021 - 72974000

بورلی هیلز – شهر آینده

بورلی هیلز - شهر آینده

شهرآینده

شهرهای سراسر جهان به طور رو به رشدی در حال آزمایش و استفاده از فناوری های تلفن همراه هستند. که ساکنان را قادر می سازد به خدمات عمومی و منابع اطلاعاتی مختلف متصل شوند. برای افرادی که در دهه 90 بورلی هیلز بزرگ شده‌اند، “90210 “، یکی از برنامه‌های پرطرفدار تلویزیونی بود و بورلی هیلز به عنوان شهری که بچه‌های باحال در آن زندگی می‌کردند و در دبیرستان تحصیل می‌کردند، شناخته می‌شد.

بورلی هیلز امروزی، یک شهر مدرن با تقریبا 34290 ساکن با میانگین سنی 41 سال است.

در حالی که خیابان Rodeo Drive همراه با هتل‌ها و رستوران‌های مجلل و به روز. محرک اصلی ترافیک به سمت بورلی هیلز هستند، در شهرکاربری‌ای بسیار بیشتر از خرید، غذاخوری و هتل‌ها وجود دارد. شهر بورلی هیلز شهری در کلاس جهانی است که یکی از بهترین شهرهای جهان برای تشکیل خانواده و راه اندازی یک تجارت است.

 

یکی از بزرگترین مزایای زندگی در بورلی هیلز و راه اندازی یک کسب و کار در آن و دسترسی به شهرداری است.

درب‌های شهرداری برای شنیدن ایده های جدید و ملاقات با شهروندان برای رسیدگی به نگرانی های آنها باز است. بخش فناوری که توسط دیوید شیرمر، مدیر ارشد فناوری شهر بورلی هیلز هدایت می‌شود، زمانی که نوآوری‌ها و فناوری‌های جدید را آزمایش می‌کند، باز و پاسخگو است.

او به عنوان یکی از بنیانگذاران یک شرکت مشاوره نوآوری و فناوری مستقر در و عضو کمیته شهر هوشمند/فناوری، به شهر بورلی هیلز مزایای استراتژیکی را ارائه کرده است که شهرهای زیادی در جهان نمی توانند از آن بهره‌مند باشند.

برای درک بهتر اینکه چرا بورلی هیلز به نوآوری اهمیت می دهد. باید یک ساعت با آقای شیرمر به گفتگو نشست تا اشتیاق او در مورد فناوری و این که چگونه می تواند زندگی روزمره ساکنان و گردشگران را بهبود بخشد را شنید.

شهر بورلی هیلز از پارکومترهای هوشمندی که از طریق یک برنامه به شما هشدار می دهد که ظرفیت پارکینگ به چه تعداد در دسترس است گرفته تا Wi-Fi رایگان شهر. سنسورهای ایمنی در خیابان Rodeo Drive و شبکه فیبرنوری گسترده در این شهر آینده تشکیل شده است.

شهر بورلی هیلز به طور فعال نوآوری را پذیرفته و آن را در محیط شهری اجرایی کرده است. شهری که از نوآوری استقبال می کند و به ساکنان خود برای پذیرش به روز ترین تکنولوژی های شهر هوشمند راهکار ارائه می دهد. شهر آینده است. آن بورلی هیلز است. این همان شهری است که می توان آن را خانه نامید.

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.