021 - 72974000

بهترین قفل‌های هوشمند 2021

قفل هوشمند

بهترین قفل‌های هوشمند

دور نگه داشتن سارقان از خانه، بخشی از شرح وظایف آنهاست اما قفل‌های هوشمند همچنین محافظان پیشگیرانه‌ای هستند که درها را هنگام باز یا بسته شدن ردیابی می کنند.

قفل‌هایی که دارای حسگر اثر انگشت هستند می توانند به شما اطلاع دهند که فرزندانتان در زمانی معین به خانه بازگشته اند؛ در حین اینکه می توانند در صورت فراموش کردن شما برای قفل کردن در به طور خودکار قفل شوند. قفل‌های هوشمند نحوه تعامل و محافظت از خانه‌هایمان را تغییر داده‌اند و همان آرامشی را که دوربین‌های امنیتی ارائه می‌دهند به ما ارائه می‌دهند.

قفل‌های هوشمند ازwi-fi، اپلیکیشن‌های گوشی و دستیار صوتی شما استفاده می کند. طرح قفل‌های هوشمند جذاب و شیک هستند و به سخت افزار آن اجازه می دهد با ویژگی های طبیعی خانه شما منطبق شود.برخی از آنها همچنین چند منظوره هستند و ویژگی های امنیتی را برای محافظت از خانه شما فراتر از قفل کردن درب ارائه می دهد.از طرف دیگر، قفل های هوشمند اکنون مقرون به صرفه تر از همیشه هستند. داشتن یک قفل هوشمند فقط کمی گرانتر از قفل استاندارد است. بهتر از همه، برای نصب آنها نیازی به حرفه ای بودن ندارید.

 

در ادامه به معرفی برخی از این قفل های هوشمند می پردازیم که برخی از آنها شما را با کارایی خود متعجب خواهند کرد.

 

August Wi-Fi بهترین قفل هوشمند

 

چرا باید این محصول را بخریم؟ دلیل واضح است این قفل بسیار شیک، ایمن و دارای استفاده آسان است. این قفل به درد چه کسانی می خورد؟ کسانی که می خواهند بدون دردسر این قفل ها را راه اندازی کنند و از کاربری های آن به سادگی سر دربیاورند. چرا این قفل را به شما پیشنهاد می کنیم؟ آخرین نسخه عرضه شده از این قفل تمام محدودیت های موجود برای کنترل از راه دور را از بین برده است و اگر ساختمان شما اینترنت داخلی داشته باشد، این قفل بدون نیاز به هیچ رابطی به سیستم شما متصل می شود.

 

Nest X Yale بهترین قفل هوشمند برای google-homes

 

چرا باید این قفل را بخرید؟ دیگر نیازی نیست نگران گم کردن کلید خانه خود باشید چرا که Nest-X  از هیچ قفل فیزیکی ای استفاده نمی کند. این قفل به درد چه کسانی میخورد؟ کسانی که میخواهند این قفل به سادگی با دستیار هوشمند گوگل تطبیق پیدا کرده و به آسانی کار کند. چرا ما این محصول را پیشنهاد میکنیم؟این قفل هوشمند جذاب محصول شرکت Nest and Yale است. یک صفحه‌کلید لمسی زیبا جایگزین مکانیسم قفل و کلید قدیمی می‌شود، و قسمت بیرونی از نیکل ساتن، برنز مالیده شده با روغن یا برنج صیقلی ارائه می‌شود.چهار باتری AA قفل را تغذیه می کنند و باتری ها باید حدود یک سال قبل از تعویض بعدی آنها دوام بیاورند.

 

Level Lock Touch بهترین قفل هوشمند برای کاربران اپل

چرا باید این قفل را خریداری کنید؟

 

استفاده از کارت به جای کلید برای باز کردن قفل. این محصول مناسب چه کسانی است؟ هرکسی که می خواهد یک قفل با ظاهر قدیمی و کاربری های امروزی داشته باشد. چرا ما این محصول را توصیه می کنیم؟ قفل های هوشمند کمی وجود دارد که از سیستم عامل iosپشتیبانی می کند. با این حال هیچ یک از این قفل های هوشمند در سطح level lock touch  نیستند. طراحی غیر متعارفی برای قفل هوشمند وجود دارد. هیچ صفحه کلید حجیمی وجود ندارد، و همچنین یک قطعه به همان اندازه حجیم که روی پیچ و مهره داخل درب قرار می گیرد، وجود ندارد. در عوض، Level Lock Touch مانند یک قفل معمولی به نظر می رسد، قفلی که ظاهر و استایل قفل سنتی را حفظ می کند. پس از اتصال این قفل می توانید از سیری بخواهید به طور خودکار و طبق زمان بندی هایی که شما تعیین می کنید قفل درها را باز یا بسته کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.