021 - 72974000

سیستم انرژی بهینه، تکنولوژی هوشمند را با پایداری ادغام می‌کند

سیستم انرژی بهینه، تکنولوژی هوشمند

سال گذشته کرونا اکثریت جمعیت را مجبور به ماندن در خانه کرده است که به افزایش 20 درصدی مصرف انرژی خانه‌ها نسبت به سال قبل منجر شده‌است. خانه ها مسئول مقدار عمده‌ای از مصرف انرژی هستند و برخی از کارشناسان بر این باورند که انتشار گازهای گلخانه ای که آنها تولید می‌کنند تا سال 2050 از انتشارات صنعت پیشی خواهد گرفت.

اشنایدر الکتریک، شرکت اتوماسیون دیجیتال و راهکارهای انرژی، اخیرا مجموعه جدیدی از محصولات هوشمند را در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی 2022 CES به نمایش گذاشته است که خط تولید “سیستم انرژی عاقلانه” نامیده می‌شود، که همه آنها متمرکز بر پایداری، ایمنی و کارایی هزینه دارند. سیستم جدید شامل ویژگی هایی چون:

 

Square D Energy Center:

یک راهکار همه‌جانبه، انعطاف‌پذیرتر، کارآمدتر و زیبایی‌شناسانه‌تر که برای خانه‌های هوشمند طراحی شده است که به مالکان خانه کنترل دیجیتال شخصی‌شده بر مصرف انرژی خانه خود را ارائه می‌دهد.

نمایشگر انرژی خانگی Wiser:  یک راهکار متصل که در تابلوی برق خانه ادغام شده است، اطلاعاتی را در زمان واقعی برای بهینه سازی مصرف انرژی خانه و ردیابی صرفه جویی به ما ارائه می‌دهد.

 

دستگاه‌های سیم‌کشی Square D:

سوئیچ‌های نور، دیمرها، پریزها و دستگاه‌های ترکیبی با کارایی بالا و چند وظیفه‌ای که می‌توانند نور اتاق را کنترل کنند، نظارت بر انرژی را ممکن کنند و هشدارها را از طریق تلفن یا دستیارصوتی الکسا یا دستیار گوگل ارسال کنند.

ریچارد کورتاور، معاون بخش خانه و توزیع اشنایدر الکتریک، در مورد تمرکز جدید این شرکت اظهار نظر کرد: ما می‌دانیم که مصرف انرژی مسکونی بر محیط زیست تأثیر می‌گذارد و نیاز به فناوری جدید برای کمک به مصرف‌کنندگان برای افزایش بهره‌وری انرژی و کاهش هزینه های انرژی است.

اشنایدر همچنین اعلام کرد که با Providence Homes، یک شرکت توسعه خانه مستقر در فلوریدا، برای ایجاد اکوسیستم های مسکونی که به صاحبان خانه اجازه می‌دهد تا کنترل بیشتری بر مصرف انرژی خود داشته باشند، همکاری می کند. Providence Homes قصد دارد مانیتور انرژی Wiser Schneider Electric را در بیش از 250 خانه نصب کند و به صاحبان خانه امکان دسترسی 24 ساعته و 7 روز هفته در زمان واقعی مصرف انرژی، پیگیری صرفه جویی و تعیین اهداف انرژی برای بهینه سازی انرژی خانه خود را بدهد.

 

چارلز رابرتز معاون عملیات گفت: ما به ساخت خانه‌های دارای گواهینامه 100 ENERGY STAR افتخار می‌کنیم که می‌توانند با خانواده‌های پرانرژی ساکن در آن‌ها هماهنگی داشته باشند و در عین حال محیطی پاک‌تر و سالم‌تر برای همه ارائه دهند. با ترکیب کردن مانیتور انرژی خانگی Wiser، خریداران خانه ما به راحتی می توانند صرفه جویی در هزینه را در عمل مشاهده کنند و ارزشش خود گویای آن است.

تیم خانه و توزیع اشنایدر الکتریک در کنفرانس CES 2022 سخنرانی خواهد‌کرد و در مورد تکامل خانه‌های پایدار، چگونگی مقابله سازندگان با بزرگترین چالش های پیش روی صاحب‌خانه‌ها و چگونگی ساخت خانه‌های آینده در امروز بحث خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.