021 - 72974000

بررسی لامپ وای‌فای هوشمند Tapo روشنایی هوشمند ساده

لامپ وای‌فای هوشمند تاپو چیست؟

 

این لامپ هوشمند خیلی پیچیده نیست – یک لامپ با نور سفید ساده است، بدون هیچ انتخاب رنگ پیچیده‌تری یا حتی تنظیمات تنظیمات طیف و گرمای رنگ. بهترین مدل لامپ‌های هوشمند: لامپ های Philips Hue، Ikea، Osram و… هستند.

 

از لامپ وای‌فای هوشمندTapoچه کارهایی برمی‌آید؟

 

این یک لامپ قابل تنظیم است به این معنا که میتوانید با استفاده از نرم‌افزارخود لامپ که بر روی گوشی خود نصب کرده‌اید یا نرم‌افزار کنترل هوشمند خانه خود، روشنایی مد نظر خود را تنظیم کرده و حتی با چند کلیک اضافه، تغییرات دیگری را نیز بر روی آن اعمال کنید.

بعد از انجام تنظیمات، لامپ به شبکه وای‌فای شما متصل میشود و این اتصال بدین معناست که شما میتوانید از هرکجا که هستید آن را کنترل کنید به شرط آنکه اینترنت شما وصل باشد.این دستگاه برای عملکرد خود نیازی به ابزار خاصی ندارد و همین ویژگی آن را تبدیل به ابزاری میکند که میتواند از خاموش بودن چراغ‌ها بعد از خروج شما از خانه اطمینان حاصل کند. این لامپ همچنین دارای یک جدول زمان‌بندی مناسب است که باعث میشود هنگام صبح شدت نور کم باشد و چشم شما را آزار ندهد یا به طور خودکار مصرف برق خود را در هنگام عصر کاهش میدهد و چیزی که از همه برای شما بااهمیت‌تر است این است که با داشتن یک زمان‌بندی مناسب میتواند هنگامی که درسفر هستید به صورت چرخه‌ای خاموش و روشن شود.

لامپ‌های Tapo قابلیت اجرا بر روی هر دو برنامه Google Assistant  وAmazon Alexa را دارد. متاسفانه Apple Homekitدر این لیست غایب است که البته با توجه به پیشرفت کندتر این کمپانی در عرصه خانه‌های هوشمند، چیز تازه ای نیست!

 

راه اندازی لامپ وای فای هوشمند Tapo

 

امروزه بیشتر دستگاه‌های خانه‌های هوشمند به سادگی راه‌اندازی میشوند اما Tapo  راه حلی را ارائه میدهد که نهایتا یک تا دو دقیقه زمان شما را برای نصب و راه‌اندازی میگیرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی لامپ را در یک سوکت لامپ خاموش نصب میکنید و بعد لامپ را روشن کرده و از طریق تلفن همراه خود به صورت بی‌سیم به آن متصل میشوید.

سپس با باز کردن نرم‌افزار روی تلفن همراه خود لامپ را به شبکه وای‌فای خود هدایت میکنید و کار به همین سادگی تمام میشود! از این لحظه به بعد شما کنترل لامپ خود را به وسیله نرم‌افزار در تلفن همراه خود دارید و میتواند هر زمان که تمایل داشتید آن را روشن یا خاموش کنید.

افزودن لامپ به Google Home یا Alexa  نیز به همان سادگی خواهد بود و در هر دو مورد خواهید دید که بدون هیچ مشکلی و به سادگی پس از یک یا دو دقیقه به کمک دستیار صوتی فعال میشوند.

 

سخن نهایی

 

لامپ‌های Tapo هرآنچه که شما بدان نیاز دارید را با این قیمت مناسب و مقرون به صرفه برای شما فراهم میکند. شما به سادگی میتوانید نور را از راه دور تنظیم کنید و آن را کنترل کرده و با تنظیم یک جدول زمان‌بندی دلخواه، ساعات روشنایی و خاموشی آن را تعیین کنید.

راه‌اندازی آن بسیار ساده است و نیازی به هیچ گونه تخصص خاصی ندارد، لامپ از روشنایی کامل و کافی برخوردار است و با توجه به هزینه‌ای که برای خرید این لامپ میکنید، خدمات کامل و جامعی را دریافت میکنید.

برنامه زمان بندی، کنترل از راه دور، افزایش یا کاهش شدت نور و خاموش و روشن شدن خودکار، همه اینها در صورتی که به اینترنت متصل باشید امکان پذیر است. همه اینها موقعیت را برای کسانی که خواهان برخی از قابلیت‌های کنترل راه دور هستند، اما تمایلی به سرمایه‌گذاری در یک سیستم بزرگ و پیچیده‌ ندارند، عالی می‌کند.

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.