021 - 72974000

آیا کسب و کار خانه هوشمند، به درد شما می خورد؟

Does the smart home business benefit you?

خانه‌های هوشمند کارهای روزمره را خودشان انجام می  دهند و زمان و انرژی صاحبانشان را برای کارهای جذاب‌تر آزاد می‌کنند.

آنها همچنین افراد را قادر می سازند تا وسایل و لوازم خانگی خود را از راه دور کنترل کنند.

به عنوان مثال، این فناوری می تواند به طور خودکار چراغ ها را هنگام غروب روشن کند یا به شما اجازه دهد قفل درها را با گوشی هوشمند خود باز کنید. اگر این مفهوم را جالب می‌دانید، ممکن است به راه‌اندازی یک کسب‌وکار خانه هوشمند نیز علاقه مند شوید.

شما می توانید تجهیزات اتوماسیون خانگی مانند وسایل روشنایی، سیستم‌های امنیتی و ترموستات هوشمند را بفروشید و نصب و راه اندازی کنید.

 

 در این مقاله می آموزید که چگونه کسب و کار خانه هوشمند خود را راه اندازی کنید و اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر.

این شغل برای افرادی مناسب است که مفاهیم فناوری را به راحتی درک می کنند. شما باید در پروژه های پیچیده عالی باشید و به سرعت خود را با تغییرات آن وفق دهید. کارشناسان خانه های هوشمند همچنین به توانایی توضیح صبورانه سیستم های پیچیده برای افراد با دانش فنی محدود نیاز دارند.

 

در طول یک روز معمولی در یک کسب و کار خانه هوشمند چه اتفاقاتی ممکن است بیافتد؟

می توانید برنامه ریزی کنید که به طور منظم با مشتریان به صورت حضوری و تلفنی ارتباط برقرار کنید. اولین قدم در فروش سیستم اتوماسیون خانگی، کمک به مشتری در انتخاب محصولات است. در مرحله بعد، باید تجهیزات را تحویل دهید و آن را نصب کنید. پشتیبانی پس از فروش نیز مهم است. مشتریان در مورد استفاده و نگهداری از سیستم سؤالاتی خواهند داشت. کارآفرینان خانه های هوشمند باید کسب و کار خود را تبلیغ کنند، سفارش بگیرند و خدمات پس از فروش داشته باشند.

 

چه مهارت ها و تجربیاتی به شما در ایجاد یک کسب و کار خانه هوشمند موفق کمک می کند؟

شما می توانید با نصب و استفاده از یک سیستم اتوماسیون در خانه خود شروع به یادگیری کنید. حرفه ای ها همچنین از تجربه کاری با رایانه، شبکه، سیم کشی برق، دوربین های امنیتی یا تجهیزات HVAC ، دانش اولیه مورد نیاز خود را می‌آموزند. یک دوره آموزشی می تواند به شما در آماده سازی کمک کند و در عین حال اعتبار خود را به عنوان یک شاغل در حوزه هوشمند سازی و اتوماسیون افزایش دهید.

 

پتانسیل رشد برای کسب و کار خانه هوشمند تا چه اندازه است؟

تعداد کمی از خانه‌ها در حال حاضر از اتوماسیون کامل بهره می برند، بنابراین این صنعت هنوز پتانسیل رشد  بسیار بالایی دارد. برخی از شرکت‌ها در سطح محلی می مانند در حالی که برخی دیگر به شرکت‌های زنجیره‌ای تبدیل می شوند. به عنوان مثال، Vivint در 49 ایالت و 12 استان کانادا شعبه دارد.

یکی از بزرگترین منابعی که یک کارآفرین می تواند داشته باشد، راهنمایی با کیفیت است. همانطور که شروع به برنامه ریزی کسب و کار خود می کنید، با یک منبع تجاری در اطراف خود ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد. وجود یک شبکه پشتیبانی نیز در زمان‌های ضروری، عامل اصلی موفقیت برای صاحبان مشاغل جدید است.

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.