021 - 72974000

خلاصه پروژه

معماری ساختمان های لوکس گروه  باران از طبیعت الهام گرفته است. اتحاد بین طبیعت و انسان می تواند در فضاهای زندگی و محیط کار با عناصر طبیعت تعادل برقرار کند و بیشترین شادی را برای هر کسی که در آن محیط زندگی می کند به ارمغان بیاورد. پروژه مسکونی باران 15 یکی از برترین پروژه‌های…

توضیحات پروژه

معماری ساختمان های لوکس گروه  باران از طبیعت الهام گرفته است. اتحاد بین طبیعت و انسان می تواند در فضاهای زندگی و محیط کار با عناصر طبیعت تعادل برقرار کند و بیشترین شادی را برای هر کسی که در آن محیط زندگی می کند به ارمغان بیاورد. پروژه مسکونی باران 15 یکی از برترین پروژه‌های مسکونی در سطح کشور است.

استفاده از مواد طبیعی و پایدار در پروژه مسکونی باران 15

استفاده از مواد طبیعی و پایدار از اهمیت بالایی برخوردار است: چوب ، پارچه های طبیعی ، سنگ و گچ از اجزای اصلی هستند. هنگام انتخاب کلیه مواد ، پارچه ها ، مارک ها و محصولاتی که فضا را تشکیل می دهند ، اولویت با کسانی است که به محیط زیست پایبند هستند .

مواد اولیه و انرژی در اولویت اصلی بیانیه ماموریت JUNG است و به طور مداوم در بهره وری انرژی تأسیسات تولیدی و ساختمان های خود سرمایه گذاری می کند.

تجهیزات هوشمند برند “JUNG” آلمان

شرکت “UTECH” با ارائه تجهیزات هوشمند برند “JUNG” آلمان، در پروژه باران 15، طراحی و زیبایی پایدار را  بواسطه محصولات نوآورانه و اصیل برند آلمانی یونگ، بیش از پیش به معماری با شکوه این ساختمان افزوده است.

کلید و پریز های یونگ خود به وضوح گویای فرم و کیفیت متریال به کار رفته، هستند. به عنوان مثال جنس بسیار بادوام پلاستیک که لمس آن دلپذیر و خوشایند است و همچنین انواع فلزات که از مواد اصلی تهیه شده اند. همه آنها با حداکثر مهارت و دقت تولید می شوند.

“JUNG” زیبایی، پایداری و اصالت

JUNG” زیبایی، پایداری و اصالت را در سادگی و بدور از تجملات در محصولات خود به نمایش گذاشته است. محصولات JUNG با توجه به جزئیات معماری فضایی که درآن قرار می گیرند به دقت پیکر بندی شده اند. اعجاز تناژ های رنگ سفید در فضای داخلی، قابل چشم پوشی نیست. “سفید” از قدرتمندترین رنگ ها در فضاهای داخلی محسوب می شود. کلید و پریز های 4 و 8 پل و ترموستات هوشمند یونگ در رنگ سفید و طراحی سری LS990  یونگ در  فضاهای داخلی سراسر این پروژه گنجانده شده اند به طوری که سطح بالایی از راحتی را ارائه می دهند و فضاهایی را ایجاد می کنند که ساکنین بتوانند از زندگی طی دهه های آینده لذت ببرند.

آرشیتکت: جناب آقای امید غلام پور

کاربری: مسکونی لوکس

 

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.