021 - 72974000

خلاصه پروژه

ساختمان اداری CUBE ساختمان اداری CUBE،‌ در قلب برلین ابتکاری ترین ساختمان اداری در آلمان به شکل مکعب ایجاد شده است. طراحی ساختمان مکعب شیشه ای کاری از دفتر معماری 3XN Architects برلین است. هندسه پیچیده این بنا ازصفحات شیشه ای با مقیاس بسیار بزرگ که در نمای آن شکسته می شوند، تشکیل شده است…

توضیحات پروژه

ساختمان اداری CUBE

ساختمان اداری CUBE،‌ در قلب برلین ابتکاری ترین ساختمان اداری در آلمان به شکل مکعب ایجاد شده است. طراحی ساختمان مکعب شیشه ای کاری از دفتر معماری 3XN Architects برلین است.

هندسه پیچیده این بنا ازصفحات شیشه ای با مقیاس بسیار بزرگ که در نمای آن شکسته می شوند، تشکیل شده است بطوریکه این مکعب را به یک الماس زیبا تبدیل می کنند و در زیر نور خورشید می درخشد.

فضای داخلی

در فضای داخلی آن ، حدود 17000 متر مربع فضای کف در 10 طبقه توزیع شده است. ساختمان اداری CUBE از کافه ها و رستوران ها در طبقه همکف تشکیل شده است.

این ساختمان اداری نمادین به عنوان یک ملک اجاره ای توسط طیف گسترده ای از کاربران، استفاده خواهد شد.

از پلان باز و واحدهای اداری کوچکتر گرفته تا لابی ها ، واحدهای کنفرانس و مناطق دو طبقه و تقریباً همه نوع فضاهای اداری قابل تصور را می توان در این ساختمان یافت.

آنچه هوشمندانه و نوآورانه است فقط طراحی ساختمان نیست ، بلکه فناوری پنهان آن است.

بیش از 6000 سنسور در ساختمان نصب شده است. آنها دائماً رفتار کاربر را تجزیه و تحلیل می کنند و تهویه هوا ، تأمین هوای تازه ، سایه و نور را تنظیم می کنند.

تلفن های هوشمند کاربران همچنین در اینجا به عنوان کلید کار می کنند.
تکنولوژی JUNG نیز بخشی از زیرساخت های فنی است.

کلیدها و پریزهای سری LS 990 به رنگ سفید در سراسر ساختمان مستقر شده اند.
کلیدهای LS990 دررنگ سفید خالص، فرم شفاف و زیبایی دارد.
فرم کلاسیک این کلید با قاب باریک آن به طور هماهنگ با هر محیطی متناسب است.

کلید های LS990 با شکل واضح و رنگ آمیزی منحصر به فرد، عنصری طبیعی در زبان معماری این بنا هستند که با فضای اطرف خود یکی شده اند.

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.