021 - 72974000

لابراتوارهای سیلیکون و STRATIS خانه‌های هوشمند را به آپارتمان‌ها می‌برند

لابراتوارهای سیلیکون و STRATIS خانه‌های هوشمند را به آپارتمان‌ها می‌برند

آزمایشگاه سیلیکون و STRATIS در راهکار جدید خانه هوشمند ساخته شده و به طور خاص برای مجتمع‌های آپارتمانی همکاری کرده‌اند. سخت افزار STRATIS 3.0 Gateway (STRATIS G3) از تراشه‌های چند پروتکلی Silicon Labs برای ارائه قابلیت‌های بی سیم چند پروتکلی برای پلتفرم اینترنت اشیاء قوی خود استفاده می‌کند که دستگاه‌های هوشمند را در سراسر جوامع آپارتمانی به یکدیگر متصل می‌کند.

راس سابولیک معاون آزماشگاه سیلیکون می‌گوید: ما همچنان شاهد تقاضا برای فناوری‌های هوشمند فراتر از خانه‌های هوشمند هستیم. ما راه حل چند پروتکلی را برای اطمینان از اتصال یکپارچه در سیستم آپارتمان هوشمند خود یکپارچه کرده‌ایم که تجربه زندگی روزمره ساکنان را بهبود می بخشد. ساکنان راحتی و کنترل های سفارشی بیشتری بر روی فضای زندگی خود به دست می‌آورند در حالی که مدیران املاک می‌توانند مصرف انرژی و نقاط دسترسی ملک را بهتر مدیریت کنند.

 

این فناوری برای امکان مدیریت و کنترل دسترسی، انرژی و اتوماسیون طراحی شده است. راه حلی را برای ساکنان و مدیران املاک در سرتاسر خانه‌های چند نفره و دانشجویی ارائه می‌دهد. دستگاه‌های ورودی به‌طور استراتژیک در سرتاسر ساختمان‌ها قرار می‌گیرند و شبکه‌ای از دستگاه‌های هوشمند متصل را ارائه می‌دهند که کارایی انرژی، امنیت، کنترل‌های صوتی و قابلیت‌های کنترل از راه دور را که قبلا خارج از خانه‌های تک‌خانواری در دسترس نبودند را ممکن می‌سازد.

شرکا گفتند که ساکنان می‌توانند از تلفن‌های هوشمند خود به عنوان اعتبار برای ورود به ساختمان‌های مسکونی، مناطق مشترک، ورودی‌ها، آسانسورها و واحد آپارتمان هوشمند کاملا مجهز خود استفاده کنند. بر اساس گزارش‌ها، این سیستم همچنین به مدیران و کارکنان املاک اجازه می‌دهد تا مصرف انرژی و فناوری هوشمند را در واحدهای خالی کنترل کنند و همچنین بر مناطق مشترک نظارت کنند . برای رسیدگی به بازارهای مجاور مانند مهمان‌نوازی، خرده‌فروشی و تجاری کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است. STRATIS G3 می‌تواند طیف گسترده ای از برنامه ها را مدیریت کند و از اتصالات بلوتوث، Zigbee، Z-Wave و Lora پشتیبانی می کندSTRATIS .G3 را می توان بر روی یک جعبه برقی استاندارد تک باند یا خورشیدی نصب کرد که در دو رنگ سیاه و سفید موجود است.

 

فیلیس مورمن مدیرعامل این شرکت گفت: راه‌حل‌های چند پروتکلی آزمایشگاه‌های سیلیکون به STRATIS G3 این اجازه را می‌دهد از انواع پروتکل‌های بی‌سیم پشتیبانی کند و سطح استثنایی از یکپارچگی را ارائه دهد که به تیم طراحی ما کمک کرد فرآیند طراحی محصول ما را ساده‌تر کند و نیازهای سخت‌گیرانه، اندازه و بودجه را برآورد کنند.تا به امروز، STRATIS بیش از 380000 واحد را در سراسر جهان نصب کرده است.

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.