021 - 72974000

خلاصه پروژه

ویلای هوشمند بتنی VillAma یک ویلای شگفت‌آور در مجمع‌الجزایر منطقه Hirvensalo در تورکو است. مالک به‌ جای یک ویلای سنتی، خانه‌ای بتنی می‌خواست. نقطه شروع، طراحی ظاهری جعبه مانند با خطوط مستقیم بود. تقریباً هیچ فرم منحنی در VillAma وجود ندارد. نتیجه این کار ساختمانی زیبا از اشکال مینیمالیستی بود که به طور طبیعی با…

توضیحات پروژه

ویلای هوشمند بتنی VillAma یک ویلای شگفت‌آور در مجمع‌الجزایر منطقه Hirvensalo در تورکو است. مالک به‌ جای یک ویلای سنتی، خانه‌ای بتنی می‌خواست. نقطه شروع، طراحی ظاهری جعبه مانند با خطوط مستقیم بود. تقریباً هیچ فرم منحنی در VillAma وجود ندارد. نتیجه این کار ساختمانی زیبا از اشکال مینیمالیستی بود که به طور طبیعی با دامنه تپه سنگی سازگار است. غالب‌ترین ویژگی در خارج از خانه سه‌طبقه یک مکعب بتونی است، یک فضای مستطیل شکل که شامل اتاق نشیمن است.

در ویلای بتنی شگفت‌انگیز VillAma کلیدهای A CREATION in Plastic برند یونگ(JUNG) مورد استفاده قرار گرفته‌اند. قاب‌های شیشه‌ای یا پلاستیکی رنگی در ترکیب با روکش‌های مناسب در هر اتاق تأثیرگذار است و جذابیت طرح سوئیچ A CREATION در طراحی واضح و انتخاب مواد انحصاری آن است. 

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.