021 - 72974000

خلاصه پروژه

بیمارستان Waldkliniken یکی از زیباترین بیمارستان‌های تورینگن آلمان است. بیمارستانی با احساس امنیت و راحتی هتل آیزنبرگ در ایالت تورینگن آلمان یک بیمارستان منحصر به فرد را در خود جای داده است: تلفیق داروها و مراقبت های عالی با معماری هوشمندانه ای که بر طبیعت و المان های سازگار با طبیعت تمرکز دارد، مفهومی پایدار…

توضیحات پروژه

بیمارستان Waldkliniken یکی از زیباترین بیمارستان‌های تورینگن آلمان است. بیمارستانی با احساس امنیت و راحتی هتل آیزنبرگ در ایالت تورینگن آلمان یک بیمارستان منحصر به فرد را در خود جای داده است:

تلفیق داروها و مراقبت های عالی با معماری هوشمندانه ای که بر طبیعت و المان های سازگار با طبیعت تمرکز دارد، مفهومی پایدار با بالاترین استانداردها و تجربه ای بی نظیر برای بیماران ، کارمندان و بازدیدکنندگان ایجاد کرده است.
ساختمان بیمارستان توسط درختان بلند قامت احاطه شده است. نمای پنجره های بزرگ کلینیک جنگل های زیبای اطراف است.
بسیاری از سطوح و کف ها نیز از چوب ساخته شده اند. نمای بیرونی آن با روکش چوب فضایی سرشار از آرامش ایجاد کرده است.
شاخصه بیمارستان Waldkliniken Eisenberg ، طراحی زیبا و هوشمند فضای داخلی با استفاده از کلید و پریز های LS 990 برند JUNG می باشد و در کل ساختمان LS990 در رنگ سفید و برنج کلاسیک گنجانیده شده است و برخی کلیدهای انتخاب شده با آرم کلینیک تزئین و متمایز شده اند.

این بیمارستان فضای فوق العاده دلپذیر، زیبا و دوست داشتی دارد. بدین ترتیب آرامش و آسایش را برای بیماران فراهم آورده است. محیطی به‌دور از شلوغی و رفت آمد زیاد با محیطی هوشمند و جذاب.

 

 

با یوتـــک همکاری کنید

حتما بارها شنیده اید که کسانی درباره آبیاری گلخانه و باغ خود با پیامک صحبت می کنند. امروزه عبارت خانه هوشمند به صورت باورنکردنی تکرار می شود. سال هاست که مبحث هوشمند سازی خانه، بیمارستان، ادارات و حتی باغ ها و گلخانه ها مطرح شده است.