021 - 72974000

خلاصه پروژه

مسافرخانه هوشمند Bayreuth؛ طرحی مبتکرانه و بین‌المللی واقع در آلمان است. این ساختمان دوطبقه، در زمینی واقع شده است که توسط درختان احاطه شده و به‌ راحتی در دسترس است. این مسافرخانه مکانی برای گنجاندن تبادلات بین‌المللی فراهم می‌کند و شامل تعداد قابل‌توجهی فضاهای عمومی داخلی و بیرونی است. فرم خاص طراحی به شکل حرف…

توضیحات پروژه

مسافرخانه هوشمند Bayreuth؛ طرحی مبتکرانه و بین‌المللی واقع در آلمان است. این ساختمان دوطبقه، در زمینی واقع شده است که توسط درختان احاطه شده و به‌ راحتی در دسترس است. این مسافرخانه مکانی برای گنجاندن تبادلات بین‌المللی فراهم می‌کند و شامل تعداد قابل‌توجهی فضاهای عمومی داخلی و بیرونی است.

فرم خاص طراحی به شکل حرف “Y” این ساختمان را به سه بال تقسیم کرده است. قلب مسافرخانه در گره مرکزی آن واقع شده است و بین هر بال یک زمین ورزشی، یک زمین باز و  سرگرمی‌هایی همراه با فضاهای عمومی دارد. این مسافرخانه گنجایش 180 میهمان را دارد که درمجموع شامل 45 اتاق است که با طرح کلاسیک JUNG LS 990 به رنگ سفید و در رنگ سبز زیتونی روشن مجهز شده است.

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.