021 - 72974000

الکسا در خانه هوشمند شما چه می کند؟

What does Alexa do in your smart home?

کنترل خانه هوشمند به یکی از مهمترین کارهای الکسا تبدیل شده است.

الکسا یک کنترل‌کننده خانه هوشمند عالی است و پس از اتصال به الکسا، هر چیزی که از دستورات صوتی الکسا پشتیبانی می‌کند قابل دسترسی است.

 

چه چیزی می توانید از الکسا بپرسید؟

چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید از الکسا بخواهید تا انجام دهد. مهارت‌های برنامه الکسا به شما امکان می‌دهد دستگاه خود را با قابلیت‌هایی مطابق با ترجیحات خود اختصاصی کنید.

چندین مهارت در بخش ویژگی‌های های برنامه وجود دارد، از جمله موسیقی و صدا، خانه هوشمند، و بسیاری موارد دیگر. برای شروع، فقط باید روی Enable Skill ضربه بزنید تا مورد مناسب خود را پیدا کنید یا می توانید از Alexa بخواهید که Skills را از طریق فرمان صوتی فعال کند.

 

چه برنامه ها و خدماتی با الکسا کار می کنند؟

شرکت های متعددی با دستگاه های آمازون اکو همکاری می کنند. همین باعث می شود هزاران و هزاران مهارت در دسترس باشد، اما در اینجا برخی از خدماتی که با الکسا کار می کنند و آنها را می توانید با چند فرمان صوتی ساده انجام دهید، آورده شده است.

 

Just Eat

شراکت با کمپانی Just Eat به این معنی است که می توانید از الکسا ​​بخواهید تا یکی از هزاران رستورانی که در دسترس شما قرار دارد، غذای خود را سفارش دهید.

 

Uber

نیاز به Uber از خانه تا محل کارتان دارید؟ مشکلی نیست. فقط از الکسا بخواهید که یک ماشین درخواست کند و به سرعت یک راننده در راه خواهد بود.

 

روزنامه گاردین

برای کسانی که روزنامه گاردین را می‌خوانند، الکسا خلاصه‌ای از داستان‌های برتر روز را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام مطالب را می خواهید بخوانید و یک راست به سراغ آن بروید!

 

تلگراف

مانند گاردین، مشارکت با تلگراف به این معنی است که کاربران می توانند داستان های برتر این مقاله را نیز از الکسا بخواهند.

 

تایم اوت

الکسا یک برنامه عالی برای کسانی است که در لندن یا اطراف آن زندگی می کنند. مجموعه ای از مهیج ترین اخبار، بررسی ها، افتتاحیه ها، رویدادها و چیزهایی را که نباید از دست بدهید و در اطرافتان قرار دارد، به شما اطلاع می دهد.

 

اسکای اسپورت

آیا می خواهید بدانید تیم فوتبال مورد علاقه شما در چه وضعیتی قرار دارد؟ یا وضعیت تیم رقیب شما چگونه است؟ فقط از الکسا بپرسید و او اخبار دسته اول لیگ‌های فوتبال مورد علاقه‌تان را به شما می گوید.

 

جیمی الیور

به یک دستور غذا از برنامه جیمی الیور نیاز دارید اما دستتان بند است؟ کافیست از الکسا بپرسید و او آن دستور را برای شما پیدا خواهد کرد تا بتوانید به هر کاری که انجام می دهید ادامه دهید.

 

EasyJet

آخرین اطلاعات ورود و خروج پروازهای EasyJet را به سرعت با پرسش از الکسا بررسی کنید و وضعیت پروازی را که با آن سفر می کنید را از الکسا جویا شوید.

 

TuneIn

برای کسانی که عاشق یک ایستگاه رادیویی رندوم هستند، مشارکت TuneIn با Echo به شما این امکان را می دهد که از الکسا بخواهید ایستگاه رادیویی مورد علاقه شما را پیدا کند و در طول روز به آن گوش دهید.

 

Spotify

مشارکت Spotify به کاربران اجازه می‌دهد تا آهنگ‌ها، هنرمندان یا لیست‌های پخش مورد علاقه خود را از طریق الکسا درخواست کنند، سپس آنها را با کیفیت و صدای عالی پخش می کند.

 

 

 

 

 

 

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.