021 - 72974000

Control4

معرفی یک سیستم روشنایی هوشمند جدید و عالی

سیستم نورپردازی معاصر جدید شرکت Control4 طراحی شده است. این سیستم برای بالا بردن کنترل روشنایی و زیبایی با طراحی زیبا که مناسب خانه هوشمند امروزی است ساخته شده است. این سیستم به کاربران طرحی جدید، مدرن و پیچیده می دهد که در هر خانه ای آن را دوست خواهند داشت.

 

حکاکی زیبا با نور پس زمینه آن در یک نگاه مواردی را نشان میدهد که مشخص میکند درب قفل نشده است، درب گاراژ باز است یا چراغ ها در سایر قسمت های خانه روشن هستند. دکمه های آن کاربری را ساده می کنند و با انتخاب ده مدل منحصر به فرد، گزینه های زیادی وجود دارد که به زیبایی، هر سبک و دکوراسیونی را تکمیل کند.

سیستم روشنایی هوشمند Control4 بسیار فراتر از ظاهر زیبایش اس.  با این سیستم میتوانید خانه خود را بسیار زیبا جلوه دهید و حتی وقتی در اتاقی حضور ندارید، با چراغ هایی که به طور خودکار در مواقع لازم روشن و خاموش می شوند سیستم روشنایی منزل را کنترل کنید. این قابلیت انرژی، ایمنی و امنیت بیشتر و توانایی کنترل چندین محصول هوشمند را در خانه شما به طور همزمان با لمس یک دکمه فراهم می کند.

 

همه چیز را با یک لمس ساده فعال کنید

 

 1. موسیقی پخش کنید

این سیستم می تواند لیست پخش موسیقی مورد علاقه شما را در هر اتاقی روشن کند، دیگر نیازی نیست تلفن خود را بیرون آورید و برنامه ای را باز کنید. این سیستم حتی میتواند با دوبار ضربه سریع روی همان دکمه موسیقی را در سراسر خانه شما پخش کند!

۲. پلی لیست های مختلف را انتخاب کنید

حالات روحی مختلف موسیقی متفاوت را می طلبد. با برخی برنامه ریزی­های خلاقانه، می توانید لیست پخش موسیقی و نور رنگی که علاقه دارید را انتخاب و به دلخواه آن را تغییر دهید.

 

۳. هنگام تماس تلفنی حواستان پرت نمی شود

این روزها از خانه کار می کنید؟ به سادگی زمانی که تماس تلفنی مهمی دارید دکمه ای که تلویزیون یا موسیقی را در دفتر کار شما متوقف می کند لمس کنید.

 

4. چک کردن وضعیت در پارکینگ

دیگر هرگز تخت را ترک نکنید تا بررسی کنید که آیا گاراژ را بسته اید یا خیر! هنگامی که در گاراژ بسته می شود ، چراغ روی صفحه کلید شما سبز می شود و در حالت باز بودن قرمز می شود. در یک نگاه، میتوانید وضعیت درب را چک کنید. حتی می توانید آن را با لمس ساده یک دکمه ببندید.

 

5. حالت تعطیلات

موقع رفتن به تعطیلات و ترک منزل موارد زیادی را باید چک کنید، بنابراین اجازه دهید دکمه “تعطیلات” شما کار را انجام دهد. این قابلیت می تواند درجه حرارت منزل را به درستی تنظیم کند، زنگ هشدار را روشن کند و هنگام خروج از درب، همه چراغ ها را خاموش کند. هنگام بازگشت به خانه، روی همان دکمه دوبار ضربه بزنید تا خانه به حالت عادی برگردد.

 

6. تنظیم دمای خانه

تنظیم بهینه ترموستات می تواند کار مشکلی باشد. به خصوص اگر در اتاق دیگری باشید. چند دکمه روی صفحه کلید با عناوین “خیلی گرم” و “خیلی سرد” را مشخص کنید تا مهمانان و خانواده به راحتی بتوانند دما را در حالت مناسب تنظیم کنند!

 

7. شب بخیر خونه!

دیگر مجبور نیستید شبها در خانه خود پرسه بزنید و همه چیز را مانند یک شخصیت تراژدی یونانی خاموش کنید. تنها با یک دکمه می توانید همه چراغ ها را خاموش کنید، همه درها را قفل کنید، همه تلویزیون ها و موسیقی را خاموش کنید، زنگ ساعت را تنظیم کنید، پرده ها را پایین بیاورید، سیستم تهویه و دما را تنظیم کنید این یک دکمه قدرتمند است، درست مثل هرکول!

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.