021 - 72974000

خلاصه پروژه

پروژه مسکونی باران 14 شرکت باران لوکس با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه صنعت ساخت و ساز دارد. این شرکت بخش اجرایی پروژه‌های ملی همچون دانشگاه علم و صنعت، ساختمان های اداری، پروژه مسکونی باران 14 و برج‌های مسکونی را انجام داده است. این پروژه ها از سال ۱۳۷۲ با نام پروژه‌های باران…

توضیحات پروژه

پروژه مسکونی باران 14

شرکت باران لوکس با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه صنعت ساخت و ساز دارد. این شرکت بخش اجرایی پروژه‌های ملی همچون دانشگاه علم و صنعت، ساختمان های اداری، پروژه مسکونی باران 14 و برج‌های مسکونی را انجام داده است. این پروژه ها از سال ۱۳۷۲ با نام پروژه‌های باران شناخته می‌شوند، یکی از خوشنام ترین های این صنعت در تهران می باشد.

پایه و اساس فعالیت گروه باران همواره بر اجرای دقیق و رعایت آخرین استاندارد های فنی و بین المللی کنترل کیفی مصالح استوار بوده است. این امر ارائه مدرن ترین واحد های مسکونی با متریال لوکس و بهترین سرویس و خدمات را برای مشتریان در پی داشته است.

این شرکت ساختمان سازی در طی 22 سال موفق به بهره برداری از 16 مجتمع مسکونی و تجاری بوده است.

شرکت Utech

شرکت Utech  با تأمین محصولات هوشمند سازی لوکس برند JUNG آلمان مفتخر است در تحقق ایده های این مجموعه برگزیده و به نام در صنعت ساخت و ساز پیرامون ارائه متریال لوکس در مجمتع های لوکس باران از جمله پروژه مسکونی باران 14، گامی ارزنده نهاده است.

انتخاب هوشمندانه شرکت ” Utech” توسط گروه باران; جهت تأمین تجهیزات هوشمند برند “JUNG” (یونگ) آلمان در پروژه باران 14 با 15000 متر مربع فضای زندگی بوده است. تمام مواد مورد استفاده در آن بالاترین استانداردها را دارند ، ارزش مضاعفی در معماری و متریال و به طبع برای پروژه خلق کرده است.

پروژه باران 14 مجهز به کلید های 4 و 8 پل هوشمند و ترموستات هوشمند طرح JUNG LS – ZERO  در رنگ های  Stainless steel  و Black  است.

طراحی و معماری  بی نظیر و اصیل کلید های سری LS- ZERO  برند JUNG  (یونگ) آلمان، در طراحی داخلی ورودی ها، سالن ناهار خوری، آشپزخانه، اتاق خواب ها و اتاق نشیمن باران 14، می درخشند و جلوه ای بی نظیر  و در خور تأمل  برای معماری لوکس پروژه و مشتریان خلق می کنند همچنین کنترل آسان پرده ها ، دما و روشنایی ، از جمله موارد دیگر مطابق با سلیقه کارفرما را فراهم کرده اند.

آرشیتکت: جناب آقای امید غلام پور

کاربری: مسکونی لوکس

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.