021 - 72974000

خلاصه پروژه

خوابگاه جوانان Bayreuth ؛ طرحی مبتکرانه و بین المللی است. این ساختمان دو طبقه در زمینی واقع شده است که توسط درختان احاطه شده. هاستل Bayreuth رایگان و به راحتی در دسترس است. هاستل مکانی برای گنجاندن تبادلات بین المللی فراهم می کند و شامل تعداد قابل توجهی فضاهای عمومی داخلی و بیرونی است. خوابگاه…

توضیحات پروژه

خوابگاه جوانان Bayreuth ؛ طرحی مبتکرانه و بین المللی است. این ساختمان دو طبقه در زمینی واقع شده است که توسط درختان احاطه شده.

هاستل Bayreuth رایگان و به راحتی در دسترس است. هاستل مکانی برای گنجاندن تبادلات بین المللی فراهم می کند و شامل تعداد قابل توجهی فضاهای عمومی داخلی و بیرونی است.

خوابگاه جوانان Bayreuth

فرم خاص طراحی به شکل حرف “Y” این ساختمان را به سه بال تقسیم کرده است.

قلب هاستل در گره مرکزی آن واقع شده است و بین هر بال یک زمین ورزشی ، یک زمین باز و  ماجراجویی همراه با فضاهای عمومی وجود دارد.

این هاستل جوانان گنجایش 180 میهمان را دارد که درمجموع شامل 45 اتاق است. که با طرح کلاسیک JUNG LS 990 به رنگ سفید و در رنگ سبز زیتونی روشن Les Couleurs® Le Corbusier 4320F vert olive vif مجهز شده است..

 

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.