021 - 72974000

رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020

رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020

یخچال‌های هوشمند دو برند کره‌ای، ال جی و سامسونگ در راه هستند. این دو غول تولید‌کننده لوازم خانگی قصد دارند، یخچال‌های هوشمند خود را در نمایشگاه CES 2020 به رخ یکدیگر بکشند. از این‌ رو در آینده‌ای نزدیک باید منتظر رقابت تنگاتنگ این دو برند معروف در زمینه یخچال‌های هوشمند باشیم. در ادامه با ما باشید تا بیشتر از جزئیات رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020 با خبر شوید.

رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020 با قابلیت‌های باورنکردنی

کمپانی سامسونگ قصد دارد یخچال هوشمند Family Hub خود را در نمایشگاه CES 2020 رونمایی کند. کمپانی ال جی نیز از نسل دوم یخچال InstaView ThinQ خود در این نمایشگاه رونمایی خواهد کرد. جالب است بدانید هر دوی این یخچال‌های کره‌ای هوشمند، دارای دوربین‌های هوشمندی با قابلیت تشخیص غذا هستند. از این‌رو درون یخچال را اسکن کرده، مواد غذایی که در حال تمام شدن هستند را شناسایی و به کاربر اطلاع می‌دهند.

بنابراین کاربر زمانی که در یخچال را باز می‌کند به طور ناگهانی از تمام شدن سبزیجات یا میوه و سایر مواد غذایی غافلگیر نمی‌شود. بلکه این یخچال‌های هوشمند، قبل از تمام شدن هر یک از مواد غذایی به کاربر اطلاع خواهند داد. البته این موارد تنها برخی از قابلیت‌های یخچال‌های هوشمند ال جی و سامسونگ هستند؛ در جریان رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020 بیشتر با قابلیت‌های این یخچال‌ها آشنا خواهیم شد.

سامسونگ در CES 2020

یخچال هوشمند Family Hub سامسونگ
یخچال هوشمند Family Hub سامسونگ علاوه‌بر، برخوردار بودن از دوربین هوشمند، از قابلیت برنامه‌ریزی برای وعده‌های غذایی نیز برخوردار است؛ که این فعالیت را به کمک استارتاپ Whisk انجام می‌دهد. یخچال سامسونگ به کمک این قابلیت بر هر وعده غذایی برنامه‌ریزی کرده و متناسب با برنامه‌ریزی خود لیست خرید مواد اولیه را تهیه می‌کند. از طرفی یک نمایشگر بزرگ و فوق‌العاده بر روی این یخچال تعبیه شده است که امکان انتقال محتوای تلویزیون‌های سامسونگ یا گوشی‌های سامسونگ به آن وجود دارد.

ال جی در CES 2020

یخچال InstaView ThinQ

ویژگی‌ها و مواردی که در زمینه معرفی یخچال‌های هوشمند کره‌ای به آن اشاره کردیم تنها گوشه‌ای از مزایا و قابلیت‌هایی این یخچال‌هاست؛ از این‌رو باید منتظر شاهکار یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020، باشیم. به احتمال زیاد قیمت یخچال‌های هوشمند جدید در نمایشگاه CES 2020 اعلام خواهد شد اما انتظار می‌رود، قیمت این یخچال‌ها بین 4500 تا 6000 دلار باشد.

تگ های پست

اخبار و مقالات مرتبط

روند هوشمند سازی

روند هوشمند سازی و کار با متخصصین یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه کرد، یافتن متخصصین با تجربه و کار آزموده است. این کار نه تنها از هدر رفت هزینه‌ و زمان جلوگیری می‌کند، بلکه تنش‌ها و اختلاف نظر‌ها را در روند کار به حداقل می‌رساند. برای شروع، شما باید تحقیقات خوبی…

خانه‌ی خود را هوشمند کنید

خانه‌ی خود را هوشمند کنید چگونه فناوری‌های به روز را به خانه‌های جدید یا پیش ساخته بیاوریم. زمانی که صحبت از خانه‌های هوشمند به میان می‌آید، شاید ذهن شما به سمت خانه‌ای با روشنایی خودکار یا مجهز به دستیار صوتی برود. جالب است بدانید که خانه‌ی هوشمند تنها به این موارد محدود نمی‌شود. باید گفت…

شهر هوشمند

شهر هوشمند یا همان شهر پایدار انتظار میرود تا سال ۲۰۵۰، ۸۵ درصد جمعیت جهان در شهرها زندگی کنند. این بدین معناست که در سالهای پیش رو با مشکلاتی نظیر تامین انرژی، نشر co2، مشکلات ترافیک، تدارک کالا و مواد خام، به دلیل تراکم بالای جمعیت مواجه خواهیم بود. یکی از راهکارها راه اندازی ارتباطات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.