021 - 72974000

4 برند معتبر و قابل اعتماد در هوشمند سازی

Smart brands

 

آیا قصد دارید به سمت خانه هوشمند بروید؟

برندهای خانه هوشمند معتبرترین محصولات موجود در بازار را به شما ارائه می دهند.

دنیای مدرن به سمت انواع خانه های هوشمند در حال حرکت است و هر چه بیشتر مقاومت کنید، این جا به جایی و تغییر برای شما سخت‌تر می شود.

در بیشتر موارد، این مزایا ارزش زمان و هزینه شما را دارد. بیشتر مردم نگران هزینه هستند اما این که واقعا چقدر مقرون به صرفه است، برایتان تعجب آور است.

بنابراین برای شروع به معتبرترین برندهای قابل اعتماد خانه هوشمند نگاه کنیم. “قابل اعتماد” به این معنا که این برندها به اندازه کافی آزمون و خطا داشته اند تا بدانند چگونه محصولاتی را بسازند که کارآمد باشند.

 

1-NEST:

Nest دارای اعتبار زیادی است. این که چگونه توانسته است مردم را با وسایل خانه هوشمند راحت تر کند، اصلا کار ساده ای نبوده است. اگرچه این اولین باری نبود که این برند یک محصول هوشمند را وارد بازار کرد، اما یکی از اولین محصولاتی بود که در این عرصه از محبوبیت بالایی برخوردار شد. این صنعت، مدیون Nest است.

امروزه بسیاری از محصولات دیگر از جمله دوربین امنیتی، سنجشگر دود و مونوکسید کربن، از تولیدات این برند است.

 

2-Smart Things:

اگر به دنبال روشی هوشمند برای نظارت بر خانه خود هستید، با SmartThings که متعلق به سامسونگ است نمی توانید اشتباه کنید. شما به SmartThings Hub نیاز دارید که یکی از بهترین های خانه های هوشمند موجود است و زمانی که آن را داشته باشید، امکانات پیش روی شما بی پایان است.

SmartThings چندین ابزار مفید دارد: یک پریز برق، یک سنسور حرکت، یک حسگر حضور فرد در محیط، یک حسگر نشت آب و یک سنسور چند منظوره تشخیص لرزش و دما.

 

3-Philips Hue:

برای روشنایی خانه هوشمند، نمی توانید چیزی بهتر از Philips Hue پیدا کنید. مطمئنا می‌توانید جایگزین‌های ارزان‌تری را اینجا و آنجا پیدا کنید، اما محصولات Hue عالی هستند. آنها آزمایش شده و قابل اعتماد هستند و می توانند با حداقل تلاش راه اندازی شوند.

این قابلیت اطمینان به هر حال هزینه‌هایی به همراه دارد. کیت Philips Hue بسیار بیشتر از یک بسته لامپ معمولی Walmart هزینه دارد، اما چراغ‌های Hue را می‌توان به هر رنگی در صورت نیاز تنظیم کرد، که به آن‌ها اجازه می‌دهد با استفاده از برنامه‌های تلفن همراه کار های متنوعی را انجام دهند.

 

4-Ecobee:

Ecobee بسیار شبیه Nest است زیرا محصول اصلی آن یک ترموستات هوشمند است. محبوب‌ترین مورد Ecobee، ترموستات هوشمند ecobee4، چند سال پس از ترموستات سری آزمایشی Nest عرضه شد و بسیاری آن را برتر از Nest می‌دانند و این امری منطقی است زیرا Ecobee این فرصت را داشت که از اشتباهات و کاستی‌های Nest درس بگیرد.

ecobee4 انواع اطلاعات را از محیط و الگوهای انرژی خانه شما دریافت می کند، سپس از آن داده ها برای گرم کردن یا خنک کردن خانه شما برای راحتی بهینه و صرفه جویی در صورت حساب قبض استفاده می کند. عمدتا از Wi-Fi استفاده می کند، اما می تواند با Apple HomeKit و دیگر پلتفرم های خانه هوشمند مانند Amazon Alexa نیز ادغام شود.
 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.