021 - 72974000

هتل فلوریدا به کمک اینترنت اشیاء سلامت مهمانان را تقویت می‌کند

هتل فلوریدا به کمک اینترنت اشیاء سلامت مهمانان را تقویت می‌کند

مهمانانی که در هتل با‌کلاس فلوریدا اقامت دارند. می‌توانند از تجربه‌ای بی‌نظیر با فناوری‌های اینترنت اشیاء مبتنی بر رفاه لذت ببرند.

هتل Lake Nona Wave در اورلاندو، فلوریدا در 20 دسامبر افتتاح شد و مجموعه ای از تجربیات سلامتی را با استفاده از فناوری هوشمند برای نظارت بر همه چیز از الگوهای خواب گرفته تا تنظیم موقعیت تخت و نور اتاق به بازدیدکنندگان ارائه می‌کند.

این هتل به عنوان اتاق نشیمن دریاچه نونا طراحی شده‌است.این شهر شهر هوشمند نامیده میشود.فهرست گسترده‌ای از شرکای فناوری و بسیاری از امکانات اولیه در نوع خود را ارائه می‌کند. از جمله View Smart Windows که شیشه‌های اتاق مهمان شما را در صورت نیاز رنگی می‌کند. کنترل‌های داخل اتاق مانند کنترل هوشمند صوتی یا ربات پیشخدمت هتل و غیره.

فناوری فیلتر هوا نیز بخشی از امکانات رفاهی هتل با استفاده از اشعه نوری فرابنفش است که هر گونه پاتوژن بیماری را در هوا خنثی می‌کند.

سیستم هتل با نام Well+ech توسط شرکت Wave در حال حاضر در پنج اتاق پذیرایی موجود است. هدست های واقعیت مجازی نیز برای ارائه محتوایی با مضمون سلامتی، از جمله موسیقی محیطی و مدیتیشن متناسب با سلیقه مهمان، در دسترس هستند.

 

مدیر هتل Lake Nona Wave گفت: دیدن خلاقیت، نوآوری و درخشش در جامعه ما الهام بخش بوده است، به خصوص که به کیفیت رفاه ساکنان و مهمانان ما مربوط می شود. ما امیدواریم که در معرفی مجموعه Well+ech by Wave  منابع و امکانات فوق‌العاده‌ای را که از قبل برای بازدیدکنندگان در دسترس بوده فراهم کنیم. این هتل دارای 216 اتاق مهمان، دو سوئیت پنت هاوس و 16 سوئیت یک خوابه می باشد.

به مهمانان وعده داده شده است که فهرست کاملی از تجربیات فناوری در اقامت خود و همچنین غذاخوری خیره‌کننده و هنر فاخر برای غنی سازی تعطیلات یا سفر کاری خود داشته باشند. سلامت و تندرستی در حال حاضر ستون اصلی جذابیت این هتل را تشکیل می‌دهد.

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.