021 - 72974000

ویژگی ‌های جدید خانه هوشمند اپل با Ios14

Ios14

HomeKit پلتفرمی است که سیستم خانه هوشمند اپل و برنامه Home بر اساس آن است و این سیستمی است که همیشه در حال به روز رسانی و بهتر شدن است. در آستانه راه‌اندازی HomeKit Secure Video، که لایه‌ای از امنیت را به دوربین‌های هوشمند خانگی شما اضافه می‌کند. اپل از WWDC 2020 برای اعلام مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید HomeKit استفاده کرد که با iOS 14 در پاییز رونمایی می‌شوند.

 

در اینجا همه چیزهایی که Home-wise اعلام شده است، و از آن برای راه اندازی خانه هوشمند شما استفاده می شود آمده است. «برنامه Home با پیشنهادات اتوماسیون جدید و کنترل‌های گسترده در Control Centerمرکز کنترل برای دسترسی سریع‌تر به لوازم جانبی. کنترل خانه هوشمند را آسان‌تر می‌کند.»

 

این ویژگی جدید به ویژه برای تازه‌کاران خانه‌های هوشمند که برای اولین بار وارد دنیای هوشمندسازی و اتوماسیون می شوند، آسان‌تر از همیشه خواهد بود. هنگامی که کاربران یک دستگاه سازگار با HomeKit جدید را به برنامه Home خود اضافه می کنند. پیشنهاداتی از روند و خودکارسازی مناسب را مشاهده خواهند کرد. ممکن است بخواهید زمانی که قفل هوشمند باز می شود، یا اگر حرکتی تشخیص داده شود، چراغ های راهرو روشن می شوند. سیستم امنیتی خود را به حالت غیرفعال درآورید.

 

“روشنایی برحسب میزان نور موجود در محیط ​​برای چراغ های سازگار با HomeKit که به طور خودکار دمای خانه را در طول روز تنظیم می کند. ” شرکت‌های روشنایی هوشمند این نوع پخش نور طبیعی را برای مدتی در برنامه‌های خود ارائه کرده‌اند. اما این امر مدیریت آن را در Apple Home آسان‌تر می‌کند. ایده این است که لامپ های هوشمند در تنظیمات HomeKit به تدریج از نظر رنگ و گرما در طول روز تغییر می کنند بدون اینکه کاربران واقعاً متوجه شوند که این اتفاق می افتد.

 

«با تشخیص چهره روی دستگاه، زنگ‌ها و دوربین‌های ویدیویی سازگار با این فناوری، می‌توانند دوستان و خانواده را شناسایی کنند.»

 

قابلیتی که کاربران گوگل/نست مدتی است که دارند. دوربین‌های امنیتی سازگار نه تنها می‌توانند افراد را شناسایی کنند، بلکه کاربرانی که HomePods دارند نیز می‌توانند درباره افرادی که تماس گرفته‌اند مطلع شوند. کاربران اپل تی‌وی اکنون می‌توانند با استفاده از سیری یا مرکز کنترل به دوربین‌ها و لوازم جانبی مجهز به HomeKit دسترسی داشته باشند و اعلان‌های زنگ در را روی صفحه بزرگ به صورت زنده دریافت کنند. که نشان می‌دهد چه کسی پشت در است.

با استفاده از ویژگی جدید تشخیص چهره. این مهارت جدید (مشابه آنچه در تلویزیون های سامسونگ در تنظیمات SmartThings دیده ایم) به این معنی است که نباید تماس گیرنده را از دست بدهید، حتی اگر غرق در تماشای سریال محبوبتان هستید. همه این ویژگی های جدید، همانطور که گفته شد، بخشی از آپدیت جدید iOS 14 هستند. که انتظار می رود در ماه سپتامبر به بازار عرضه شود .

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.