021 - 72974000

5 مورد برای ورود به اکوسیستم اینترنت اشیاء

اکوسیستم اینترنت اشیاء

برای ورود به اکوسیستم اینترنت اشیاء 5 مورد را باید مدنظر داشته باشیم. در ادامه این مطلب به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

5 مورد برای ورود به اکوسیستم اینترنت اشیاء

۱) کار با Javascript و python  را یاد بگیرید.

۲) به ui (شکل سایت یا اپلیکیشن محصول ) اهمیت دهید.

هنگامی که محصول تجاری برای iot میسازید بسیار مهم است که اپلیکیشن یا سایت ارائه دهنده محصول حداکثر کیفیت ممکن را داشته باشد کیت کلین می گوید: در بازاریابی بسیار مهم است که  کاربری سایت یا اپلیکییشن محصول خود را به طوری بالا ببریم که هر شخصی با هر سنی بتواند به راحتی از محصول ما استفاده کند و از استفاده کردن از محصول لذت ببرد .

۳) کار با raspberry pi را به خوبی یاد بگیرید.

۴) دانش خود را همیشه به روز نگه دارید.

۵) به طور کامل با سنسور های اینترنت اشیا آشنا شوید.

بر اساس گفته کارن پنیتا از اعضای (IEEE (ieee fellow: اولین و مهم ترین قدم در ورود به iot آشنایی با سنسور های iot است به طوری که تمام برنامه نویسان فعال در تیم های اینترنت اشیا باید حدالاقل با کار با سنسور ها آشنا باشند، شما برای یادگیری کار با سنسور ها میتوانید در کورس های آنلاین شرکت کنید یا سنسور ها را خودتان خریداره کرده و کار با آنها را یاد بگیرید ; که پیشنهاد میشود سنسور ها را به صورت فیزیکی تهیه کنید.

به دلیل بالا بودن هزینه سنسور ها میتوانید در کلاس هایی که تخصصشان آموزش کار با سنسور های اینترنت اشیا است ثبت نام کنید.

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.