021 - 72974000

4 چیز جالبی که باید با Google Nest Mini خود امتحان کنید!

4 چیز جالبی که باید با Google Nest Mini خود امتحان کنید!

 

شما به‌تازگی Google Nest Mini جدید خود را خریداری کردید، آن را با هیجان از جعبه خارج کردید و به برق وصل کردید. حالا چه می‌شود؟

در اینجا چند راهکار سریع و آسان وجود دارد که می توانید تنها با استفاده از بلندگو و تلفن خود انجام دهید.

 

1.آهنگ های مورد علاقه خود را پخش کنید:

به احتمال زیاد یک Nest Mini خریداری کرده‌اید تا به عنوان دستیار هوشمند به شما خدمت رسانی کند. با این حال، همچنان می‌توانید از آن به عنوان یک بلندگوی ساده استفاده کنید و صداها را با کیفیت شگفت‌آوری با چنین دستگاه کوچکی پخش کنید.

قابلیت‌های موسیقی Google Nest Mini ممکن است هیجان‌انگیزترین ویژگی آن نباشد، اما قطعا بارها و بارها در هفته از آن استفاده خواهید کرد.

برای لذت بردن از گوش دادن موسیقی در Nest Mini، باید آن را به سرویس پخش مورد علاقه خود مثل Spotify، Google Play Music، YouTube Music، Pandora و غیره متصل کنید.

 

 

2.تلفن خود را که جا گذاشته‌اید، به سادگی پیدا کنید:

گم کردن تلفن، احساس بسیار بدی دارد که همه ما با آن آشنا هستیم. اینکه تلفن همراه ما در خانه گم شود یا خارج از خانه، امری متفاوت است.

چه فراموش کرده باشید که آن را کجا گذاشته اید یا می دانید جایی در خانه است که دقیقا نمی دانید کجاست، دستیار Google شما می تواند در کمترین زمان گوشی شما را برای شما پیدا کند. حتی اگر روی حالت بی‌صدا یا مزاحم نشوید باشد، تلفن هوشمندتان زنگ می‌زند. تنها چیزی که لازم است یک فرمان ساده مثل”Hey Google” است.

 

 

3.آلارم مخصوص خود را تنظیم کنید:

اگر انسان سحرخیزی نیستید، احتمالاً از شنیدن زنگ هشدار پیش‌فرض دستگاه در اول صبح لذت نمی‌برید. Nest Mini شما واقعا می‌تواند با استفاده از آهنگ مورد علاقه‌تان به‌عنوان زنگ ساعت، صبح‌هایتان را دلنشین‌تر و قابل تحمل‌تر کند.

برای ایجاد زنگ هشدار موسیقی، ابتدا باید سرویس پخش خود را به بلندگوی هوشمند خود متصل کنید. سپس می توانید زنگ هشدار را با آهنگ هنرمند، سبک یا لیست پخش خاص و مورد علاقه‌تان بخواهید. Nest Mini به‌طور خودکار صدای زنگ پیش‌فرض را با موسیقی انتخابی شما جایگزین می‌کند.

 

 

4-از Nest Mini خود به عنوان دستگاه تلفن مرکزی درون ساختمان خود استفاده کنید:

با این ترفند، دستیار Google به عنوان سیستم تلفن شخصی شما عمل می کند و به شما امکان می دهد هر چیزی را به تلفن یا بلندگوی هوشمند خود بگویید و پیام را به وسیله بلندگوی هوشمند دیگری پخش کنید. حالا دیگر لازم نیست با صدای بلند فریاد بزنید تا کسی را از خواب بیدار کنید، یا حتی به طبقه بالا بروید تا به همه اعضای خانواده‌تان بگویید که شام ​​آماده است.

یکی دیگر از چیزهای جالب در مورد عملکرد این دستگاه این است که می توانید بدون تنظیم هیچ چیز اضافی از آن استفاده کنید، زیرا در هنگام خرید Nest Mini، بیشتر آن‌ها از قبل تنظیم شده است.

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.