021 - 72974000

رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020

رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020

یخچال‌های هوشمند دو برند کره‌ای، ال جی و سامسونگ در راه هستند. این دو غول تولید‌کننده لوازم خانگی قصد دارند، یخچال‌های هوشمند خود را در نمایشگاه CES 2020 به رخ یکدیگر بکشند. از این‌ رو در آینده‌ای نزدیک باید منتظر رقابت تنگاتنگ این دو برند معروف در زمینه یخچال‌های هوشمند باشیم. در ادامه با ما باشید تا بیشتر از جزئیات رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020 با خبر شوید.

رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020 با قابلیت‌های باورنکردنی

کمپانی سامسونگ قصد دارد یخچال هوشمند Family Hub خود را در نمایشگاه CES 2020 رونمایی کند. کمپانی ال جی نیز از نسل دوم یخچال InstaView ThinQ خود در این نمایشگاه رونمایی خواهد کرد. جالب است بدانید هر دوی این یخچال‌های کره‌ای هوشمند، دارای دوربین‌های هوشمندی با قابلیت تشخیص غذا هستند. از این‌رو درون یخچال را اسکن کرده، مواد غذایی که در حال تمام شدن هستند را شناسایی کرده و به کاربر اطلاع می‌دهند.

بنابراین کاربر زمانی که در یخچال را باز می‌کند به طور ناگهانی از تمام شدن سبزیجات یا میوه و سایر مواد غذایی غافلگیر نمی‌شود بلکه این یخچال‌ها، قبل از تمام شدن هر یک از مواد غذایی به کاربر اطلاع خواهند داد. البته این موارد تنها برخی از قابلیت‌های یخچال‌های ال جی و سامسونگ هستند؛ در جریان رونمایی یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020 بیشتر با قابلیت‌های این یخچال‌ها آشنا خواهیم شد.

سامسونگ در CES 2020

یخچال هوشمند Family Hub سامسونگ
یخچال هوشمند Family Hub سامسونگ علاوه‌بر، برخوردار بودن از دوربین هوشمند، از قابلیت برنامه‌ریزی برای وعده‌های غذایی نیز برخوردار است؛ که این فعالیت را به کمک استارتاپ Whisk انجام می‌دهد. یخچال سامسونگ به کمک این قابلیت بر هر وعده غذایی برنامه‌ریزی کرده و متناسب با برنامه‌ریزی خود لیست خرید مواد اولیه را تهیه می‌کند. از طرفی یک نمایشگر بزرگ و فوق‌العاده بر روی این یخچال تعبیه شده است که امکان انتقال محتوای تلویزیون‌های سامسونگ یا گوشی‌های سامسونگ به آن وجود دارد.

ال جی در CES 2020

یخچال InstaView ThinQ

ویژگی‌ها و مواردی که در زمینه معرفی یخچال‌ها به آن اشاره کردیم تنها گوشه‌ای از مزایا و قابلیت‌هایی این یخچال‌هاست؛ از این‌رو باید منتظر شاهکار یخچال‌های هوشمند کره‌ای در نمایشگاه CES 2020، باشیم. به احتمال زیاد قیمت این یخچال‌های جدید در نمایشگاه CES 2020 اعلام خواهد شد. اما انتظار می‌رود، قیمت این یخچال‌ها بین 4500 تا 6000 دلار باشد.

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.