021 - 72974000

خلاصه پروژه

بیمارستان هوشمند Waldkliniken یکی از زیباترین بیمارستان‌های شهر تورینگن آلمان است. هتل آیزنبرگ در ایالت تورینگن آلمان یک بیمارستان منحصربه‌فرد را در خود جای‌داده است. تلفیق داروها و مراقبت‌های عالی با معماری هوشمندانه‌ای که بر طبیعت و المان‌های سازگار با طبیعت تمرکز دارد، مفهومی پایدار با بالاترین استانداردها و تجربه‌ای بی‌نظیر برای بیماران، کارمندان و…

توضیحات پروژه

بیمارستان هوشمند Waldkliniken یکی از زیباترین بیمارستان‌های شهر تورینگن آلمان است. هتل آیزنبرگ در ایالت تورینگن آلمان یک بیمارستان منحصربه‌فرد را در خود جای‌داده است. تلفیق داروها و مراقبت‌های عالی با معماری هوشمندانه‌ای که بر طبیعت و المان‌های سازگار با طبیعت تمرکز دارد، مفهومی پایدار با بالاترین استانداردها و تجربه‌ای بی‌نظیر برای بیماران، کارمندان و بازدیدکنندگان ایجاد کرده است. ساختمان بیمارستان توسط درختان بلندقامت احاطه شده است. نمای پنجره‌های بزرگ کلینیک جنگل‌های زیبای اطراف است. بسیاری از سطوح و کف‌ها نیز از چوب ساخته شده‌اند. نمای بیرونی آن با روکش چوب فضایی سرشار از آرامش ایجاد کرده است.

شاخصه بیمارستان Waldkliniken Eisenberg ، طراحی زیبا و هوشمند فضای داخلی با استفاده از کلید و پریزهای LS 990 برند JUNG می‌باشد و در کل ساختمان LS990 در رنگ سفید و برنج کلاسیک گنجانیده شده است و برخی کلیدهای انتخاب شده با آرم کلینیک تزیین و متمایز شده‌اند. این بیمارستان فضای فوق‌العاده دلپذیر، زیبا و دوست داشتی دارد. بدین ترتیب آرامش و آسایش را برای بیماران فراهم آورده است. محیطی به‌دور از شلوغی و رفت آمد زیاد با محیطی هوشمند و جذاب.

با یوتـــک همکاری کنید

سال‌ها است که هوشمندسازی خانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات و حتی باغ‌ها و گلخانه‌ها بحث اصلی علاقه‌مندان این صنعت، مهندسین و مدیران شهری است. در جهان امروز که به‌ سرعت در حال پیشروی به سمت استفاده از هوش مصنوعی است، این خانه‌ هوشمند است که می‌تواند به کمک تجهیزات و خدمات شرکت یوتک(UTECH) مکان زندگی امن و آرام و هوشمند شما را در این جامعه تأمین کند.