021 - 72974000

آسان‌ترین راهی که شما را متقاعد می کند به خانه هوشمند نیاز دارید

چرایی نیاز به خانه هوشمند

 

من اغلب وقتی وارد یک رستوران عجیب و غریب می شوم دو فکر سریعا از ذهنم عبور می کند: اول اینکه آیا تصمیم درستی گرفته ام و دوم اینکه از منو چه چیزی سفارش بدهم؟

اینکه آیا به دنبال یک خانه هوشمند بروید یا نه، احساسی مشابه است و دقیقاً مانند مزه کردن یک غذا از آن رستوران است.

 

چگونه یک خانه هوشمند شبیه چشیدن یک غذا است؟

 

تا زمانی که آن را تجربه نکرده باشید ویا آن را چشیده باشید، هرگز نخواهید فهمید که چقدر شگفت انگیز و رضایت بخش بوده است. همیشه هنگام آزمایش چیزی جدید، کمی شک و تردید وجود دارد و سپس احساس غرور به خود، که “من آن را سفارش دادم”، در پست‌های اینستاگرام شما به روشنی دیده خواهد شد! بنابراین، در اینجا به لیستی از سوالات من پاسخ دهید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا به خانه هوشمند نیاز دارید یا نه.

 

1-شما در خانه کار می کنید و بیشتر در حال تماس هستید؟

اگر بله، پس یک خانه هوشمند با نوآوری هایی مانند کنترل خانه و اتوماسیون خانه، نجات دهنده نهایی شماست. از خاموش کردن فن گرفته تا کاهش سرعت آن یا روشن کردن نور اضافی درست قبل از تماس ویدیویی برای اطمینان از اینکه شبیه یک روح در تاریک‌خانه نیستید. همه اینها در حالی که با هدفون روی صندلی یا روی تخت خود نشسته اید! بله، شما حرکت نمی‌کنید، اما تنها کاری که انجام می‌دهید این است که گوشی خود را بیرون بیاورید و چند دکمه را فشار دهید یا به سادگی از الکسا بخواهید این کار را انجام دهد.

 

2-دوست دارید بعد از یک روز طولانی در محل‌کار روی مبل استراحت کنید (شما بخوانید دورکاری)؟

اگر بله، پس در اینجا راه حلی وجود دارد که به شما کمک می کند کل خانه خود را در حالی که هنوز روی مبل دراز کشیده اید کنترل کنید. از خاموش کردن پنکه اتاق کارتان که برای آن یادآورهای متعددی دریافت می کنید تا کشیدن پرده‌هایی که هنگام بازگشت از بالکن بازگذاشته اید. در حالی که از لم‌دادن خود روی مبل لذت می برید همه چیز قابل کنترل است.

 

3-تخت شما با کلید کولر یا بخاری فاصله دارد؟

تصور کنید ساعت 3.30 صبح است و ناگهان سردتان می شود و شما وظیفه بزرگی را بر عهده دارید که از تخت پایین بیایید و درجه کولر را کم کنید. دیگر نگران نباشید، این یک عمل شجاعانه است که همه ما شجاعانه آن را انجام داده ایم. دیگر از شجاعت خبری نیست، یک خانه هوشمند بگیرید همه کلید و پریز‌های اطرافتان را با گوشی خود کنترل کنید.

 

4-روز شما بدون یوگا / مدیتیشن کامل نیست؟

شما قطعاً به یک خانه هوشمند نیاز دارید زیرا این زمانی است که کمترین مزاحمت را می خواهید و این زمانی است که قانون مورفی شروع به کار می کند. این برای همه اتفاق افتاده است، دقیقادر زمانی که می خواهید شروع کنید، از شما خواسته می شود که آبگرمکن را برای کسی روشن کنید یا فن را خاموش کنید و هزاران کار دیگر. همه اینها اکنون با نشستن روی تشک یوگا نیز امکان پذیر خواهد بود.

 

5-همیشه احساس می کردید که می توانید نور اتاق نشیمن خود را برای یک شب سینما یا یک دور همی شبانه کم کنید؟

آن را برای یک شب سینما یا بعد از یک روز سخت در محل کار، زمانی که می خواهید با نور زرد گرم خوب استراحت کنید، کم کنید. چشمان شما به خاطر این از شما تشکر می کنند.

 

6-آخرین اما نه کم اهمیت ترین سوال، شما یک خانه قدیمی دارید و چیز نویی در آن ندارید؟

خانه های هوشمندی وجود دارند که بدون تعویض هیچ کلیدی برای خانه یا سیم کشی جدید، در خانه فعلی شما قرار می گیرند. بله، همه چیز اینجا امکان‌پذیر است.

اگر احساس می کنید، برای بیش از 4 سوال از این 6 سوال بله دارید، پس خودتان پاسخ سوال اصلی را می دانید. هزینه آزمایش برروی خانه هوشمند ممکن است ارزان تر از مبلغی باشد که برای تلفن خود خرج کرده اید، بنابراین این دلیل دیگری است که چرا باید خانه هوشمند را امتحان کنید.

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.