021 - 72974000

عملکرد اینترنت اشیا

عملکرد اینترنت اشیا

فناوری و عملکرد اینترنت اشیا را می‌توان در هر صنعتی به کار برد. برای مثال می‌توان از آن در بخش املاک و مستغلات استفاده کرد. همچنین می‌تواند به مدیریت هوشمند آب و تحول بخش حمل و نقل نیز کمک کند. اینترنت اشیا یک راه آسان برای برقراری ارتباط با تمامی دستگاه های متصل است.

عملکرد اینترنت اشیا

در حال حاضر دستگاه‌های هوشمند بسیاری در بازار موجود هستند و تقریبا تمامی آنها می‌توانند با استفاده از عملکرد فناوری اینترنت اشیا به یکدیگر متصل شوند. اینترنت اشیا در زمینه برقراری ارتباط میان دستگاه‌ها کمک کننده است، و تمامی ارتباطات را تسهیل میکند. ما می‌توانیم با استفاده از فناوری اینترنت اشیا، با دارایی‌ها و وسایل خود تعامل داشته باشیم.

سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیا

سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیا، تمام اطلاعاتی که وارد آن می‌کنید را ذخیره می‌کند. به همین دلیل است که سیستم‌های اینترنت اشیا برای ذخیره اطلاعات، از فناوری ابری استفاده می‌کنند. تحلیل اطلاعات بزرگ به ذخیره اطلاعات کمک می‌کند. شهرهای هوشمند وابستگی بسیار زیادی به اینترنت اشیا و داده حجیم دارند. استفاده از این دو فناوری در جهت مدیریت ترافیک تحول بسیار بزرگی ایجاد خواهد کرد.

زمان و ترافیک

هیچ‌کس دوست ندارد زمان خود را در ترافیک هدر دهد. هدر رفتن زمان در ترافیک یک مشکل اساسی برای تمام افراد است. ترافیک مشکلات روحی و روانی بسیاری را برای مردم به وجود آورده است.

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.