بدون وقفه در برابر آتش

HS81

پلت فرم کنترل کننده پیشرفته و صنعتی که ایمنی و بهره وری بی نظیری را ارائه می دهد

ESSER

سیستم های اعلام حریق با صدای یکپارچه دارای گواهی VdS برای تاسیسات سخت و پیچیده

مورلی

پانل های کنترل اعلام حریق و آشکارسازهای درجه یک برای تشخیص سریع و تخلیه

MORLEY LITE

ویژگی های پیشرفته، انعطاف پذیری در پیکربندی و برنامه نویسی پیشرفته برای پاسخگویی به انواع برنامه های کاربردی

SYSTEM SENSOR

حفاظت از اموال و نجات جان با طیف وسیعی از پانل های کنترل، آشکارسازهای آتش و دود، نقاط تماس دستی، لوازم جانبی AC و …

XTRALIS

قبل از دیدن دود ، هشدار دود می دهد. آشکارسازهای دود به افراد زمان می‌دهد تا قبل از به خطر افتادن ایمنی ، خود را نجات دهند.

سیستم های مانیتورینگ آتش سوزی الکتریکی

سیستم هشدار اولیه آتش سوزی خطرات آتش سوزی های ناشی از تغییرات دما، نشت جریان یا اتصال در سیستم های الکتریکی را کاهش می دهد.

مورلی بی سیم سیستم اعلام حریق DX c

از سیستم های تشخیص و اعلام حریق غیر آدرس پذیر و آدرس پذیر با ویژگی های هوشمند برای محافظت در برابر آتش و سهولت استفاده.

ردیاب دود بی سیم

اعلام حریق هانیول

شرکت های متوسط ​​و کوچک نیز می توانند خود را از خطر آتش سوزی با آشکارساز دود بی سیم محافظت کنند. مقرون به صرفه، آسان، بدون دردسر و با یک سری مزایا همراه است.

سیستم اطفای حریق

اعلام حریق هانیول

علل آتش سوزی بسیار زیاد است، بنابراین مهم است که نوع مناسب سیستم اطفاء حریق را انتخاب کنید. طیف وسیعی از سیستم‌های اطفاء حریق مبتنی بر گاز هانیول با این شرایط مطابقت دارند. این سیستم‌های اطفاء حریق در مواقعی که بیشترین ایمنی را نیاز دارید، عملکرد قابل اعتمادی ارائه می‌دهند.هر آتشی می تواند به سرعت از کنترل خارج شود. برای جلوگیری از ویرانی های بی حد و حصر به جان و اموال، مجموعه ای از سیستم های اطفاء حریق قدرتمند هانیول در دسترس هستند. این سیستم ها برای مناطقی که نمی توان از آب استفاده کرد ایده آل هستند.

محصولات اطفای حریق هانیول

سیستم اطفاء حریق CLEAN AGENT

اعلام حریق هانیول

این سیستم اطفاء حریق ایده آل برای مکان هایی مانند اتاق سرور، اتاق های کامپیوتر و مراکز داده است که در آنها آتش سوزی و از کار افتادن کسب و کار به دلیل آتش سوزی می تواند مقرون به صرفه نباشد.

سیستم اطفاء کابینت الکتریکی

اعلام حریق هانیول

یک سیستم برای خاموش کردن کابینت الکتریکی خودکار و از پیش مهندسی شده که خطر آتش سوزی الکتریکی را با خاموش کردن کامل آتش در داخل کابینت های برق کاهش می دهد.

سیستم اطفاء رک

یک سیستم اطفاء حریق با با ODP صفر، GWP پایین و سازگار با محیط زیست . این سیستم ایده آل برای مکان هایی مانند اتاق سرور، اتاق های کامپیوتر و مراکز داده که رک ها در آن وجود دارند.

سیستم روشنایی اضطراری

اعلام حریق هانیول

تابلوهای خروجی مستقل و سیستم روشنایی مسیر فرار در انواع مختلف وجود دارند. در مکان های مدرن، شرایط اضطراری می تواند در هر زمان رخ دهد. و این طبیعت انسان است که هنگام مواجهه با چنین موقعیتی فرار کند. آتش سوزی، زلزله یا هر نوع بحران دیگری ممکن است به وجود بیاید. برای کاهش اثرات بحران، تخلیه سریع مردم و رساندن آنها به محل امن بسیار مهم است. اما اگر نتوانند روبروی خود را ببینند  وحشت می‌کنند و سرعت تخلیه کاهش می‌یابد.

بهترین سیستم‌های روشنایی اضطراری هانیول به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فوراً به موقعیت‌های بحرانی پاسخ دهند و نور کافی برای کمک به تخلیه افراد را فراهم کنند. این سیستم‌ها حتی در صورت قطع برق کار می‌کنند و تضمین می‌کنند که افراد بیرون بیایند و در هنگام مقابله با بحران، ایمن بمانند.

