021 - 72974000

انواع پرده هوشمند

انواع پرده هوشمند

قصد داریم در این مطلب انواع پرده هوشمند موجود در بازار را مورد بررسی قرار دهیم. دو دسته هستند. پرده‌هایی که حرکت آنها به صورت افقی است. بخش دوم نیز پرده‌هایی که حرکت آنها به صورت عمودی است. به اصطلاح بالا و پایین می‌روند. تفاوت زیادی در ساختار و عملکرد پرده‌ها وجود ندارد. تمامی آنها از قسمت‌های یکسانی تشکیل شده‌اند. تنها تفاوت آنها جهت حرکتی پرده است.

نحوه هوشمند سازی انواع پرده چگونه است

در مرحله‌ی اول ریل‌های پرده را نصب می‌کنند. از ریل‌های مخصوصی برای پرده استفاده می‌شود. سپس با قرار دادن موتورهای متحرک روی ریل‌ها، سراغ نصب پرده‌ها می‌روند. در مرحله آخر با نصب واحد کنترلی و رابط کاربری کار هوشمند سازی به پایان می‌رسد. بله! به همین سادگی می‌توانید از پرده‌ی هوشمند نصب شده در منزلتان لذت ببرید.

آیا می‌توان پرده‌های قدیمی را هوشمند سازی کرد؟

بله، می‌توان به آسانی پرده‌های قدیمی را هوشمند کرد. این کار نیاز به کمی تغییرات در ارتفاع و فاصله ریل پرده از دیوارها دارد. با تعویض ریل‌ها و نصب رابط کاربری کار هوشمندسازی به پایان می‌رسد.

ساختار و عملکرد پرده‌های هوشمند

برخلاف تصورات معمول، ساختار و عملکرد پرده‌های هوشمند زیاد پیچیده‌ نیست. این پرده‌ها نمای فوق العاده زیبایی به خانه هوشمند افراد می‌بخشند.

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.