021 - 72974000

سیستم آبیاری هوشمند

سیستم آبیاری هوشمند

امروزه با استفاده از تکنولوژی میتوانیم به راحتی کار آب‌رسانی به باغ و ویلا را با استفاده از سیستم آبیاری هوشمند انجام دهیم.

سیستم آبیاری هوشمند

این سیستم به این صورت تعریف می شود که روشی جامع بتواند در زمان های تعریف شده و یا بنا به تشخیص خود بر اساس اطلاعات محیطی که از انواع سنسورهای مختلف بدست می آید بتواند امر آب‌رسانی را بنا به محل گیاه اعم از ویلا,باغ , بام سبز و … انجام دهد. طبیعی است که با انتخاب این سیستم بر اساس ویژگی های محیطی می توان کاهش مصرف آب و افزایش راندمان رشد و باروری گیاه را مشاهده کرد. گفتنی است که یکی از مهم ترین ویژگی های این سیستم این است که بدون حضور فرد در محل این پروسه صورت می گیرد که این خود باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود.

مزایای کلی سیستم:

  • کاهش قابل توجه مصرف آب
  • افزایش راندمان رشد و باروری گیاهان
  • فرآیند آبیاری از هر نقطه دنیا
  • بهینه فرآیند آبیاری

با عرضه این سیستم‌ها رویای کشاورزی اتوماتیک به واقعیت نزدیک شده است. این سیستم برای کشاورزان می‌تواند بسیار مفید باشد. کار آبرسانی به محصولات با استفاده از تکنولوژی کاری بسیار لذت بخش و سرگرم کننده خواهد بود.

تگ های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.