021 - 72974000

تابستان اینترنت اشیاء

تابستان اینترنت اشیاء

تابستان در راه است و تابستان امسال چیزی فراتر از هوای گرم را به همراه دارد. توسعه سخت‌افزارهای ارزان تر و بهتر به این معنی‌است که دستگاه های اینترنت اشیا به طور فزاینده ای زندگی مدرن ما را تشکیل می‌دهند. امروزه، خانواده‌های آمریکایی به طور متوسط ​​11 دستگاه هوشمند دارند و برنامه‌هایی که زندگی در فضای باز و سبک زندگی تابستانی را بهبود ببخشند همچنان مورد اقبال عمومی قرار می‌گیرند.

 

از مالکان استخر گرفته تا باغبانان تا افراد آگاه به امنیت، بیایید بررسی کنیم که چگونه دستگاه‌های هوشمند سرگرمی ما را در زیر نور خورشید بهبود می‌بخشند؟

 

تعمیر و نگهداری استخر آسان‌تر شده است

همانطور که صاحبان استخر احتمالا به شما خواهند گفت، هیچ چیز بهتر از داشتن استخر شخصی در اوج گرمای تابستان نیست. با این حال، در همان زمان، این مالکان اغلب بازگو می‌کنند که هیچ چیز بدتر از داشتن استخری با کیفیت آب پایین نیست. طغیان جلبک ها، شفافیت ضعیف و بوی قوی شیمیایی برای خراب کردن روز استراحتتان کنار استخر کافی است. به این ترتیب است که سنسورهای هوشمند برای صرفه جویی در تابستان برای دارندگان استخر در همه جا کار می‌کنند.

سنسورهای بی‌سیم اطلاعات دقیق استخر را در هر زمانی از روز ارائه می‌دهند. هر مالکی به سادگی باید دستگاه را مانند مانیتور آب در استخر خود بیاندازد و آنالیز آب، خوانش دما، توصیه‌های دوز شیمیایی، سطوح pH و موارد دیگر را مستقیما در تلفن هوشمند خود دریافت کند. در همین حال، برای کشورهایی که تابستان همیشه به معنای گرمای سرسام‌آور نیست، پمپ‌های حرارتی کنترل‌شده وای‌فای مانند HeaterReader برای گرم‌کردن استخرها تنها در صورت نیاز به صرفه‌جویی در هزینه‌های انرژی کار می‌کنند.

 

باغ هوشمند، باغبان هوشمند

آب کافی یکی دیگر از عناصر کلیدی موفقیت در تابستان است. در این زمینه نیز دستگاه‌های هوشمند زندگی را برای باغبان‌ها و گیاهان ارزشمند آنها آسان‌تر می‌کند. برای مثال ، کنترل هوشمند بارانی Rachio ، یک سیستم آبیاری خودکار است که برنامه‌های خود را بر اساس پیش‌بینی‌های آب و هوای محلی تنظیم می‌کند. مالکان می‌توانند نوع خاک، میزان سایه ای که باغ دریافت می‌کند. گیاهانی که در آنجا رشد می‌کنند را وارد کنند و آب پاش استنباط می‌کند که کدام بخش از باغ به چه مقدار آب نیاز دارد. با این سیستم آبیاری خودکار، هزینه قبض آب تا 50 درصد کاهش می‌یابد.

 

نقطه‌ای به نام امنیت

مهم است به خاطر داشته باشید که تفریح ​​در زیر نور خورشید همیشه امن نیست. هر روز حدود ده نفر در اثر غرق شدن غیرعمد جان خود را از دست می‌دهند که از این تعداد، دو نفر از آن‌ها کودکان 14 ساله یا کمتر هستند. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، غرق شدن در رتبه پنجم علل اصلی مرگ ناشی از جراحات غیرعمد در ایالات متحده قرار دارد. واضح است که برای صاحبان استخر مهم است که در طول تابستان هوشیار باشند و مراقب شناگران باشند. یکی از راه‌های انجام این کار، استفاده از دوربین‌های امنیتی متصل از طریق اینترنت اشیاء است. درست مانند دوربین آمازون که حیاط‌های جلویی و درب های ورودی را به شما نشان می‌دهد، دوربین‌های امنیتی هوشمند با حساسیت‌های حرکتی و قابلیت تماس با مرکز فوریت‌ها اغلب برای مراقبت از حیاط خلوت به کار گرفته‌می‌شوند. این دوربین‌ها در سال‌های اخیر مسیر طولانی را طی کرده‌اند، با وضوح HD و گزینه‌های دید در شب آن هم با تصویر رنگی تنها با قیمتی ناچیز.

 

با این حال، در موضوع امنیت، مهم است که در تابستان امسال هنگام استفاده از هر دستگاه متصل به اینترنت، امنیت سایبری را سرلوحه ذهن خود نگه دارید مانند همه مزایای اینترنت اشیاء، حریم خصوصی و امنیت کاربر پس از ورود این دستگاه‌ها به خانه یکی از موارد مهم است.

ایجاد یک اتصال همتا به همتای اینترنت اشیاء بین سرور و دستگاه برای اطمینان از زیرساخت ارتباط مستقیم است. در هر صورت، دستگاه های هوشمند همچنان سبک زندگی تابستانی ما را راحت‌تر می‌کنند. استخرهای ما تمیزتر، باغ‌ها سالم‌تر و خانه‌ها امن‌تر از همیشه هستند.

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.