لامپ های مستقل (با باتری های داخلی)

لامپ های مستقل Honeywell روشنایی و عملکرد قابل اعتمادی دارند که برای جلوگیری از ترس و تخلیه افراد در مواقع اضطراری ضروری است. این دستگاه‌ها همچنین مدیران ساختمان و پرسنل ایمنی را قادر می‌سازند تا تمامی مراحل لازم مانند خاموش کردن تجهیزات را به‌طور ایمن و به موقع انجام دهند.

  • نصب آسان بدون نیاز به تعمیر و نگهداری
  • قابل گسترش بر اساس نیازهای تجاری
  • ایده آل برای محیط های معمولی مانند ساختمان های اداری، موسسات دولتی، مدارس و ….

این سیستم ها برای اطمینان از ایمنی ساکنان ساختمان و کمک به آنها برای حرکت به سمت ایمنی ضروری هستند.سیستم های روشنایی اضطراری Honeywell شامل طیف گسترده ای از محصولات مانند علائم خروج ، چراغ های اضطراری و سیستم های باتری مرکزی است. این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که نصب و نگهداری آسانی داشته باشند و با استانداردهای ایمنی بین المللی مطابقت دارند .

تابلوهای خروجی هانیول و چراغ های اضطراری در طیف وسیعی از سبک ها و پیکربندی ها متناسب با انواع ساختمان ها و چیدمان های مختلف موجود هستند. آنها از فناوری LED کم مصرف برای روشنایی روشن و قابل اعتماد استفاده می کنند و می توان آنها را با رنگ های مختلف و گزینه های مختلف نصب کرد .

سیستم‌های باتری مرکزی Honeywell به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برق پشتیبان را برای علائم خروج و چراغ‌های اضطراری در صورت قطع برق فراهم می‌کنند. آنها را می توان بارها پیکربندی کرد و در هر دو نسخه AC و DC موجود هستند.

نتیجه گیری

سیستم های اعلام حریق Honeywell یک سیستم قابل اعتماد و پیشرفته برای ساختمان های تجاری و مسکونی جهت شناسایی و هشدار به ساکنان از وجود دود یا آتش است. سیستم های اعلام حریق هانیول برای پاسخگویی به نیازهای خاص انواع مختلف ساختمان ها، از دفاتر کوچک تا تاسیسات صنعتی بزرگ، طراحی شده اند و ویژگی های پیشرفته ای مانند پانل های کنترل اعلام حریق آدرس پذیر و سیستم های تخلیه صوتی را ارائه می دهند.

Honeywell همچنین طیف وسیعی از لوازم جانبی و قطعات را برای پشتیبانی از سیستم های اعلام حریق خود ارائه می دهد و تضمین می کند که آنها بالاترین استانداردهای ایمنی و عملکرد را دارند. به طور کلی، یک انتخاب محبوب برای صاحبان ساختمان ها و اپراتورهایی است که خواهان یک راه حل اعلام حریق جامع و قابل تنظیم برای محافظت از ساختمان ها و ساکنان خود هستند.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

تگ های پست

اخبار و مقالات مرتبط

سیستم هوشمند خانگی control4

همه چیز درباره سیستم هوشمند خانگی control4

سیستم هوشمند خانگی control4 یک سیستم اتوماسیون خانگی است که به شما این امکان را می دهد که دستگاه ها و سیستم های مختلف خانه خود را با استفاده از یک رابط مرکزی کنترل و مدیریت کنید. این سیستم برای ادغام فناوری‌ها و دستگاه‌های مختلف در یک سیستم یکپارچه با کاربری آسان طراحی شده که…

خرید پریز یونگ آلمان | راهنمای کامل پریزهای یونگ آلمان

پریز آلمانی یونگ با بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی ساخته شده است. این پریز از مواد باکیفیتی ساخته شده و به گونه ای طراحی شده است که دوام و عمر بالایی داشته باشد. خرید پریز یونگ آلمان مزایای بی شماری دارد  و با برچسب “Safety Plus” خطر برق گرفتگی را کاهش می دهد. این پریزها مجهز…

کلید و پریزهای یونگ آلمان | ویژگی ها و کاربردهای کلید پریز یونگ

Jung (یونگ) یک شرکت آلمانی است که تولید کلید و پریز یونگ در مصارف مسکونی و تجاری را از سال ها پیش انجام می دهد. این شرکت در سال 1912 توسط آلبرشت یونگ در Schalksmühle، شهری در منطقه Sauerland آلمان تاسیس شد. امروزه یونگ یکی از تولیدکنندگان پیشرو کلید و پریز برق در آلمان است و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.