021 - 72974000

کنترل اتاق کودک

کنترل اتاق کودک

برخی از خانواده ها هستند که نگران کودکان خود در حین خواب هستند. اما با استفاده از تجهیزات هوشمند میتوانند به کنترل اتاق کودک حتی در حین خواب بپردازند..

در اینجا به چند سناریوی کاربردی برای مراقبت از کودکان اشاره میکنیم.

-ساده ترین راه برای مشاهده وضعیت فرزندان خردسال، کنترل اتاق کودک است.
شما می توانید با استفاده از دوربین های تحت شبکه ، صفحه لمسی های دوربین دار و دوربین ها از وضعیت کودکان خود با خبر باشید.

-سنسور مگنت درب اتاق کودک و سایر درب های منزل:
اینکه در زمان هایی که خواب هستید، اگر کودک شما از اتاق خود و یا منزل خارج شود و شما بوسیله سناریوهای مختلف آگاه شوید ، می تواند در تأمین امنیت کودکان بخصوص در خانه های ویلایی مفید باشد.

– دیگر نگران قصه گفتن برای فرزندانتان نباشید!
امکان پخش موسیقی و صوت برای کودکان در سناریوهایی شبیه لالایی، موزیک های شاد و پخش داستان از جذاب ترین سناریوهای مورد علاقه والدین است.

– همچنین کنترل پرده های برقی و سیستم سرمایش-گرمایش می تواند به آسایش و سلامت فرزندان دلبند مان کمک کند.

مراقبت از فرزندان امری حیاتی به شمار می‌رود. اگر لحظه‌ای از کودکان غافل شویم، امکان وقوع حوادث ناگوار وجود دارد. به لطف فن‌آوری های نوین مراقبت از کودکان آسان است.

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.