021 - 72974000

خلاصه پروژه

انتخاب هوشمندانه شرکت یوتک(UTECH) توسط گروه باران; جهت تأمین تجهیزات هوشمند برند یونگ(JUNG) آلمان در پروژه ساختمان هوشمند باران 14 با 15000 متر مربع فضای زندگی صورت پذیرفته است. تمام مواد مورد استفاده در باران ۱۴ بالاترین استانداردها را دارند که این امر ارزش مضاعفی در معماری و متریال و به طبع آن برای پروژه…

توضیحات پروژه

انتخاب هوشمندانه شرکت یوتک(UTECH) توسط گروه باران; جهت تأمین تجهیزات هوشمند برند یونگ(JUNG) آلمان در پروژه ساختمان هوشمند باران 14 با 15000 متر مربع فضای زندگی صورت پذیرفته است. تمام مواد مورد استفاده در باران ۱۴ بالاترین استانداردها را دارند که این امر ارزش مضاعفی در معماری و متریال و به طبع آن برای پروژه نیز خلق کرده است. شرکت باران لوکس با بیش از نیم‌قرن تجربه در حوزه صنعت ساخت‌وساز، بخش اجرایی پروژه‌های ملی همچون دانشگاه علم و صنعت، ساختمان‌های اداری و برج‌های مسکونی و نیز مجموعه‌های مسکونی باران را به عهده داشته است. این پروژه‌ها از سال ۱۳۷۲ با نام پروژه‌های باران شناخته می‌شوند، باران لوکس یکی از خوشنام‌ترین‌های این صنعت در تهران می‌باشد. پایه و اساس فعالیت گروه باران همواره بر اجرای دقیق و رعایت آخرین استانداردهای فنی و بین‌المللی کنترل کیفی مصالح، استوار بوده است. این امر ارائه مدرن‌ترین واحدهای مسکونی با متریال لوکس و بهترین سرویس و خدمات را برای مشتریان در پی داشته است. این شرکت ساختمان‌سازی در طی 22 سال موفق به بهره‌برداری از 16 مجتمع مسکونی و تجاری بوده است.

 

شرکت  یوتک(UTECH) با تأمین محصولات هوشمندسازی لوکس برند یونگ(JUNG) آلمان مفتخر است در تحقق ایده‌های این مجموعه شناخته شده و به نام در صنعت ساخت‌وساز، پیرامون ارائه متریال لوکس در مجتمع‌های لوکس باران از جمله پروژه مسکونی باران 14 با کاربری مسکونی لوکس، گامی ارزنده نهاده است. پروژه باران 14 مجهز به کلیدهای 4 و 8 پل هوشمند و ترموستات هوشمند طرح JUNG LS – ZERO  در رنگ‌های  Stainless steel  و Black  است. طراحی و معماری بی‌نظیر و اصیل کلیدهای سری LS- ZERO برند یونگ(JUNG) آلمان، در داخل ورودی‌ها، سالن ناهارخوری، آشپزخانه، اتاق‌خواب‌ها و اتاق نشیمن، سبب شده تا چون الماس بدرخشند و جلوه‌ای بی‌نظیر  و در خور تأمل  برای معماری لوکس پروژه و مشتریان خلق کنند. همچنین کنترل آسان پرده‌ها، دما و روشنایی، از جمله موارد دیگر مطابق باسلیقه کارفرما را فراهم ساخته‌اند.

آرشیتکت: جناب آقای امید غلام‌پور

 

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.