021 - 72974000

تیم مشاوران و متخصصان مهندسی ما در همه حال به تمام جنبه‌های فناوری خانه هوشمند می‌پردازند. آنها با تکیه بر تجربه چندوجهی و میان‌رشته‌ای ما، به طور منحصربه‌فرد برای برنامه‌ریزی و طراحی سیستم‌های ساختمان هوشمندِ رویایی و در عین حال کاربردی مشغول به فعالیت هستند.

تیم‌های مهندسی و طراحی خانه هوشمند ما، تخصص در ساختمان‌ها را با مهارت‌های دیجیتال ترکیب می‌کنند. خدمات ما ترکیبی از مشاوره، طراحی و اجرا است. تاکید این گروه همواره بر اهمیت تامین نیاز ساکنین در طراحی خدمات، مدیریت و بهره‌برداری از ساختمان‌های هوشمند است.

سیستم‌های ایمنی هوشمند، احساس آرامش بیشتری، در پیشگیری و مقابله به‌موقع در برابر حوادث، برای شما به ارمغان می‌آورند. تمام تجهیزات پیشگیری از آتش‌سوزی و اطفای حریق در دردسترس خواهد بود. می‌توانید توسط تلفن هوشمند خود شیر گاز و آب را قطع و یا وصل کنید یا از نشتی آنها مطلع شوید. از کودکان و سالمندان خود محافظت کنید، ‌ از ورود سارقین به محیط خود جلوگیری کنید.

 خانه هوشمند خانه‌ای است که نیازهای شما را درک می­کند. خانه‌ای که تمام عملکردهای آن به یکدیگر متصل و با هم در ارتباط‌اند. زندگی‌کردن در یک خانه هوشمند به معنی رفاه و کاهش هزینه‌ها در کنار افزایش ایمنی است. راه‌حل‌های خلاقانه و آینده‌نگرانه ما باعث به وجود آمدن خانه‌های مدرن و هوشمند شده است. از چیدمان‌های اولیه گرفته تا یافتن راه‌حل‌های جدید برای افزایش راحتی شما. خانه‌های هوشمند یونگ(JUNG) امکان سازگاری با نیازهای جدید شما را در هر زمانی و به بهترین روش دارند.

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.