021 - 72974000

خلاصه پروژه

ساختمان هوشمند باران 15 با کاربری مسکونی لوکس، یکی از برترین پروژه‌های مسکونی در سطح کشور است. در پروژه مسکونی باران 15 از مواد طبیعی و پایدار استفاده شده است. معماری ساختمان‌های لوکس گروه  باران از طبیعت الهام گرفته شده است. اتحاد بین طبیعت و انسان می‌تواند در فضاهای زندگی و محیط کار با عناصر…

توضیحات پروژه

ساختمان هوشمند باران 15 با کاربری مسکونی لوکس، یکی از برترین پروژه‌های مسکونی در سطح کشور است. در پروژه مسکونی باران 15 از مواد طبیعی و پایدار استفاده شده است. معماری ساختمان‌های لوکس گروه  باران از طبیعت الهام گرفته شده است. اتحاد بین طبیعت و انسان می‌تواند در فضاهای زندگی و محیط کار با عناصر طبیعت تعادل برقرار کند و بیشترین شادی را برای هر کسی که در آن محیط زندگی می‌کند به ارمغان بیاورد. شرکت یوتک(UTECH) با ارائه تجهیزات هوشمند برند یونگ(JUNG) آلمان، در پروژه باران 15، طراحی و زیبایی پایدار را  به‌واسطه محصولات نوآورانه و اصیل برند آلمانی یونگ، بیش ‌از پیش به معماری باشکوه این ساختمان افزوده است. مواد اولیه و انرژی در اولویت اصلی بیانیه مأموریت یونگ(JUNG) است. این شرکت به طور مداوم در بهره‌وری انرژی تأسیسات تولیدی و ساختمان‌های خود سرمایه‌گذاری می‌کند. کلید و پریزهای یونگ خود به وضوح، گویای فرم و کیفیت متریال به کار رفته هستند. به عنوان مثال جنس بسیار بادوام پلاستیک که لمس آن دلپذیر و خوشایند است و همچنین انواع فلزات که از مواد اصلی تهیه شده‌اند. همه آنها با حداکثر مهارت و دقت تولید می‌شوند.

 

یونگ(JUNG) زیبایی، پایداری و اصالت را در سادگی و به‌دور از تجملات در محصولات خود به نمایش گذاشته است. محصولات یونگ(JUNG) با توجه به جزئیات معماری فضایی که در آن قرار می‌گیرند به‌دقت پیکربندی ‌شده‌اند. اعجاز تناژهای رنگ سفید در فضای داخلی، قابل ‌چشم‌پوشی نیست. “سفید” از قدرتمندترین رنگ‌ها در فضاهای داخلی محسوب می‌شود. کلید و پریزهای 4 و 8 پل و ترموستات هوشمند یونگ در رنگ سفید و طراحی سری LS990  یونگ در  فضاهای داخلی سراسر این پروژه گنجانده شده‌اند به طوری که سطح بالایی از راحتی را ارائه می‌دهند و فضاهایی را ایجاد می‌کنند که ساکنین بتوانند از زندگی طی دهه‌های آتی لذت ببرند.

آرشیتکت: جناب آقای امید غلام‌پور

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.