021 - 72974000

خلاصه پروژه

پروژه مسکونی باران 16  ساختمانی لوکس واقع در منطقه  الهیه در 9 طبقه و 9 واحد می باشد و یکی از لوکس ترین ساختمانهای مسکونی در شمال پایتخت می باشد. این ساختمان مجهز به تاسیسات برقی در طراحی سری LS ZERO از شرکت JUNG است. طراحی هوشمندانه این سوئیچ ها به گونه ای می باشد…

توضیحات پروژه

پروژه مسکونی باران 16  ساختمانی لوکس واقع در منطقه  الهیه در 9 طبقه و 9 واحد می باشد و یکی از لوکس ترین ساختمانهای مسکونی در شمال پایتخت می باشد. این ساختمان مجهز به تاسیسات برقی در طراحی سری LS ZERO از شرکت JUNG است. طراحی هوشمندانه این سوئیچ ها به گونه ای می باشد که با محیط اطراف خود یکی می شوند. این سوئیچ ها همسطح سطح تمام شده دیوار نصب شده و به هر مکانی زیبایی بصری و منحصر به فرد می بخشند. LS ZERO در رنگ آلومینیوم ،سبک خاصی در طراحی فضاهای داخلی این پروژه ایجاد کرده است.

اتوماسیون هوشمند ساختمان ترکیبی از راحتی ، امنیت و بهره وری انرژی است. به همین دلیل KNX اکنون استاندارد جهانی ساخت و سازهای خصوصی و تجاری در سطح جهانی است. راه حل های هوشمند JUNG ، عملکرد ، طراحی و سهولت کار را ترکیب می کنند.

شاخصه پروژه مسکونی باران 16

شاخصه این ساختمان های لوکس استفاده از فناوری KNX  برند JUNG می باشد که با صرفه جویی در انرژی و قابلیت تنظیم شدت نور و روشنایی محیط در ساعات و زمان های متفاوت شبانه روز به صورت جداگانه، مصرف انرژی را در این ساختمان ها کاهش می دهد.

کلید و پریز های سنتی و هوشمند JUNG در رنگ آلومینیوم و سری طراحی LS ZERO   در راهرو های ورودی، سالن نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب ها و سایر فضاهای داخلی جهت کنترل پرده ها، دما، نور و روشنایی دلخواه به گونه ای تعبیه شده اند که آسایش و لبخند را برای ساکنین به همراه می آورند.

JUNG با مهارت، دقت، علاقه، اشتیاق و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید قطعات جانبی، همواره در نو آوری پیشگام بوده است. این برند آلمانی سالیان متمادی است که مورد اعتماد به نام ترین معماران در سطح بین المللی می باشد.  شاخص ترین پروژه ها در سطح جهانی این برند را به واسطه قدمت و اصالت با خیالی آسوده برای هوشمند سازی و معماری فضای داخلی خود برگزیده اند.

آرشیتکت: جناب آقای امید غلام پور

کاربری: مسکونی لوکس

 

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.