021 - 72974000

تا بلک‌فرآیدی صبر نکنید، همین الان یک جاروبرقی رباتیک بخرید!

تا بلک‌فرآیدی صبر نکنید، همین الان یک جاروبرقی رباتیک بخرید!

جاروبرقی رباتیک

بلک‌فرآیدی برای افرادی که به دنبال خرید لوازم الکتروینک هستند، بهترین زمان ممکن است. با این حال ممکن است این ایده خوبی نباشد که خرید خود را تا بلک فرآیدی به تعویق بیاندازید.

امسال هم ممکن است همانند سال گذشته که با مشکلات زیادی در زنجیره تامین بسیاری از محصولات پر تقاضا همانند جاروبرقی های رباتیک به خصوص از جانب افراد خانه دار رو به رو شدیم، برخورد کنیم. به همین دلیل است که توصیه می شود اگر قصد خرید یا تعویض لوازم هوشمند و الکترونیکی خود را دارید، نیاز نیست حتما تا بلک فرآیدی صبر کنید.

 

مطمئناً، در بلک فرآیدی به احتمال زیاد تخفیف‌های بیشتری برای جاروبرقی رباتیک وجود خواهد داشت. با این حال، احتمالاً این تفاوت به اندازه کافی چشمگیر نخواهد بود که انتظار طولانی مدتی که ممکن است برای خریدهای خود با آن روبرو شوید را توجیه کند. این امر مخصوصا زمانی صادق است که قصد دارید یک ربات جاروبرقی برای استفاده در خانه خود را بخرید. هرچه بیشتر منتظر بمانید بیشتر باید فشار جاروهای معمولی را روی دست و کمر خود تحمل کنید. با افزایش تعداد شرکت‌هایی که کار از خانه یا ترکیبی از آنها ارائه می‌دهند، مردم بیش از هر زمان دیگری در خانه می‌مانند. این بدان معنی است که تقاضا برای جاروبرقی ربات احتمالاً بالا خواهد ماند. اگر تا بلک فرآیدی منتظر بمانید تا محبوب‌ترین برندهای جاروبرقی رباتیک را انتخاب کنید امکان دارد آنها تا زمان معین به بازار نرسند یا بلافاصله تمام شوند، حتی ممکن است قبل از بلک فرآیدی افراد زیادی سفارش مجدد بدهند.

 

برند های مطرح جاروبرقی ربایتک مانند Roomba،Neato وEufyهرساله در بلک فرآیدی به سرعت به فروش می رود.شما همین الان هم می توانید بهترین جاروبرقی های رباتیک را با تخفیف قابل توجهی بخرید، پس برای چه معطل می کنید؟شما نمی خواهید در شرایطی قرار بگیرید که هنوز هفته‌ها بعد از بلک‌فرآیدی منتظر رسیدن سفارش خود هستید، به خصوص اگر سعی می کنید قبل از تعطیلات آن را دریافت کنید.

هنوز مطمئن نیستید که در حال حاضر باید یک جاروبرقی رباتیک بگیرید؟ این گونه درباره اش فکر کنید. در حالی که همه تلاش می‌کنند تا با موجودی‌های محدود، اقلام سفارش‌داده‌شده و خرابی‌های وب‌سایت در بلک فرآیدی کنار بیایند، شما وقتی ربات خانه‌تان را با جاروبرقی تمیز می‌کنید، به آرامی خواب خواهید بود. ارتقای خانه هوشمند خود را به بلک فرآیدی موکول نکنید. در حالی که هنوز تعداد زیادی از آنها باقی مانده است، همین حالا یک جاروبرقی ربات را با تخفیف عالی دریافت کنید.

 

قابلیت هایی که این جاروبرقی های به ظاهر کوچک ولی کارآمد دارند، قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

-قابلیت تی کشی خیس و خشک

علاوه بر جاروکشی قادر خواهد بود با نصب یک پد در زیر خود تی کشی خیس و خشک را انجام دهد.

-بازگشت به شارژ خودکار

جاروبرقی رباتیک پس از اتمام کار خود به صورت کاملا اتوماتیک به محل شارژ خود باز می گردد و برای کار دوباره شارژ و آماده می شود.

قابلیت تنظیم زمان روزانه

شما می توانید به ربات زمانی را برای کارکرد اختصاص دهید. ساعت را تنظیم می کنید و ربات راس ساعت شروع به کار می کند و پس از پایان کار به محل شارژش باز می گردد.

قابلیت تشخیص موانع

جاروبرقی رباتیک موانع محیط اطراف خود را با استفاده از سنسور های روی بدنه تشخیص می دهد و با تغییر مسیر کل محیط نظافت را به صورت کامل پوشش می دهد.

معطل نکنید! همین الان سفارش دهید و تا بلک فرآیدی صبر نکنید!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.